Samson


Filtrovanie produktov

Cena od:
do: €  

Samson D208 Doprava zadarmo

Samson D208

Box Auro D208 vyniká starostlivým skĺbením kľúčových prvkov ako je výkon, mobilita a výnimočná zvuková kvalita. Jedná sa o 2-pásmový box so vstavaným zosilňovačom, ktorý kombinuje špičkové komponenty s vynikajúcou kvalt spracovanie. Box ponúka 200W výstupného výkonu a čisté audio v plnom frekvenčnom rozsahu. Je ideálnym riešením pre inštalácie aj pódiové produkcie živé, alebo reprodukovanej hudby. Vďaka nízkej váhe z nej plynúce mobilite je ideálnym kandidátom na rozličné fitness aplikácie.

Auro D208 je vybavené ľahkým zosilňovačom triedy D, ktorý budí 8-placový zákazkový basový reproduktor s rozšíreným pásmom pre reprodukciu nízkych kmitočtov a 1-palcový tlakový driver, ktorý sa strará o bezchybnú reprodukciu výšok. Skĺbenie zrozumiteľne artikulujících basov a priezračných výšok tvoria dobre vyvážený a výrazný zvuk, ktorý sa hodí pre každú príležitosť, kde je kvalitná audio absolútnou nutnosťou.

Zosilňovač je vybavený vstupom s mikrofónny a linkovú úrovní, ovládačom hlasitosti a svetelnou indikáciou prebudenia vstupu. Vďaka linkového výstupu je možné signál D208 zaslať, k ďalšiemu zosilneniu, do externého zosilňovača. Box je tiež vybavený 35mm otvorom pre jeho umiestnenie na stojan.

Box Auro D208 je perfektným riešením všade tam, kde je kladený veľký dôraz na mobilitu a nízku váhu aktívneho reproboxu sa súčasne nie je možné robiť akékoľvek kompromisy u kvality zvuku.

 
165,00 €
SW88HCL6 Doprava zadarmo

SW88HCL6

Výkonný, profesionálny bezdrôtový systém UHF s ručným mikrofónom. Obsahuje vysielač CH88, mikrofón CL6 a prijímač CR88. CL6 je profesionálny dynamický mikrofón s 8 hodinovou prevádzkou na dve AA batérie a dosahom 91m. CR88 ponúka skutočnú diverzitu minimalizujúcu výpadky signálu, možnú súbežnú prevádzku až 16 systémov, ďalej funkciu Tone key, Auto mute pre elimináciu šumu behom výpadku signálu, synchronizáciu prijímača s vysielačom pomocou infračerveného lúču, alebo 7-segmentový displej zobrazujúci číslo kanálu. Je vybavený tlačidlom Power, dvomi anténami, indikátormi Audio a Ready, symetrickým XLR a nesymetrickým Jack vstupom a adaptérom.

 
169,00 €
SW77SHQ7 Doprava zadarmo

SW77SHQ7

bezdrôtový systém UHF pre mikrofón * vysielač HT7 s mikrofónom Q7: 3-segmentový LED displej s indikáciou stavu batérie, oddelené vypínanie audia a napájanie, nastaviteľná intenzita audio signálu, 12-hodino

 
170,00 €
SW88BHS5 Doprava zadarmo

SW88BHS5

Bezdrôtový set s headsetom. Set obsahuje bezdrôtový prijímač CR88, opaskový vysielač CB88 a headset mikrofón HS5. Vďaka napájaniu z AA batérii je opaskový vysielač CB88 veľmi ľahký a bezproblémovo dopĺňa pohodlný dynamický headset mikrofón. Maximálna výdrž batérie je viac ako 8 hodín. Prijímač CR88 je vybavený výstupmi XLR ( nesymetrický) alebo 6,3 mm Jack (symterický) pre bezproblémové pripojenie prijímača ku mixom alebo PA. Samozrejmosťou je potenciometer pre Volume a LED ukazovatele preťaženia signálu. Farebné prevedenie: Black.

 
172,00 €
SWPSGF Doprava zadarmo

SWPSGF

ezdrôtový systém pre gitaru, rovný jack, AF1 vysielač, UR1 prijímač, diverzitný

 
187,00 €
Samson D210 Doprava zadarmo

Samson D210

2-pásmový aktívny ľahký box
● výkon: 200W
● reproduktory: 10-palcový basový reproduktor s rozšíreným frekvenčným rozsahom + 25mm tlakový driver s 1 "hornou
● špeciálny obvod "Optimax" rozdeľuje audio na dve pásma upravená ďalej kompresorom / limitérom - výsledkom je eliminácia skreslenia
● masívny box z polypropylénu
● vstupy: vstup mikrofón / linka
● preamp: hlasitosť, kontrolka prebudenia vstupu
● linkový výstup
● otvor pre stojan
● ergonomická madlá
● vďaka skosenému boxu možné tiež použiť ako pódiový monitor

 
200,00 €
Samson D412 Doprava zadarmo

Samson D412

Nové boxy Auro sú navrhnuté tak, aby mohli ponúknuť všetky kľúčové elementy kvalitného boxu: silný výkon, výnimočnú zvukovú kvalitu a jednoduchú mobilitu.

Jedná sa o 2-pásmový, ľahký, aktívny box, ktorý je kombináciou svělých komponentov a dokonalého technického riešenia. Môže sa pochváliť 400W výkonu čistého zvuku, v plnom frekvenčnom rozsahu. Je ideálnym riešením pre inštalácie aj pódiové produkcie živé, alebo reprodukovanej hudby.

Auro D412 ponúka moderne spracovaný box s výrazným zvukom. Boxy sú osadené 12-palcovým basovým reproduktorom, spolu s 1,34-palcovým tlakovým driverom. Výrazná artikulácia v basoch, spolu s jemnými a priezračnými výškami vytvára dobre vyvážený a výrazný zvuk, ktorý je vhodným riešením všade tam, kde je kvalitná audio nutnosťou. Celý systém je doplnený procesorom "Optimax", ktorý zaručuje zvukovú čistotu aj pri vysokej hlasitosti.

Predzosilňovač je vybavený jedným linkovým vstupom s konektorom Jack a jedným symetrickým mikrofónnym vstupom s konektorom XLR. Všetko je doplnené ovládačom hlasitosti a 2-pásmovým Equalizer. Boxy tiež disponujú typizovaným otvorom pre stojan a vďaka skoseným stranám je možno použiť tiež ako pódiové monitory.

Pre jednoduchú manipuláciu sú boxy vybavené ergonomickými držadlami. Masívna polypropylénová konštrukcia zaisťuje dlhodobú životnosť a odolnosť. Boxy Auro sú ideálnym riešením pre zvukové profesionálov a hráčov, hľadajúcich výkonný box a zvukovú čistotu.

 
210,00 €
CR288 Dual Handheld Doprava zadarmo

CR288 Dual Handheld

Bezdrôtový mikrofónový set obsahujúci dva príručné dynamické mikrofóny so vstavaným vysielačom a prijímač. Dvojica dynamických mikrofónov Q6 má vysielač vstavaný priamo v konštrukcii vďaka čomu nie je potrebné používať žiadny bodypack. Mikrofóny sú napájané pomocou batérie s výdržou až 8 hodín. Prijímač je vybavený niekoľkými frekvenčnými pásmami pre bezproblémové fungovanie, separátny Volume pre každý bezdrôtový signál, duálny XLR symetrický výstup pre pripojenie do PA alebo do mixu a 6.3 mm Jack nesymetrický konektor ako alternatívny output. Set je obzvlášť vhodný pre konferencie, prejavy, diskusie alebo interviews.

 
232,00 €
Micro Ear Set Doprava zadarmo

Micro Ear Set

Revolučný, miniatúrny bezdrôtový systém UHF s hlavovým mikrofónom a uchytením za uchom. Vďaka dokonalej reprodukcií a miniatúrnym rozmerom poskytuje široké možnosti využitia ako napríklad fitness, kombinácia tanca a spevu, alebo najrôznejšie prezentácie. Obsahuje vysielač AH2 a prijímač AR2. AH2 je UHF vysielač s všesmerovým hlavovým mikrofónom odolným voči vlhkosti, bez body packu a je vybavený lithium-iontovou dobíjacou batériou a USB vstupom pre dobíjanie adaptérom. AR2 disponuje tiež lithium-iontovou batériou, USB vstupom pre dobíjanie cez adaptér a symetrickým mic/line výstupom s 3,5mm konektorom. Súčasťou balenia je aj adaptér, USB dobíjacie káble a symetrický mikrofónový káble.

 
240,00 €
CR288 Presentation Doprava zadarmo

CR288 Presentation

Dvojkanálový bezdrôtový UHF systém s možnou súbežnou prevádzkou až 24 systémov (48 hráčov), určený pre veľké pódiá. Má dosah 75 m, automatickú synchronizáciu medzi príjmačom a vysielačom, pomocou infračerveného lúča, predný panel s prehľadom aktuálneho nastavenia, tlačidlá Select pre výber kanála, diódy Peak pre zobrazenie prebudenia signálu, dva symetrické výstupy s XLR konektormi a nesymetrický výstup s Jack konektorom. Súčasťou systému sú aj dva náhlavné mikrofóny LM5 a HS5 s uzamykateľnými konektormi, napájaním pomocou dvoch AA batérií s 8 hodinovou prevádzkou.

 
246,00 €
CR288 ALL-IN-ONE Doprava zadarmo

CR288 ALL-IN-ONE

vojkanálový All-In-One bezdrôtový UHF systém. Obsahuje: príjmač CR288 s možnou súbežnou prevádzkou až 24 systémov (48 hráčov), funkciou Tone key a Auto mute pre elimináciu šumu pri výpadku signálu, synchronizáciou príjmača a vysielača pomocou infračerveného lúča, 7 segmentovým displejom zobrazujúcim číslo kanála, tlačidlom power, dvoma anténami, indikátormi Audio a Ready, dvoma XLR výstupmi pre samostatné kanále mixu, jedným výstupom s Jack konektorom pre mix oboch kanálov a samostatnými korekciami pre každý kanál. Systém ďalej obsahuje: vysielač CH288 s profesionálnym dynamickým mikrofónom Q6, s možnosťou 8 hodinovej prevádzky na dve AA batérie a dosahom 91 m. Vysielač CB288 s držiakom na opasok, 8 hodinovou prevádzkou na dve AA batérie a dosahom 91 m. Súčasťou systému sú aj mikrofóny LM5 a HS5 s uzamykateľným konektorom pre vysielač CB288. Súčasťou balenia je adaptér, sada pre montáž do racku a audio kábel s Jack konektorom.

 
282,00 €
SW277VSHQ7 Doprava zadarmo

SW277VSHQ7

dvojkanálový bezdrôtový systém UHF pre 2 mikrofóny * 2x vysielač HT7 s mikrofónom Q7: 3-segmentový LED displej s indikáciou stavu batérie, oddelené vypínanie audia a napájanie, nastaviteľná intenzita audio

 
283,00 €
Concert 99 Earset Doprava zadarmo

Concert 99 Earset

Bezdrôtový systém s headset mikrofónom. Bezdrôtový systém ponúka riešenie pre všetkých moderátorov, vokalistov alebo hostí televíznych prenosov, ktorí sa chcú zbaviť nepríjemných káblov. Systém operuje na 80 kanáloch a frekvencii 24MHz s možnosťou využitia až 8 simultánnych systémov pre jedno frekvenčné pásmo. Samotný prijímač ponúka dvojicu antén a veľmi odolnú a pevnú konštrukciu s multifunkčným podsvieteným LCD displejom. Zadný panel je vybavený XLR, alebo 6,3mm Jack konektormi pre čo najväčšiu variabilitu zapojenia. Opaskový vysielač je napájaný pomocou dvojice AA batérii. Ponúka životnosť až 8 hodín a ovládanie pre Gain a funkciu Mute. Headset je vybavený mikrofónom SE10 s miniatúrnou kondenzátorovou kapsulou a odolnosťou voči vlhkosti. Dosah setu je 91m. Farebné prevedenie: Tan.

 
289,00 €
Concert 99 Guitar Doprava zadarmo

Concert 99 Guitar

Bezdrôtový systém určený pre použitie s elektrickou gitarou. Bezdrôtový systém ponúka riešenie pre všetkých gitaristov, ktorí sa chcú zbaviť nepríjemných káblov. Systém operuje na 80 kanáloch a frekvencii 24MHz s možnosťou využitia až 8 simultánnych systémov pre jedno frekvenčné pásmo. Samotný prijímač ponúka dvojicu antén a veľmi odolnú a pevnú konštrukciu s multifunkčným podsvieteným LCD displejom. Zadný panel je vybavený XLR, alebo 6,3mm Jack konektormi pre čo najväčšiu variabilitu zapojenia. Opaskový vysielač je napájaný pomocou dvojice AA batérii. Ponúka životnosť až 8 hodín a ovládanie pre Gain a funkciu Mute. Dosah setu je 91m. Farebné prevedenie: Black.

 
289,00 €
Concert 99 Handheld Doprava zadarmo

Concert 99 Handheld

Bezdrôtový systém s ručným mikrofónom. Bezdrôtový systém ponúka riešenie pre všetkých moderátorov, vokalistov, spevákov alebo hostí televíznych prenosov, ktorí sa chcú zbaviť nepríjemných káblov. Systém operuje na 80 kanáloch a frekvencii 24MHz s možnosťou využitia až 8 simultánnych systémov pre jedno frekvenčné pásmo. Samotný prijímač ponúka dvojicu antén a veľmi odolnú a pevnú konštrukciu s multifunkčným podsvieteným LCD displejom. Zadný panel je vybavený XLR, alebo 6,3mm Jack konektormi pre čo najväčšiu variabilitu zapojenia. Set obsahuje aj profesionálny dynamický mikrofón Samson Q8 so vstavaným vysielačom a napájaním pomocou dvojice AA batérii so životnosťou až 8 hodín. Dosah setu je 91m. Farebné prevedenie: Black.

 
289,00 €

Počet nájdených produktov: 26Zákaznícke centrum
Newsletter
Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?:

HUDOBNINY - Peter Jantulík

Telefon: 041/433 52 89
E-mail: hudobniny-ca@hudobniny-ca.sk

Prodejna:
Matičné námestie 2492, Čadca

po - pá: 8:30 - 11:30, 12:30 - 17:00
so: 10:00 - 12:00

Kontakt

Informácie

Kontakt

Doprava a platba

Obchodné podmienky

Reklamácie

Výmena tovaru

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

 

 

 

 

Informácie na email

Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?

GoPay
X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací