Gitary / Akustické / Westernové gitary

YAMAHA F310TBS Novinka

YAMAHA F310TBS

Rad akustických gitár značky Yamaha s označením F/FX predstavuje kvalitne spracované nástroje vhodné pre začínajúcich gitaristov, ktorí zháňajú dobrú gitaru za dostupnú cenu, čo vám nevezme chuť do hry po niekoľkých hrabnutiach do strún.

F310 je akustická gitara s populárnym westernovým tvarom tela typu Dreadnought. Ponúka vrstvený korpus zložený zo smrekovej prednej dosky a zadnej dosky a lubov z aktuálne dostupného materiálu/dreva (Locally Sourced Tonewood), palisandrový hmatník a kobylku, firemné chrómované ladiace mechaniky a tradičné prvky v podobe čiernej lemovky alebo praktického pickguardu.

Skladom 2 ks
169,00 €
Akustická kytara Ashton D20 TSB Doprava zadarmo

Akustická kytara Ashton D20 TSB

Akustická westernová kytara D20 Ashton s kovovými strunami. Tvar těla Dreadnought. Smrková vrchní deska a javorový krk s výztuhou. Palisandrový hmatník. Chromovaná mechanika. Provedení tabákový sunburst. Vynikající nástroj pro začátečníky a žáky hudebních škol.

Skladom 1 ks
109,00 €
FA-115 DREADNOUGHT PACK Doprava zadarmo

FA-115 DREADNOUGHT PACK

et akustickej gitary s príslušenstvom. Set obsahuje akustickú gitaru zo série Fender Alternative s tvarom tela dreadnought, puzdro, trsátka, popruh, náhradné balenie gitarových strún.

Skladom 5 ks
119,00 €
IBANEZ V 50NJP Pack VS Doprava zadarmo

IBANEZ V 50NJP Pack VS

V 50NJP
Tento komplet vám ponúka v jednom balení všetko, čo potrebujete, aby ste mohli začať hrať, a to za veľmi nízku cenu, no, samozrejme, stále so zachovanou kvalitou všetkého, čo balík obsahuje. Tento Jump Start Pack teda ponúka klasickú akustickú gitaru zo série V, elektrickú ladičku, GigBag, pás, brnkadlá a obal na príslušenstvo.
Táto gitara pochádza zo série Ibanez V, ktorá ponúka klasické vyhotovenie gitár typu Dreadnought tak v čisto akustickej, ako aj v elektroakustickej verzii. Ich devízami sú dobre vyberané materiály a presné spracovanie, z čoho plynie veľmi kvalitný zvuk a veľmi príjemná cena. Modelový rad V je pomyselným prvým stupienkom medzi nástrojmi Ibanez. Ponúka tie najlacnejšie gitary, ale zachováva si kvalitu, a teda sa nemusíte báť, že by vás táto gitara sklamala.

Skladom 4 ks
119,00 €
Ibanez VC50NJP-NT Grand Concert Jam Pack Natural Doprava zadarmo

Ibanez VC50NJP-NT Grand Concert Jam Pack Natural

Gitarový set Jam Pack. Akustická gitara typu Grand Concert zo série V, predná doska: smrek, zadná doska a luby: agathis, krk: mahagón, hmatník a kobylka: palisander, nultý a sedlový pražec: Ivorex II, mechaniky: Ibanez Smooth Tuner AS, hardware: chrómovaný, rozeta, lemovanie, príslušenstvo: elektrická ladička, gigbag, obal na príslušenstvo, pás, trsátka. Farba: Natural.

Skladom 2 ks
119,00 €
Ibanez PF10-OPN Doprava zadarmo

Ibanez PF10-OPN

Akustické gitary Ibanez z rady Performance sú charakteristické strohým dizajnom a zameraním na zvukové a herné vlastnosti. Predstavujú dobrú voľbu prvého nástroja pre úplných začiatočníkov aj spoločníka na cesty, rekreáciu a pod.

Vrstvený korpus modelu Dreadnought PF10-OPN je zhotovený z prednej smrekovej dosky a zadnej dosky a lubov z okoumé. Ku krku z exotického dreva Nyatoh je prilepený hmatník z merbau osadený dvadsiatimi pražcami. Orientáciu po ploche hmatníka uľahčujú biele pozičné bodky.

Struny sú uchytené v chrómovaných ladiacich Die-Cast mechanikách a v kobylke z merbau. Štipce do kobylky Ibanez Advantage ponúka oproti štandardným modelom výhody v podobe jednoduchej manipulácie a pevného uchytenia strún. Strohý dizajn spestruje rozeta v podobe laserovej rytiny.

Skladom 2 ks
149,00 €
Ibanez PF 15 BK Doprava zadarmo

Ibanez PF 15 BK

Gitara zo série PF je nástroj určený prevažne pre začiatočníkov. Gitara má telo v tvare Dreadnought, ktoré je vyrobené z mahagónu. Predná doska je zo smrekového dreva, ktoré má výborné akustické vlastnosti. Krk je taktiež mahagńový, osadený palisandrovým hmatníkom. Na tele je lepená kobylka z palisandrového dreva, ktorá prenáša vibrácie strún do tela a vzniká tak veľmi plný a bohatý zvuk. Ak sa práve obzeráte po svojej prvej gitare, Ibanez PF15 by vás mohla príjemne prekvapiť svojou kvalitou a uviesť do sveta akustických gitár.

Skladom 2 ks
179,00 €
Aria 111 MTN - AKUSTICKÁ KYTARA Doprava zadarmo

Aria 111 MTN - AKUSTICKÁ KYTARA

Akustická gitara typu Dreadnought zo smrekovou doskou vo farbe Matte Natural

Skladom 1 ks
184,00 €
Aria 111 MTTS -AKUSTICKÁ KYTARA Doprava zadarmo

Aria 111 MTTS -AKUSTICKÁ KYTARA

akustická gitara * tvar tela: Dreadnought * veko korpusu: smrek * luby a dno: Sapele * krk: mahagón * hmatník: palisander * kobylka: palisander * počet pražcov: 20 * šírka nultého pražca: 43mm * hardware: chrómovaný * ladiaca mechanika: Vintage open Gear * farba: Matte Tobacco Sunburst (MTTS)

Skladom 1 ks
184,00 €
ARIA-111CE MTTS - ELEKTRO-AKUSTICKÁ KYTARA Doprava zadarmo

ARIA-111CE MTTS - ELEKTRO-AKUSTICKÁ KYTARA

elektro-akustická gitara * tvar tela: Dreadnought s výrezom * veko korpusu: smrek * luby a dno: Sapele * krk: mahagón * hmatník: palisander * kobylka: palisander * počet pražcov: 20 * elektronika: Fishman ISYS s vstavanou ladičkou, ekvalizérom a obracaním fáza * šírka nultého pražca: 43mm * hardware: chrómovaný * ladiaca mechanika: Vintage Open Gear * farba:Matte Tobacco Sunburst (MTTS)

Skladom 2 ks
229,00 €
GILMOUR WOODY Doprava zadarmo

GILMOUR WOODY

typ těla: Dreadnought, přední deska: masivní cedr, luby a zadní deska: ořech, krk: mahagon

Skladom 1 ks
230,00 €
Akustická kytara Ashton D20 BK Doprava zadarmo

Akustická kytara Ashton D20 BK

Akustická westernová kytara D20 Ashton s kovovými strunami. Tvar těla Dreadnought. Smrková vrchní deska a javorový krk s výztuhou. Palisandrový hmatník. Chromovaná mechanika. Černé provedení. Vynikající nástroj pro začátečníky a žáky hudebních škol.

 
109,00 €
Akustická kytara Ashton D20 NTM Doprava zadarmo

Akustická kytara Ashton D20 NTM

Akustická westernová kytara D20 NTM Ashton s kovovými strunami. Tvar těla Dreadnought. Smrková vrchní deska a javorový krk s výztuhou. Palisandrový hmatník. Chromovaná mechanika. Matové provedení. Vynikající nástroj pro začátečníky a žáky hudebních škol.

 
109,00 €
Dimavery AW-303, akustická kytara typu Folk, černá Doprava zadarmo
 
133,20 €
Dimavery AW-303, akustická kytara typu Folk, modrá stínovaná Doprava zadarmo
 
133,20 €
Filter
-
Zoradiť podľa:  
Gitary
Značky


Zákaznícke centrum
Newsletter
Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?:

HUDOBNINY - Peter Jantulík

Telefon: 0903 541 578
E-mail: hudobniny-ca@hudobniny-ca.sk

Prodejna:
Matičné námestie 2492, Čadca

pondelok až piatok : 9:00 - 14:00
 

Kontakt

Informácie

Kontakt

Doprava a platba

Obchodné podmienky

Ochrana osobných údajov

Reklamácie

Výmena tovaru

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

 

 

 

 

Informácie na email

Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?

GoPay
X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací