Klávesy / Syntetizátory a pracovné stanice / Zvukové moduly a samplery

Korg mini kaoss pad 2S Doprava zadarmo

Korg mini kaoss pad 2S

Kompaktný efektový procesor ovládaný intuitívne dotykovou plochou. 100 efektových presetov, ideálny pre DJ mixy, MP3 prehrávač s nastaviteľnou výškou ladenia. Ponúka programové kategórie 15 filtrov, 15 modulácií, 20 LFO, 10 delay, 5 reverb, 20 looper, 5 vocoder a 10 synthesizer. Disponuje samplovacou frekvenciou 48kHz a AD/DA konverziou 24-bit. Ďalej obsahuje Looper, Vinyl Break a Ducking Comp efekty prevzaté z KAOSS PAD QUAD, Detekcia BPM, interný mikrofón a audio vstupy, microSD karta pre ukladanie a výmenu dát. Mini obrazovka, posuvný ovládač VALUE, napájanie na batérie, zabudovaný reproduktor. Je vybavený Line In stereo mini jack konektorom a slúchadlovým vstupom. Adaptér nie je súčasťou balenia. Rozmery: 76mm x 128mm x 25mm, Hmotnosť: 100g

 
159,00 €
Korg volca sample Doprava zadarmo

Korg volca sample

Intuitívny, ultra výkonný samplovací sekvencer typu PCM s obrovským potenciálom pre improvizáciu. Dokáže v reálnom čase editovať a sekvencovať až 100 nasamplovaných zvukov. Ponúka 8 hlasú polyfóniu, 4MB pamäť pre sample, samplovacú frekvenciu 31,25kHz, 16bit, editáciou pomocou sample, pitch, amp, revers, efekty digital reverb a analogue isolator. 16 stopový sekvencer obsahuje 10 partov, 10 nahrávacích paternov a ovláda sa pomocou ovládačov Motion Sequence, Active Step, Step Jump a Swing. Maximálny počet sekvencovaných skladieb je 16 a počet nahrávok 6. Zariadenie je vybavené 3,5mm konektorom pre slúchadlá, konektorom Sync In/Out a MIDI In. Adaptér nie je súčasťou balenia. Rozmery: 193mm x 115mm x 45mm, Hmotnosť: 372g

 
159,00 €
Korg volca bass Doprava zadarmo

Korg volca bass

analógový basový syntezátor, 16 stopový sequencer, 8 pamäťových miest, funkcia Active Step, Slide, jednoduchá štruktúra s VCF, VCA, LFO a EG ovládačmi, Sync In a Out pre synchronizáciu s ostatnými zariadeniami série Volca a Monotribe, zabudovaný reproduktor, možnosť napájania batériou alebo adaptérom KA-350 (nie je súčasťou).

 
169,00 €
Korg volca beats Doprava zadarmo

Korg volca beats

analógový drum machine, 16 stopový sequencer, analógová syntéza, PCM zvuk kombinovateľný s analogom, Sync IN a OUT pre synchronizáciu s ostatnými zariadeniami série Volca, Midi IN pre synchronizáciu s externými zariadeniami (sequencer, workstation, synth), vstavaný reproduktor, možnosť napájania batériou alebo adaptérom KA-350 (nie je súčasťou).

 
169,00 €
Korg volca keys Doprava zadarmo

Korg volca keys

analógový syntezátor, 16 stopový sequencer, polyfónny, 3hlasý, delay efekt, real time recording loopov tak, ako je zvykom pri sérii Electribe, Motion Sequence funkcia zaznamenáva, nahráva a replikuje pohyb knobov, funkcie Active Step a Flux, Sync In a Out pre synchronizáciu s ostatnými zariadeniami série Volca a Monotribe, zabudovaný reproduktor, možnosť napájania batériou alebo adaptérom KA-350 (nie je súčasťou).

 
169,00 €
Akai XR20 Doprava zadarmo

Akai XR20

Beat-prodution studio s 12ti pady Více než 700 zvuků produkovaných Chronic Music 99 presetů patternů a 99 uživatelských patternů Podsvícený LCD displej Jasné, zářící, podsvícené pady, které sledují rytmus Vstup pro mikrofon a sluchátkový výstup Pattern ...

 
299,00 €
Korg KAOSS PAD KP3+ Doprava zadarmo

Korg KAOSS PAD KP3+

KP3 KAOSS Pad Dynamic Effect / Sampler. DJ Efektový Pad - 150 efektových programov (Pitch Shift, Distortion, Filter, Wah, Tremolo, Flang Pan, Gate Phaser, Ring Modulator). Novo navrhnutý looper pre jednoduhšie zaobchádzanie so slučkami, 42 nových efektov vrátane Vinyl Break, Ducking Compressor. Pripojiteľnosť s PC pomocou USB MIDI, ukladanie dát na SD/SDHC karty a tiež obsahuje editačný software.

 
379,00 €
Korg KAOSSILATOR PRO+ Doprava zadarmo

Korg KAOSSILATOR PRO+

KORG KAOSSILATOR PRO+ Dynamic Phrase Synthesizer/Loop Recorder, kompatibilné s Kaossilatorom2.

 
379,00 €
Filter
-
Zoradiť podľa:  
Klávesy
Značky


Zákaznícke centrum
Newsletter
Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?:

HUDOBNINY - Peter Jantulík

Telefon: 041/433 52 89
E-mail: hudobniny-ca@hudobniny-ca.sk

Prodejna:
Matičné námestie 2492, Čadca

po - pá: 8:30 - 11:30, 12:30 - 17:00
so: 10:00 - 12:00

Kontakt

Informácie

Kontakt

Doprava a platba

Obchodné podmienky

Ochrana osobných údajov

Reklamácie

Výmena tovaru

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

 

 

 

 

Informácie na email

Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?

GoPay
X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací