DJ / CD-SD-HD prehrávače

Ultra portable USB DJ  software controller

Ultra portable USB DJ software controller

DJ2GO je prenosný, cenovo dostupný a veľmi schopný DJ kontroler, ktorý umožňuje ovládať váš obľúbený DJ software prirodzeným spôsobom nemožno dosiahnuť pomocou počítačovej myši a klávesnice. DJ2Go neváži ani pol kilogramu, ale poskytuje všetky potrebné ovládacie prvky rozložené tak, ako sú DJ zvyknutí - dve platne, crossfader, pitch, level, Deck A, Deck B, Master a úroveň slúchadiel. Okrem toho môžete načítať a priradiť zvuk.

 
55,00 €
DJ Controller with Light  Effect

DJ Controller with Light Effect

Kompaktný DJ kontrolér. Vďaka malej konštrukcii a jednoduchosti je veľmi praktický pre začiatočníkov a domácich DJov. Po zapojení je pripravený na používanie. Disponuje audio výstupmi, softvérom Virtual DJ LE, zabudovanou svetelnou šou, efektami, viacerými pad módmi s loopovaním a samplovaním, tlačítka Sync pre jednoduchú mixáž a 1/4 '' slúchadlový jack.

 
99,90 €
Skytec STM-3002, 4-kanálový mix pult, 19" Doprava zadarmo

Skytec STM-3002, 4-kanálový mix pult, 19"

Mixážní pult pro nenáročné

 
110,97 €
Power Dynamics PDC-30 Digital Tuner 1U Doprava zadarmo
 
134,00 €
Ibiza IDJ2 Doprava zadarmo

Ibiza IDJ2

Ibiza IDJ2 je vyspelý DJ nástroj s rozmanitými možnosťami a funkciami.

V porovnaní s inými kontrolérmi v tejto cenovej triede Vám poskytuje Ibiza IDJ2 slobodu pri rozhodovaní, či budete MP3 skladby prehrávať z USB alebo SD dátových nosičov. Skladby môžete upravovať pomocou funkcii loop, pitch a cue.

Veľkým plusom sú dobre vybavené ovládacie kruhy s funkciou scratch. Škálu funkcii dopĺňajú aj funkcie reverse a brake.

Veľmi jednoduché ovládanie umožňuje aj začínajúcim DJ spraviť výbornú show.

Ibiza IDJ2 sa hodí na montáž do 48 cm (19") racku.

 
167,90 €
Hill-Audio IMM2320 Doprava zadarmo

Hill-Audio IMM2320

Riadiaca jednotka s USB/SD/MP3 prehrávačom a FM tunerom určená na pevné inštalácie. Je určený pre montáž do 19" racku, zaberie iba 1U.

 
169,00 €
2-Channel DJ controller  with Virtual DJ LE Doprava zadarmo

2-Channel DJ controller with Virtual DJ LE

2-kanálový kompaktný DJ kontrolér, ponúkajúci minimalistický dizajn, vylepšené konštrukčné prvky a zásadné vylepšenia za prijateľnú cenu. Okrem toho prináša vylepšené multifunkčné Touchstripy pre každý kanál, ktorými možno ovládať všetko vrátane efektov, 100mm pitch fadery, alebo vynikajúci komfort pri hraní.

 
189,90 €
Power Dynamics PDC-70, přehrávač USB/SD Doprava zadarmo

Power Dynamics PDC-70, přehrávač USB/SD

Loop/Reloop, Repeat, Cue, Pitch Bend, XLR

 
192,00 €
Professional USB and  MP3 CD player Doprava zadarmo

Professional USB and MP3 CD player

MP103USB je nabitý funkciami, ktoré DJ pre svoju prácu potrebuje. Ako je napríklad Master Tempo, Scratching, Seamless Loop, Pitch Control, Reverse and Brake efekty a Auto-BPM counter. Hoci je MP103USB nabitý množstvom prvotriednych vlastností, stále je dostupný pre DJov na akejkoľvek úrovni. Symetrické XLR výstupy zjednodušujú pripojenie k ľubovoľnému systému v priebehu niekoľkých sekúnd, s profesionálnymi výsledkami.

 
195,00 €
Reloop RMP-1 Scratch B MK2 Doprava zadarmo

Reloop RMP-1 Scratch B MK2

Reloop RMP-1 Scratch B MK2 - CD přehrávač s podporou MP3, scratchingu a je osazen velkým a kvalitním jogem. Scratch verze RMP-1 je vybavena velmi sofistikovaným simulátorem scratch DSP jednotky, která ukazuje velmi přesný scratching. Díky dvoudílným ...

 
203,00 €
Ibiza DJ ovladač  Install One Doprava zadarmo

Ibiza DJ ovladač Install One

Ibiza Install One je profesionálny DJ a PA ovládač, ktorý bol navrhnutý školeným pohľadom na požiadavky PA príležitostných používateľov s podnikateľským zámerom, a síce gastronómov, prevádzkovateľov športových a wellness štúdií.

Okrem CD prehrávača podporujúceho MP3 ponúka zariadenie na prednej strane uložený prístupný USB port, ktorý bez problémov prehráva MP3 piesne z USB pamäťových zariadení ako sú MP3 prehrávače a USB kľúče.

Tracky sú ovládateľné vďaka panelu zariadenia, ktorý je organizovaný ústretovo k laikom a popísaný. Za predpokladu, že boli zahrnuté najzákladnejšie DJ funkcie pre zlepšenie DJ setu ako sú pitching, cueing a looping. Alternatívne k panelu zariadenia umožňuje prístup ku všetkým funkciám DJ ovládača aj diaľkové ovládanie.

Nekomplikované ozvučenie v pozadí uskutočňuje Ibiza Install One okrem toho pomocou integrovaného rádio tunera, ktorý dokonca disponuje 5 predvoľbami staníc.

Zariadenie je vhodné pre montáž do 48 cm (19") rackov.

 
209,90 €
Reloop BEATMIX 2 MK2 Doprava zadarmo

Reloop BEATMIX 2 MK2

Reloop Beatmix 2 je 2-kanálový SERATO Performance PAD kontrolér pro DJe. Má vestavěnou zvukovou kartu a obsahuje Serato Intro.

 
214,00 €
All in one controller  solution for Serato DJ  with built in sound card Doprava zadarmo

All in one controller solution for Serato DJ with built in sound card

2-kanálový kompaktný DJ kontrolér s integrovaným audio rozhraním, ponúkajúci minimalistický dizajn, vylepšené konštrukčné prvky a zásadné vylepšenia za prijateľnú cenu. Okrem toho prináša vylepšené multifunkčné Touchstripy pre každý kanál, ktorými možno ovládať všetko vrátane efektov, 100mm pitch fadery, alebo vynikajúci komfort pri hraní

 
219,00 €
Reloop beatmix 2 Doprava zadarmo
 
240,00 €
4-Channel DJ controller  with audio i/o and  Serato DJ Intro Doprava zadarmo

4-Channel DJ controller with audio i/o and Serato DJ Intro

USB kontroler pre DJs, 16 multi-farebných gumených padov pre primiešavanie zvukov a loopov, Sample Mode, Hot Cue Mode, dvojzónové dotykové decky, ktoré sú navyše podsvietené, mix sekcia s 3 pásmovým EQ pre každý kanál, 16 ovládaní efektov pre flanger, phaser, echo, a iné, vstavaný audio systém pre zapojenie slúchadiel a odposluch, mic in, PA out, Pitch a Sync módy. Balenie obsahuje: Mixtrack Quad, Virtual DJ® LE software a USB kábel, kompatibilný s Mac aj PC, napájanie pomocou USB

 
249,00 €
Filter
-
Zoradiť podľa:  
DJ
Značky
Najpredávanejšie


Zákaznícke centrum
Newsletter
Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?:

HUDOBNINY - Peter Jantulík

Telefon: 041/433 52 89
E-mail: hudobniny-ca@hudobniny-ca.sk

Prodejna:
Matičné námestie 2492, Čadca

po - pá: 8:30 - 11:30, 12:30 - 17:00
so: 10:00 - 12:00

Kontakt

Informácie

Kontakt

Doprava a platba

Obchodné podmienky

Reklamácie

Výmena tovaru

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

 

 

 

 

Informácie na email

Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?

GoPay
X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací