DJ

Přepravní taška pro DJ paraván

Přepravní taška pro DJ paraván

Přepravní taška pro mobilní DJ paraván

 
19,99 €
Přepravní taška pro mobilní DJ pult

Přepravní taška pro mobilní DJ pult

Přepravní taška pro mobilní DJ pult

 
22,90 €
Skytec STM-2211, 4-kanálový mix pult, černý
 
41,10 €
Fog Fury 1000 II

Fog Fury 1000 II

DJ Fog Fury 1000 II je 650W Profesionálny DMX hmlovač s novými technológiami. Má špeciálny dizajn vykurovacieho prvku, ktorý využíva prenos oleja potrubím, a prechádza tak upchatiu. Taktiež je vybavený vysoko výkonným čerpacím systémom, ktorý zaisťuje optimálny výkon.

Fog Fury 1000 II má tiež praktické funkcie, napr viditeľnú hladinu kvapaliny v zadnej časti zariadenia, takže vidíte koľko kvapaliny zostáva a systém LED, tkeré mení farby v závislosti na tom, či sa hmlovač zahrieva alebo je pripravený na použitie.

Tento hmlovač vytvára 99m3 hmly za minútu, má externý zásobník s kapacitou 9 litrov a čas zahriatia 4 minút. Tento stroj používa hmlovací kvapalinu len na základe vody.

 
75,00 €
Mobilní Discoshow pult Doprava zadarmo

Mobilní Discoshow pult

Univerzální mobilní skládací stativ

 
113,00 €
Mobilní DJ paraván Doprava zadarmo

Mobilní DJ paraván

Mobilní DJ paraván, 4 panely 70 x 120 cm

 
137,00 €
Mobilní DJ pult Doprava zadarmo

Mobilní DJ pult

Univerzální mobilní DJ pult

 
160,00 €
Audac XMP44 Doprava zadarmo

Audac XMP44

Modulárny prehrávač so štyrmi SourceCon slotmi a s možnosťou Dante konektivity pomocou karty Audace ANX44.

XMP44 je profesionálom audio prehrávač, ktorý môže byť osadený až štyrmi rôznymi modulmi podľa priania zákazníka. Rozsah modulov je od FM a DAB tunerov, internetového rádia s databázou viac ako 30 000 rádií, prehrávače hlasových správ a ďalších. Je možné ho osadiť štyri rovnaké moduly ako štyri rôzne zdroje, napr. Pre maticové vícezónní systémy.

   Predný panel poskytuje 2,8 "TFT displej s funkčným tlačidlom pre jednoduché a intuitívne ovládanie. USB vstupy umžňují nahrať záložný hudbu pre prípad výpadku internetu (len pre modul internetového rádia), ukladanie hlasových správ. Zabudovaný reproduktor slúži k předposlechu prehrávaného obsahu.

  Konektivita a ovládanie je tiež možné cez priemyselný port RS232, TCP / IP. Dostupné je ovládanie tiež cez aplikáciu Audace Touch, ktorá dovoľuje vytvoriť si vlastný desing ovládacieho menu pre Android aj iOS. Možnosť osadenia Dante kartou Audace ANX44.

 
429,00 €
Pioneer Dj DDJ-1000 Doprava zadarmo

Pioneer Dj DDJ-1000

Pioneer Dj DDJ-1000

Profesionálny DJ kontrolér so vstavaným USB rozhraním. Zariadenie je dokonale prispôsobené pre profesionálnu prácu so všetkými funkciami softvéru rekordbox dj. DDJ-1000 je zasadený v pevnom a odolnom tele a vybavený rozhraním pre ovládanie 4 kanálov. K dispozícii je trojpásmový EQ pre každý kanál a samozrejmosťou je aj kvalitný fader pre nastavenie hlasitosti. O mix medzi kanálmi sa stará kvalitný crossfader. Prehľad pri mixovaní zabezpečí dvojica veľkých jog wheelov so vstavanými displejmi, ktoré poskytujú informácie o tempe a priebehu skladby. Každá strana mixu je navyše vybavená 8 dynamickými padmi pre prácu so samplami alebo bicíimi bankami. Samozrejmosťou sú štandardné funkcie ako Cue, slidere pre manuálne nastavovanie tempa skladby, vstup pre mikrofón, ovládanie pre používanie efektov a výstup pre priamy monitoring zo slúchadiel Rozmery: 708 x 73,4 x 361,4 mm, hmotnosť: 6 kg. Farebné prevedenie: Black.

 
999,00 €
Denon DJ SC5000 Prime Doprava zadarmo

Denon DJ SC5000 Prime

Denon DJ SC5000 prichádza s profesionálnym playerom, ktorý zamieša vody v rideroch svetových DJov. SC5000 je prvý prehrávač na svete, ktorý prináša plnohodnotnú analýzu hudobných súborov bez použitia počítača. Je vybavený multitouch displejom s vysokým rozlíšením a 8-palcovým jogom. Prehrávač je možné používať na ovládanie dvoch skladieb súbežne.

 
1 299,00 €
Denon DJ SC5000M Prime Doprava zadarmo

Denon DJ SC5000M Prime

Denon DJ SC5000 prichádza s profesionálnym playerom, ktorý zamieša vody v rideroch svetových DJov. SC5000 je prvý prehrávač na svete, ktorý prináša plnohodnotnú analýzu hudobných súborov bez použitia počítača. Je vybavený multitouch displejom s vysokým rozlíšením a 8-palcovým jogom. Prehrávač je možné používať na ovládanie dvoch skladieb súbežne.

 
1 299,00 €
Denon DJ X1800 Prime Doprava zadarmo

Denon DJ X1800 Prime

Denon DJ X1800 prichádza s profesionálnym mixpultom, ktorý zamieša vody v rideroch svetových DJov.
X1800 je profesionálny klubový mixpult využívajúci 4 plnohodnotné kanály. Rozloženie ovládacích prvkov aj spolu s efektovou jednotkou tvorí jednotvárny celok, ktorý je pre užívateľa veľmi intuitívny a ľahko prispôsobivý aj pre tých najnáročnejších. Elegenantý a ostrý OLED displej na prednom paneli slúži na vizuálne sledovanie všetkých nástrojov efektoru a nastavení. Spolu až 12 efektov z dielne Denon DJ môžete vytvárať nesmierne množstvo kombinácií efektov na každom kanále ako aj výslednom mixe.

 
1 699,00 €
Denon DJ PRIME 4 Doprava zadarmo

Denon DJ PRIME 4

Denon DJ predstavuje najvýkonnejší DJ systém pre mobilných DJs na svete! Ultimání riešenie "all-in-one" bez nutnosti použiť PC / Mac.
Perfektný systém pre každé vystúpenie, publikum, žáner, udalosť aj miesto! Denon DJ Prime 4 je zariadenie, na ktoré komunita DJs čakala. Všetko v jednom zariadení, bez nutnosti pripájať PC / Mac. Úplne samostatný 4-kanálový DJ systém s ultimátnym výkonom a nezameniteľnými schopnosťami. Viacjadrový procesor pre špičkový výkon, pokročilé ovládanie gestami prostredníctvom 10 "dotykového displeja, robustné kovové telo vyrobené pre náročné podmienky DJingu. S Prime 4 ste pripravení zvládnuť svoj originálny DJ set kdekoľvek a kedykoľvek!

 
1 799,00 €
Filter
-
Zoradiť podľa:  
DJ
Značky


Zákaznícke centrum
Newsletter
Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?:

HUDOBNINY - Peter Jantulík

Telefon: 0903 541 578
E-mail: hudobniny-ca@hudobniny-ca.sk

Prodejna:
Matičné námestie 2492, Čadca

pondelok až piatok : 9:00 - 14:00
 

Kontakt

Informácie

Kontakt

Doprava a platba

Obchodné podmienky

Ochrana osobných údajov

Reklamácie

Výmena tovaru

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

 

 

 

 

Informácie na email

Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?

GoPay
X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací