DJ / Stojany pre PC a Tablet

Ibiza SLAP100

Ibiza SLAP100

Ibiza SLAP100 je spoľahlivý a flexibilný funkčný nábytok pre zlepšenie domácich štúdií a pre používanie v bežnej DJ a koncertnej prevádzke.

Úložná plocha zabezpečená proti pádu a vysoko zaťažiteľný oceľový rám ponúkajú všestranne zabezpečené technické útočisko, na ktoré nepôsobí nevhodné správanie a hrubý motorický prístup.

Viacúrovňová konštrukcia umožňuje dostatok priestoru pre cirkuláciu vzduchu, aby boli zariadenia aj pri výpočtovo náročných úlohách chránené pred stratou výkonu a prehriatím.

Výšku stojana je možné flexibilne prispôsobiť pre rozličné situácie a telesné výšky, aby bol zabezpečený za každých podmienok hladký priebeh pohybu.
Stojan Ibiza SLAP100 môže byť použitý buď samostatne stojaci, alebo namontovaný pomocou dodávaných svoriek na hranu stola.
Vezmite, prosím, na vedomie, že stojan je dodávaný ako montážna sada, ktorej zmontovanie si vyžaduje asi 3 až 5 minút.
Všimnite si, prosím, že zobrazený notebook nie je súčasťou dodávky.

 
29,90 €
Ibiza SLAP 200

Ibiza SLAP 200

Zariadenie Ibiza SLAP 200 je flexibilne nastaviteľný stojan pre DJ-ov, ktorý vytvára viac priestoru vedľa gramofónov, efektov, čo uľahčuje rýchly prístup k laptopu a CD prehrávaču.Pevný kovový rám s protišmykovými gumenými krúžkami udrží zariadenia bezpečne a stabilne na mieste. Polstrované plochy s veľkými zarážkami držia Váš notebook spoľahlivo.Pritom statív poskytuje potrebnú flexibilitu umiestnenia pre univerzálne požiadavky. Stojan aj laptop držiak sa dajú stlačením gombíka vertikálne nastaviť až do 360° a zablokovať. Držiace rameno možno plynule vysunúť skrutkou až do výšky 56 cm. Zariadenie Ibiza SLAP 200 sa prispôsobí Vašim individuálnym potrebám.Pre ďalšie miesto možno krídlovou skrutkou primontovať v akejkoľvek výške priložený menší držiak.

 
49,90 €
PRO EVENT TABLE II Doprava zadarmo

PRO EVENT TABLE II

Navrhnutý ako profesionálna alternatíva  skladacieho stola, ADJ Pro Event Table II je kompaktná a skladacia jednotka s moderným čistým vzhľadom. Nielenže je ľahký a ľahko prenosný, ale tento šikovne navrhnutý prenosný povrch ľahko vymeniteľný, takže je ideálny na rôzne účely pri všetkých druhoch udalostí. Ak v súčasnosti používate hromadu cestných stolov na podporu vášho ovládacieho zariadenia alebo sa spoliehate na miestne poskytované stoly, mohlo by to byť presne to, čo potrebujete na zlepšenie profesionality a uľahčenie vášho života na podujatiach.

 
349,00 €
Filter
-
Zoradiť podľa:  
DJ
Značky


Zákaznícke centrum
Newsletter
Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?:

HUDOBNINY - Peter Jantulík

Telefon: 0903 541 578
E-mail: hudobniny-ca@hudobniny-ca.sk

Prodejna:
Matičné námestie 2492, Čadca

pondelok až piatok : 9:00 - 14:00
 

Kontakt

Informácie

Kontakt

Doprava a platba

Obchodné podmienky

Ochrana osobných údajov

Reklamácie

Výmena tovaru

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

 

 

 

 

Informácie na email

Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?

GoPay
X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací