Gitary / Ladičky / Štandardné ladičky

Korg GA-40

Korg GA-40

Pokročilá sólová ladička. Väčší displej s lepšou viditeľnosťou. Signál cez ? "vstup alebo vstavaný mikrofón. ? "výstup pre priame zapojenie do komba. Sklápacia podpera. Ladenie gitár až so 7 strunami a basgitár do 6 strún. Znížené ladenie - až o 5 poltónov

 
17,00 €
Korg CA-40

Korg CA-40

Pokročilá chromatická ladička. Väčší displej s lepšou viditeľnosťou. Signál cez ? "vstup alebo vstavaný mikrofón. ? "výstup pre priame zapojenie do komba. Sklápacia podpera. Ladenie gitár až so 7 strunami a basgitár do 6 strún. Znížené ladenie - až o 5 poltónov

 
19,00 €
Korg GT-120

Korg GT-120

Štúdiová profesionálna ladička. VU stupnica a digitálne zobrazenie. Rozsah detekcie výšok: A0-C8. Flat, Open alebo štandardné ladenie gitár až do 7 strún, basgitár do 6 strún. Automatický a manuálny režim ladenia. Vlastný stereo mikrofón a reproduktor.

 
59,00 €
Korg OT-120

Korg OT-120

Orchestrálna ladička. VU stupnica a digitálne zobrazenie. Rozsah detekcie výšok: A0-C8. 3 rýchlosti odozvy ihlovej stupnice pre rôzne rýchly attack. Funkcia SoundBack ™ pre preladenie hudobnej výšky. Režim Transpose a rôzne druhy historických ladenie. Vlastný stereo mikrofón a reproduktor.

 
79,00 €
Filter
-
Zoradiť podľa:  
Gitary


Zákaznícke centrum
Newsletter
Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?:

HUDOBNINY - Peter Jantulík

Telefon: 0903 541 578
E-mail: hudobniny-ca@hudobniny-ca.sk

Prodejna:
Matičné námestie 2492, Čadca

pondelok až piatok : 9:00 - 14:00
 

Kontakt

Informácie

Kontakt

Doprava a platba

Obchodné podmienky

Ochrana osobných údajov

Reklamácie

Výmena tovaru

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

 

 

 

 

Informácie na email

Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?

GoPay
X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací