Gitary

Akustická kytara Ashton D20 TSB Doprava zadarmo

Akustická kytara Ashton D20 TSB

Akustická westernová kytara D20 Ashton s kovovými strunami. Tvar těla Dreadnought. Smrková vrchní deska a javorový krk s výztuhou. Palisandrový hmatník. Chromovaná mechanika. Provedení tabákový sunburst. Vynikající nástroj pro začátečníky a žáky hudebních škol.

Skladom 1 ks
109,00 €
FA-115 DREADNOUGHT PACK Doprava zadarmo

FA-115 DREADNOUGHT PACK

et akustickej gitary s príslušenstvom. Set obsahuje akustickú gitaru zo série Fender Alternative s tvarom tela dreadnought, puzdro, trsátka, popruh, náhradné balenie gitarových strún.

Skladom 5 ks
119,00 €
Yamaha C30M Doprava zadarmo

Yamaha C30M

Predná strana: smrek, zadná strana, luby: meranti, krk: nato, palisandrový hmatník, chrómová ladiaca, matná

Skladom 3 ks
139,00 €
Yamaha CGS102AII 1/2 Natural Doprava zadarmo

Yamaha CGS102AII 1/2 Natural

Klasická gitara vo veľkosti 1/2 určená pre začínajúcich hudobníkov a žiakov ZUŠ.. Vrchná doska vyrobená z masívneho smreku, zadná doska a luby z dreviny Meranti. Hĺbka tela sa pohybuje v rozmedzí 80-84mm. krk z Nato je osadený palisandrovvým hmatníkom s 19 pražcami. šírka hmatníka 48 mm, menzúra 535 mm. Nástroj je vyrobený v naturálnom farebnom prevedení s lesklou povrchovou úpravou.

Skladom 2 ks
139,00 €
Yamaha CGS103AII 3/4 Natural Doprava zadarmo

Yamaha CGS103AII 3/4 Natural

Akustická gitara s veľkosťou tela 3/4. Nástroj je vyrobený z kvalitného dreva, vrchná doska je zo Smreku, krk z dreva Nato, zadná doska a luby z dreva Meranti, hmatník a kobylka z Palisandru. Hmatník má 18 pražcov a menzúru 580 mm. Farebné prevedenie: Natural s lesklou povrchovou úpravou.

Skladom 2 ks
139,00 €
amaha CS40 II 3/4 Natural Doprava zadarmo

amaha CS40 II 3/4 Natural

Klasická gitara CS40 II 3/4 veľkosti pre začiatočníkov, žiakov ZUŠ a hudobné krúžky. Veľkosť 3/4 najlepšie sadne do ruky dieťaťu vo veku od 7 do 12 rokov. Predná doska je vyhotovená zo smrekovej preglejky, zadná doska a luby z meranti, krk nato, menzúra - 580mm, palisandrový hmatník a kobylka. farebné prevedenie NATURAL, lakovaná povrchová úprava.

Skladom 2 ks
149,00 €
ORTEGA RST5M Doprava zadarmo

ORTEGA RST5M

Nástroje Ortega zo série Študent sú tou najľahšou voľbou, ako začať s klasickou gitarou. Jedná sa o kvalitne spracované klasickej gitary v dospelých i detských veľkostiach, ktoré kúpite za veľmi atraktívnu cenu. Príďte je vyskúšať a uvidíte.

Telo tejto gitary je zhotovené z preglejkového smreku a Catalpa. K mahagonovému krku prišiel hmatník z orecha osadený devätnástich pražcami. Strohý dizajn jemne prizdobuje čierna lemovka z materiálu ABS a logo na hlave gitary.

Skladom 1 ks
159,00 €
GTR-400 Doprava zadarmo

GTR-400

prenosný retro Bluetooth reprobox s mikrofónnym a gitarovým zosilňovačom a internou batériou

Skladom 2 ks
160,00 €
YAMAHA F310TBS Doprava zadarmo

YAMAHA F310TBS

Rad akustických gitár značky Yamaha s označením F/FX predstavuje kvalitne spracované nástroje vhodné pre začínajúcich gitaristov, ktorí zháňajú dobrú gitaru za dostupnú cenu, čo vám nevezme chuť do hry po niekoľkých hrabnutiach do strún.

F310 je akustická gitara s populárnym westernovým tvarom tela typu Dreadnought. Ponúka vrstvený korpus zložený zo smrekovej prednej dosky a zadnej dosky a lubov z aktuálne dostupného materiálu/dreva (Locally Sourced Tonewood), palisandrový hmatník a kobylku, firemné chrómované ladiace mechaniky a tradičné prvky v podobe čiernej lemovky alebo praktického pickguardu.

Skladom 2 ks
169,00 €
Yamaha C70 4/4 Natural Doprava zadarmo

Yamaha C70 4/4 Natural

Klasická gitara pre začiatočníkov a mierne pokročilých. Zadná doska a luby sú vyrobené z dreva Meranti a vrchná doska zo smreku. Nato krk disponuje palisandrovým hmatníkom. Kobylka je tiez z palisandru. Menzúra 650 mm. Naturálna, leská povrchová úprava.

Skladom 2 ks
199,00 €
ORTEGA R122SN s púzdrom Doprava zadarmo

ORTEGA R122SN s púzdrom

ORTEGA CLASSICAL GUITARS – R122SN
Klasické gitary Ortega predstavujú spojenie tradície s moderným prístupom. Pri ich výrobe je základom vytvorenie kvalitného nástroja s perfektným zvukom, ktorý bude spĺňať podmienky hudobníka vo všetkom. Oproti iným nástrojom sa tu však pridáva aj inovatívny prístup s rešpektom k tradícii, vďaka ktorému ponúkajú tieto gitary ešte väčšie pohodlie a funkcionalitu. Voľbou takého nástroja rozhodne nič nepokazíte.

V tomto prípade ide o Slim Neck (SN) gitaru, čo znamená, že nástroj má užší krk, ako je štandard.

Predná doska tejto gitary je vyrobená z cédrového dreva, luby a zadná doska pochádzajú z mahagónu. Krk, ktorý je prilepený tradičným spôsobom, je tiež mahagónový, hmatník je vyrobený z dreva Sonokeling. Menzúra zodpovedá 650 milimetrom, šírka nultého pražca 48 milimetrom. Osadených je 19 pražcov.

Unikátom je použitie 2-cestnej výstuhy umožňujúcej presné nastavenie prehnutia krku. Kobylka je rovnako ako hmatník Sonokelingová, použité sú chrómované ladiace mechaniky. Spolu s nástrojom dostanete aj gigbag.

Gitary Ortega predstavujú ideálnu voľbu pre začiatočníkov aj pokročilých gitaristov, ktorí hľadajú kvalitný nástroj za dostupnú cenu. Vďaka kombinácii tradície a moderných technológií ide vo svojej kategórii o jedny z najlepších nástrojov.

Skladom 2 ks
214,00 €
Yamaha C80 4/4 Natural Doprava zadarmo

Yamaha C80 4/4 Natural

Model C80 ponúka vrstvený korpus zhotovený z prednej dosky z preglejkového smreku a zadnej dosky a lubov z tiež preglejkovaného nato, palisandrový hmatník aj kobylku, klasické otvorené mechaniky v zlatom prevedení a tradičné ozdobné prvky v podobe lemovky a rozety.

Skladom 2 ks
219,00 €
Yamaha CG 102 4/4 Natural Doprava zadarmo

Yamaha CG 102 4/4 Natural

Klasická gitara zo série CG s prednou doskou vyrobenou z kvalitného smrekového dreva, zadná doska a luby z laminovaného dreva Nato, 650mm menzúra, gitarový krk s 18 pražcovým palisandrovým hmatníkom je tiež vyrobený z dreva Nato, solídne spracovanie, odľahčená konštrukcia a vylepšené zvukové vlastnosti, gitara lahodí ako začiatočníkom, tak aj pokročilejším hudobníkom, prevedenie Natural.

Skladom 1 ks
229,00 €
Yamaha CG122-MC 4/4 Doprava zadarmo

Yamaha CG122-MC 4/4

Klasická gitara štandardnej veľkosti 4/4 pre pokročilého hráča, ktorý očakáva od nástroja v tejto cenovej kategórii výnimočný zvuk a precízne remeselné spracovanie detailov. Je tiež vhodná pre pokročilých žiakov umeleckých škôl a hudobných krúžkov. Predná doska je vyrobená z masívneho amerického cédru, luby z Nato, hmatník, kobylka a zadná doska z palisandra, suchá ladiaca mechanika s nylonovými strunami, farba NATURAL, matná.

Skladom 1 ks
299,00 €
Yamaha Pacifica 112 VM RM Doprava zadarmo

Yamaha Pacifica 112 VM RM

Elektrická gitara zo série Pacifica, jelšové telo s topom z javorového dreva, javorový Bolt-On krk s javorovým hmatníkom a 22 pražcami, 13?“ radius a 647.7mm menzúra, Vintage Tremolo kobylka s Block Saddle, 2 snímače Alnico V Single a jeden Alnico V Humbucker, Die-cast mechaniky, 5-polohový prepínač, ovládač hlasitosti a tón s Push-pull Coil Tap switchom. Farebné prevedenie Red Metallic.

Skladom 1 ks
339,00 €
Filter
-
Zoradiť podľa:  
Gitary
Značky


Zákaznícke centrum
Newsletter
Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?:

HUDOBNINY - Peter Jantulík

Telefon: 0903 541 578
E-mail: hudobniny-ca@hudobniny-ca.sk

Prodejna:
Matičné námestie 2492, Čadca

pondelok až piatok : 9:00 - 14:00
 

Kontakt

Informácie

Kontakt

Doprava a platba

Obchodné podmienky

Ochrana osobných údajov

Reklamácie

Výmena tovaru

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

 

 

 

 

Informácie na email

Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?

GoPay
X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací