Gramofóny / Retro gramofóny

MAD-LPRETRO Doprava zadarmo

MAD-LPRETRO

Retro gramofón so zabudovaným FM tunerom a Bluetooth prehrávačom. Gramofón má zabudovaný zosilňovač s reproduktormi. Obsahuje nohy pre postavenie priamo na zem, s ktorými má gramofó výšku 65,5cm. Výber rýchlosti prehrávania platní 33 / 45 / 78. Na zadnej strane sa nachádza stereo linkový výstup (2x RCA). Napájanie 12V 1A pomocou pribaleného adaptéra.

Skladom 1 ks
109,00 €
sencor STT 016 Akcia

sencor STT 016

Retro drevený gramofón s funkciou autostop
USB konektor
CD/MP3 prehrávač a kazetová mechanika
Rýchlosť 33/45/78 RPM
FM/AM tuner
Manuálne ladenie
USB slot
Priame nahrávanie platní, rádia, CD a audio kaziet na USB pamäť
MP3/WMA kompatibilný
Audio vstup (Cinch L/R)
Integrované stereo reproduktory (2x 3 W RMS)
Príslušenstvo: diaľkový ovládač
Rozmery: 500 x 340 x 210 mm

 
167,00 €
DENVER VPR-130

DENVER VPR-130

Gramofón s FM rádiom a vstavanými reproduktormi.

 
55,50 €
DENVER VPL-120BROWN

DENVER VPL-120BROWN

Gramofón v prenosnom vyhotovení kufru umožňuje nielen prehrávať LP platne, ale aj digitalizovať ich záznam. K tomu stačí len pripojiť gramofón k počítaču prostredníctvom USB. Pomocou dodávaného softvéru môžete ľahko digitalizovať svoje LP platne.

 
59,00 €
Portable vinyl-archiving  turntable with suitcase

Portable vinyl-archiving turntable with suitcase

Prenosný gramofón s remienkovým náhonom vstavaný v štýlovom kufríku. Gramofón disponuje vstavanými stereo reproduktormi a tromi rýchlosťami 33-1/3 RPM, 45 RPM a 78 RPM. Zariadenie je kompatibilné s počítačom pripojením cez USB a spolu so stiahnuteľným EZ Vinyl/Tape Converter softvérom umožňuje konvertovanie platní do digitálnych súborov v počítači. Ďalej ponúka vstavanú nabíjateľnú Li-On batériu, ktorá umožňuje používanie aj mimo dosah elektrickej siete. Ponúka 1 x Aux 3,5 mm vstup, 2 x RCA výstupy a 1 x 3,5 mm slúchadlový výstup. Rozmery: 114 x 254 x 343 mm a hmotnosť 2,7 kg. Súčasťou balenia je AC adaptér, 45 RPM adaptér a USB kábel. Produkt je vyhotovený v čiernom farebnom prevedení.

 
79,99 €
BIGBEN TD012SPS

BIGBEN TD012SPS

Gramofón s integrovaným zosilňovačom a externými reproduktormi.

 
82,00 €
BIGBEN TD101

BIGBEN TD101

Retro gramofón s integrovaným FM rádiom, zosilňovačom a reproduktormi.

 
84,00 €
MAD-RT300SP-MKII USB, BT

MAD-RT300SP-MKII USB, BT

Vintage gramofón s USB/SD/MP3 a Bluetooth prehrávačom

 
89,00 €
Portable vinyl-archiving  turntable Doprava zadarmo

Portable vinyl-archiving turntable

Prenosný gramofón s USB rozhraním a funkciou pre konverziu skladieb z vinylu do WAV/ MP3 prostredníctvom dodaného softwaru.

305 x 305 x 98,5 mm – rozmery pre jednoduchý a pohodlný transport,
rukoväte umožňujú ľahké vybratie z transportného obalu a ďalší transport gramofónu.

    Celý gramofón je vyrobený vo forme kompaktného kufríka, z ktorého stačí zložiť veko, nasadiť vinyl a môžete začať prehrávať. Mobilitu podporuje možnosť napájania nielen zo sieťového adaptéru, ale aj z šiestich "D" monočlánkov (nie sú súčasťou balenia) a tiež zabudovaný reproduktor, ktorý  hraje pomerne veľmi dobre. Samoztejme je ale na bočnom panely linkový výstup v prevedení dvojice cinchov pre pripojenie k zosilňovaču či mixpultu a tiež výstup na slúchadlá (3,5mm aj 6,3mm jack).

 
115,00 €
PS-LX310BT gramofón SONY Doprava zadarmo

PS-LX310BT gramofón SONY

Gramofón s možnosťou pripojenia BLUETOOTH®

Originálny zvuk vinylu, nová bezdrôtová sloboda

Doprajte si sýty zvuk vinylu a kvalitný poslucháčsky zážitok s možnosťou ľahkého pripojenia
cez BLUETOOTH®, jednoduchým ovládaním a špičkovou konštrukciou.

 
209,00 €
ION Pro500BT Black Doprava zadarmo

ION Pro500BT Black

Štýlový gramofón s modernými funkciami pre moderného uživateľa. Gramofón je zasadený v pevnom a odolnom elegantnom tele s tichým remeňovým náhonom a DC motorom a ponúka dvojicu nastaviteľných rýchlostíé prehrávania platní - 33 1/3 a 45 RPM. Samozrejmosťou je aj vstavaná technológia Bluetooth pre jednoduché bezdrôtové streamovanie hudby z externých zariadení. Gramofón je vybavený kvalitným hliníkovým tanierom s protišmykovým slipmatom z gumy, ako aj pozlátenými RCA konektormi pre optimálny signál. Samozrejmosťou je aj spínateľný predzosilňovač, ktorý umožňuje pripojenie gramofónu ku akémukoľvek domácemu audio systému. Gramofón je osadený vymeniteľnou prenoskou ATN-95E a súčasťou balenia je okrem samotného zariadenia aj adaptér pre 45 RPM platne, USB kábel pre digitalizáciu platní, Audio kábel a adaptér pre zapojeni do elektrickej siete. Farebné prevedenie:Black

 
430,00 €
ION Pro500BT Walnut Doprava zadarmo

ION Pro500BT Walnut

Štýlový gramofón s modernými funkciami pre moderného uživateľa. Gramofón je zasadený v pevnom a odolnom elegantnom tele s tichým remeňovým náhonom a DC motorom a ponúka dvojicu nastaviteľných rýchlostíé prehrávania platní - 33 1/3 a 45 RPM. Samozrejmosťou je aj vstavaná technológia Bluetooth pre jednoduché bezdrôtové streamovanie hudby z externých zariadení. Gramofón je vybavený kvalitným hliníkovým tanierom s protišmykovým slipmatom z gumy, ako aj pozlátenými RCA konektormi pre optimálny signál. Samozrejmosťou je aj spínateľný predzosilňovač, ktorý umožňuje pripojenie gramofónu ku akémukoľvek domácemu audio systému. Gramofón je osadený vymeniteľnou prenoskou ATN-95E a súčasťou balenia je okrem samotného zariadenia aj adaptér pre 45 RPM platne, USB kábel pre digitalizáciu platní, Audio kábel a adaptér pre zapojeni do elektrickej siete. Farebné prevedenie: Walnut.

 
430,00 €
Filter
-
Zoradiť podľa:  
Gramofóny
Značky


Zákaznícke centrum
Newsletter
Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?:

HUDOBNINY - Peter Jantulík

Telefon: 0903 541 578
E-mail: hudobniny-ca@hudobniny-ca.sk

Prodejna:
Matičné námestie 2492, Čadca

pondelok až piatok : 9:00 - 14:00
 

Kontakt

Informácie

Kontakt

Doprava a platba

Obchodné podmienky

Ochrana osobných údajov

Reklamácie

Výmena tovaru

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

 

 

 

 

Informácie na email

Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?

GoPay
X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací