Svetlá / Led BAR reflektory

Mirage Q6 Pak Novinka

Mirage Q6 Pak

ADJ Lighting Mirage Q6 PAK je osvetľovací systém typu všetko v jednom so šiestimi svietidlami napájanými z batérie s krytím IP65 a odolným transportným puzdrom s integrovaným riešením nabíjania batérie.

Každé zariadenie Mirage Q6 IP je napájané štyrmi 10W RGBA LED, ktoré vytvárajú 11-stupňový uhol vyžarovania.  Svietidlo má krytie IP65 a je vodotesné;  vhodné na dočasné použitie vonku s ochranou proti poveternostným vplyvom (dážď, sneh, prach a piesok).  Vstavané bezdrôtové DMX WiFLY EXR umožňuje zariadeniam komunikovať s ovládačom , tiež s bezdrôtovým DMX WiFLY EXR, až do vzdialenosti 2 500 stôp (700 m).

Svietidlá Mirage Q6 IP sú ideálne na nasvietenie stien a sú vybavené integrovanou rukoväťou a vstavanými nožičkami, čo znamená, že ich možno jednoducho pustiť na miesto a sú pripravené na použitie.  Majú tiež vstavaný stojan, ktorý v prípade potreby umožňuje ľahké naklonenie lúča dovnútra k stene.  To vytvára intenzívnejšie nasvietenie a minimalizuje únik svetla na strop nad ním.

Každé zariadenie má poplašný systém s ovládaním zapnutia/vypnutia.  Ak niekto zdvihne zariadenie so zapnutým poplašným systémom, zariadenie vydá pípnutie a zabliká na červeno.

Robustná batéria vydrží v prevádzke až 40 hodín pri jednej farbe (20 hodín pri zmene farieb).  Doba nabíjania batérie je 7 hodín.

 
2 990,00 €
Filter
-
Zoradiť podľa:  
Svetlá


Zákaznícke centrum
Newsletter
Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?:

HUDOBNINY - Peter Jantulík

Telefon: 0903 541 578
E-mail: hudobniny-ca@hudobniny-ca.sk

Prodejna:
Matičné námestie 2492, Čadca

pondelok až piatok : 9:00 - 14:00
 

Kontakt

Informácie

Kontakt

Doprava a platba

Obchodné podmienky

Ochrana osobných údajov

Reklamácie

Výmena tovaru

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

 

 

 

 

Informácie na email

Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?

GoPay
X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací