Klávesy / Syntetizátory a pracovné stanice

Teenage Engineering CA-X

Teenage Engineering CA-X

Ochranný obal na syntetizátory od Teenage Engineering. Vyrobený z pevného silikónu. Ponúka protišmykový povrch, možnosť zavesenia na krk a ochranu batérie. Vyrobený v čiernom farebnom prevedení.

 
39,00 €
Korg monotron DUO

Korg monotron DUO

Analógový ribbon syntezátor. Dva analógové oscilátory (VCO) s nezávislým ladením. Obvod X-MOD z klasického Korg Mono / Poly, pre generovanie ešte oveľa extrémnejších zvukov. Klaviatúra s ribbon kontrolerom a voľbou stupnice. Originálne analógový (vcf) filter, prevzatý z klasických MS-10 & MS-20. Aux vstupný jack, miniatúrne reproduktor a slúchadlový jack. Napájanie 2x AAA batérie. Hmotnosť 95g. Rozmery 120 mm x 72 mm x 28 mm.

 
59,00 €
Teenage Engineering PO-14 Sub

Teenage Engineering PO-14 Sub

Vreckový basový syntetizátor s FM, Sub, Wave, sekvencérom a 16 efektami od delay až po rôzne filtre. Vďaka jam sync funkcií je možné cez 3,5 mm kábel prepojiť viacero syntetizátorových zariadení v rade. Sú v ňom použité vysoko kvalitné komponenty s nízkym odberom energie. Pod LCD displejom sa nachádza Knowles reproduktor a tiež Silabs EFM 32 Gecko CPU a Cirrus Logic DAC. Napájanie je zabezpečené pomocou dvoch AAA batérií. Rozmery: 102 x 64 x 20 mm. Hmotnosť: 68 g

 
59,00 €
Teenage Engineering PO-16 Factory

Teenage Engineering PO-16 Factory

Vreckový lead syntetizátor disponujúci lead syntetizátorom s FM, Sub, Wave, sekvencérom a 16 efektami od delay až po rôzne filtre. Taktiež má 16 vstavaných arpeggio a akordových štýlov hrania. Vďaka jam sync funkcií je možné cez 3,5 mm kábel prepojiť viacero syntetizátorových zariadení v rade. Sú v ňom použité vysoko kvalitné komponenty s nízkym odberom energie. Pod LCD displejom sa nachádza Knowles reproduktor a tiež Silabs EFM 32 Gecko CPU a Cirrus Logic DAC. Napájanie je zabezpečené pomocou dvoch AAA batérií. Rozmery: 102 x 64 x 20 mm. Hmotnosť: 68 g

 
59,00 €
Teenage Engineering PO-20 Arcade

Teenage Engineering PO-20 Arcade

Vreckový arcade syntetizátor disponujúci syntetizátorom s arcade, chip-tune a drum zvukmi vrátane 16 efektov, ako napríklad solo chords, filters, arpeggios, glitches. Umožňuje reťaziť až 128 rôznych vzorov. Vďaka jam sync funkcií je možné cez 3,5 mm kábel prepojiť viacero syntetizátorových zariadení v rade. Sú v ňom použité vysoko kvalitné komponenty s nízkym odberom energie. Pod LCD displejom sa nachádza Knowles reproduktor a tiež Silabs EFM 32 Gecko CPU a Cirrus Logic DAC. Napájanie je zabezpečené pomocou dvoch AAA batérií. Rozmery: 102 x 64 x 20 mm. Hmotnosť: 68 g

 
69,00 €
Teenage Engineering PO-35 speak

Teenage Engineering PO-35 speak

Vokálny syntezátor a sekvencer zo série metal. Disponuje zabudovaným mikrofónom a ponúka 8 vzoriek pre sampling hlasu. Integrovaný mikrofón ponúka nahrávanie hlasu spolu so zmenou charakteru prostredníctvom efektového procesoru, spolu s možnosťou pridania sekvencií bicích nástrojov. Vlastnosti: zabudovaný mikrofón, možnosť nahrávania 120 sekúnd, uloženie nastavení, vrstvenie, 8 efektov, 8 charakterov pre vokál, transpozícia a zmena ladenia, zabudovaný reproduktor, 3,5mm jack vstup/výstup, nastavenie zvuku bicích nástrojov, LCD displej, stojan, hodiny a budík, napájanie prostredníctvom 2xAAA batérií so životnosťou 1 mesiac a 2 roky pohotovostného režimu.

 
89,00 €
Teenage Engineering PO-33 ko

Teenage Engineering PO-33 ko

Mikro samplér s pamäťou 40 sekúnd a zabudovaným mikrofónom ponúka možnosť využitia akéhokoľvek zvukového zdroju prostredníctvom mikrofónu alebo audio vstupu. V režime melodic ponúka chromatické hudobné podklady a v režime drum je k dispozícii automatický bubeník. Vytvorené hudobné podklady je možné obohatiť efektovým procesorom. Vlastnosti: zabudovaný mikrofón, 8 presetov melodic, sekvencer, 16 efektov, uloženie nastavení, pamäť 40 sekúnd, zabudovaný reproduktor, 3,5mm jack vstup/výstup, synchronizácia, LCD displej, stojan, napájanie prostredníctvom 2xAAA batérií so životnosťou 1 mesiac a 2 roky pohotovostného režimu.

 
95,00 €
Korg SQ-1 Doprava zadarmo

Korg SQ-1

Spolu s nástrojom MS-20 sa na trhu v roku 1978 objavil aj jeho "dôveryhodný" priateľ, krokový sekvencer SQ-10. Teraz po tridsiatich rokoch sa spolu so znovuzrodeným MS-20 Mini vyvinul aj SQ-10 do svojej modernejšej podoby SQ-1.

SQ-1 je kompaktný krokový sekvencer s 2x8mi krokmi. Jeho bohatá výbava konektorov umožňuje pripojiť MS-20 a množstvo iných syntetizátorov. K tomuto zariadeniu pripojíte nielen staré analógové syntetizátory, ale aj súčasné nástroje. Môžete prepínať medzi rôznymi režimami syntetizátoru alebo pomocou krokových tlačidiel vytvárať sekvencie rovnako ľahko, ako na nástrojoch "voly" série.

Osloboďte sa od editácie nepreberného množstva parametrov na vašom DAW systému. Vychutnáte si tak skutočnú hudobnú inšpiráciu, pri ktorej si vytrénuje vaše uši a viac sa sústredíte na to, čo robia vaše prsty. Nenechajte si ujsť zážitok z hudby, ktorá je poháňaná vaším inštinktom!

 
119,00 €
Korg mini kaoss pad 2S Doprava zadarmo

Korg mini kaoss pad 2S

Kompaktný efektový procesor ovládaný intuitívne dotykovou plochou. 100 efektových presetov, ideálny pre DJ mixy, MP3 prehrávač s nastaviteľnou výškou ladenia. Ponúka programové kategórie 15 filtrov, 15 modulácií, 20 LFO, 10 delay, 5 reverb, 20 looper, 5 vocoder a 10 synthesizer. Disponuje samplovacou frekvenciou 48kHz a AD/DA konverziou 24-bit. Ďalej obsahuje Looper, Vinyl Break a Ducking Comp efekty prevzaté z KAOSS PAD QUAD, Detekcia BPM, interný mikrofón a audio vstupy, microSD karta pre ukladanie a výmenu dát. Mini obrazovka, posuvný ovládač VALUE, napájanie na batérie, zabudovaný reproduktor. Je vybavený Line In stereo mini jack konektorom a slúchadlovým vstupom. Adaptér nie je súčasťou balenia. Rozmery: 76mm x 128mm x 25mm, Hmotnosť: 100g

 
159,00 €
Korg volca sample Doprava zadarmo

Korg volca sample

Intuitívny, ultra výkonný samplovací sekvencer typu PCM s obrovským potenciálom pre improvizáciu. Dokáže v reálnom čase editovať a sekvencovať až 100 nasamplovaných zvukov. Ponúka 8 hlasú polyfóniu, 4MB pamäť pre sample, samplovacú frekvenciu 31,25kHz, 16bit, editáciou pomocou sample, pitch, amp, revers, efekty digital reverb a analogue isolator. 16 stopový sekvencer obsahuje 10 partov, 10 nahrávacích paternov a ovláda sa pomocou ovládačov Motion Sequence, Active Step, Step Jump a Swing. Maximálny počet sekvencovaných skladieb je 16 a počet nahrávok 6. Zariadenie je vybavené 3,5mm konektorom pre slúchadlá, konektorom Sync In/Out a MIDI In. Adaptér nie je súčasťou balenia. Rozmery: 193mm x 115mm x 45mm, Hmotnosť: 372g

 
159,00 €
Korg volca bass Doprava zadarmo

Korg volca bass

analógový basový syntezátor, 16 stopový sequencer, 8 pamäťových miest, funkcia Active Step, Slide, jednoduchá štruktúra s VCF, VCA, LFO a EG ovládačmi, Sync In a Out pre synchronizáciu s ostatnými zariadeniami série Volca a Monotribe, zabudovaný reproduktor, možnosť napájania batériou alebo adaptérom KA-350 (nie je súčasťou).

 
169,00 €
Korg volca beats Doprava zadarmo

Korg volca beats

analógový drum machine, 16 stopový sequencer, analógová syntéza, PCM zvuk kombinovateľný s analogom, Sync IN a OUT pre synchronizáciu s ostatnými zariadeniami série Volca, Midi IN pre synchronizáciu s externými zariadeniami (sequencer, workstation, synth), vstavaný reproduktor, možnosť napájania batériou alebo adaptérom KA-350 (nie je súčasťou).

 
169,00 €
Korg volca keys Doprava zadarmo

Korg volca keys

analógový syntezátor, 16 stopový sequencer, polyfónny, 3hlasý, delay efekt, real time recording loopov tak, ako je zvykom pri sérii Electribe, Motion Sequence funkcia zaznamenáva, nahráva a replikuje pohyb knobov, funkcie Active Step a Flux, Sync In a Out pre synchronizáciu s ostatnými zariadeniami série Volca a Monotribe, zabudovaný reproduktor, možnosť napájania batériou alebo adaptérom KA-350 (nie je súčasťou).

 
169,00 €
Korg KAOSSILATOR PRO+ Doprava zadarmo

Korg KAOSSILATOR PRO+

KORG KAOSSILATOR PRO+ Dynamic Phrase Synthesizer/Loop Recorder, kompatibilné s Kaossilatorom2.

 
379,00 €
NOVATION miniNOVA Doprava zadarmo

NOVATION miniNOVA

MiniNova je úžasne výkonný a pritom kompaktný syntetizátor, ktorý hrá rovnako dobre, ako vyzerá. Ponúka inovatívne ovládanie pre živé hranie, ako knob pre cutoff, vokodér alebo novinku VocalTuneTM. MiniNova skrýva vo svojom vnútri rovnaký zvukový engine ...

 
399,00 €
Filter
-
Zoradiť podľa:  
Klávesy
Značky


Zákaznícke centrum
Newsletter
Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?:

HUDOBNINY - Peter Jantulík

Telefon: 0903 541 578
E-mail: hudobniny-ca@hudobniny-ca.sk

Prodejna:
Matičné námestie 2492, Čadca

pondelok až piatok : 9:00 - 14:00
 

Kontakt

Informácie

Kontakt

Doprava a platba

Obchodné podmienky

Ochrana osobných údajov

Reklamácie

Výmena tovaru

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

 

 

 

 

Informácie na email

Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?

GoPay
X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací