Klávesy / Syntetizátory a pracovné stanice

Korg monotron DELAY

Korg monotron DELAY

Analógový syntezátor optimalizovaný pre zvukové efekty. Okrem analógového oscilátora, filtra a LFO je vybavený efektom Space Delay, nepostrádateľným pre bleskové, kozmické zvuky. Reprodukuje výškové zmeny, ktoré sa prejavia pri zmene Delay Time, podobne, ako tomu bolo u analógového páskového echa. Vzorky Low Frequency Oscilátor (LFO), využívané k modulácii výšky, ponúkajú výber z dvoch tvarov vzorky - nový štvorcový plus tradičný trojuholníkový.

 
59,00 €
Korg monotron DUO

Korg monotron DUO

Analógový ribbon syntezátor. Dva analógové oscilátory (VCO) s nezávislým ladením. Obvod X-MOD z klasického Korg Mono / Poly, pre generovanie ešte oveľa extrémnejších zvukov. Klaviatúra s ribbon kontrolerom a voľbou stupnice. Originálne analógový (vcf) filter, prevzatý z klasických MS-10 & MS-20. Aux vstupný jack, miniatúrne reproduktor a slúchadlový jack. Napájanie 2x AAA batérie. Hmotnosť 95g. Rozmery 120 mm x 72 mm x 28 mm.

 
59,00 €
Korg SQ-1 Doprava zadarmo

Korg SQ-1

Spolu s nástrojom MS-20 sa na trhu v roku 1978 objavil aj jeho "dôveryhodný" priateľ, krokový sekvencer SQ-10. Teraz po tridsiatich rokoch sa spolu so znovuzrodeným MS-20 Mini vyvinul aj SQ-10 do svojej modernejšej podoby SQ-1.

SQ-1 je kompaktný krokový sekvencer s 2x8mi krokmi. Jeho bohatá výbava konektorov umožňuje pripojiť MS-20 a množstvo iných syntetizátorov. K tomuto zariadeniu pripojíte nielen staré analógové syntetizátory, ale aj súčasné nástroje. Môžete prepínať medzi rôznymi režimami syntetizátoru alebo pomocou krokových tlačidiel vytvárať sekvencie rovnako ľahko, ako na nástrojoch "voly" série.

Osloboďte sa od editácie nepreberného množstva parametrov na vašom DAW systému. Vychutnáte si tak skutočnú hudobnú inšpiráciu, pri ktorej si vytrénuje vaše uši a viac sa sústredíte na to, čo robia vaše prsty. Nenechajte si ujsť zážitok z hudby, ktorá je poháňaná vaším inštinktom!

 
119,00 €
Korg kaossilator 2S Doprava zadarmo

Korg kaossilator 2S

Vreckový syntetizátor, ktorý možno dokonale integrovať s Ableton Live.

 
159,00 €
Korg mini kaoss pad 2S Doprava zadarmo

Korg mini kaoss pad 2S

Kompaktný efektový procesor ovládaný intuitívne dotykovou plochou. 100 efektových presetov, ideálny pre DJ mixy, MP3 prehrávač s nastaviteľnou výškou ladenia. Ponúka programové kategórie 15 filtrov, 15 modulácií, 20 LFO, 10 delay, 5 reverb, 20 looper, 5 vocoder a 10 synthesizer. Disponuje samplovacou frekvenciou 48kHz a AD/DA konverziou 24-bit. Ďalej obsahuje Looper, Vinyl Break a Ducking Comp efekty prevzaté z KAOSS PAD QUAD, Detekcia BPM, interný mikrofón a audio vstupy, microSD karta pre ukladanie a výmenu dát. Mini obrazovka, posuvný ovládač VALUE, napájanie na batérie, zabudovaný reproduktor. Je vybavený Line In stereo mini jack konektorom a slúchadlovým vstupom. Adaptér nie je súčasťou balenia. Rozmery: 76mm x 128mm x 25mm, Hmotnosť: 100g

 
159,00 €
Korg volca sample Doprava zadarmo

Korg volca sample

Intuitívny, ultra výkonný samplovací sekvencer typu PCM s obrovským potenciálom pre improvizáciu. Dokáže v reálnom čase editovať a sekvencovať až 100 nasamplovaných zvukov. Ponúka 8 hlasú polyfóniu, 4MB pamäť pre sample, samplovacú frekvenciu 31,25kHz, 16bit, editáciou pomocou sample, pitch, amp, revers, efekty digital reverb a analogue isolator. 16 stopový sekvencer obsahuje 10 partov, 10 nahrávacích paternov a ovláda sa pomocou ovládačov Motion Sequence, Active Step, Step Jump a Swing. Maximálny počet sekvencovaných skladieb je 16 a počet nahrávok 6. Zariadenie je vybavené 3,5mm konektorom pre slúchadlá, konektorom Sync In/Out a MIDI In. Adaptér nie je súčasťou balenia. Rozmery: 193mm x 115mm x 45mm, Hmotnosť: 372g

 
159,00 €
Korg volca bass Doprava zadarmo

Korg volca bass

analógový basový syntezátor, 16 stopový sequencer, 8 pamäťových miest, funkcia Active Step, Slide, jednoduchá štruktúra s VCF, VCA, LFO a EG ovládačmi, Sync In a Out pre synchronizáciu s ostatnými zariadeniami série Volca a Monotribe, zabudovaný reproduktor, možnosť napájania batériou alebo adaptérom KA-350 (nie je súčasťou).

 
169,00 €
Korg volca beats Doprava zadarmo

Korg volca beats

analógový drum machine, 16 stopový sequencer, analógová syntéza, PCM zvuk kombinovateľný s analogom, Sync IN a OUT pre synchronizáciu s ostatnými zariadeniami série Volca, Midi IN pre synchronizáciu s externými zariadeniami (sequencer, workstation, synth), vstavaný reproduktor, možnosť napájania batériou alebo adaptérom KA-350 (nie je súčasťou).

 
169,00 €
Korg volca keys Doprava zadarmo

Korg volca keys

analógový syntezátor, 16 stopový sequencer, polyfónny, 3hlasý, delay efekt, real time recording loopov tak, ako je zvykom pri sérii Electribe, Motion Sequence funkcia zaznamenáva, nahráva a replikuje pohyb knobov, funkcie Active Step a Flux, Sync In a Out pre synchronizáciu s ostatnými zariadeniami série Volca a Monotribe, zabudovaný reproduktor, možnosť napájania batériou alebo adaptérom KA-350 (nie je súčasťou).

 
169,00 €
NOVATION miniNOVA Doprava zadarmo

NOVATION miniNOVA

MiniNova je úžasne výkonný a pritom kompaktný syntetizátor, ktorý hrá rovnako dobre, ako vyzerá. Ponúka inovatívne ovládanie pre živé hranie, ako knob pre cutoff, vokodér alebo novinku VocalTuneTM. MiniNova skrýva vo svojom vnútri rovnaký zvukový engine ...

 
355,00 €
Korg KAOSSILATOR PRO+ Doprava zadarmo

Korg KAOSSILATOR PRO+

KORG KAOSSILATOR PRO+ Dynamic Phrase Synthesizer/Loop Recorder, kompatibilné s Kaossilatorom2.

 
379,00 €
microKORG Doprava zadarmo

microKORG

4-hlasý syntezátor s analógovým modelingom a 128 upraviteľnými presety. 8-pásmový vokodér s mikrofónom v husacom krku; jedinečné funkcie Formant Hold a Formant Shift. 3 efekty: chorus / flanger, phaser a ensemble. Tri režimy delay, 2-pásmový EQ. V retro štýle, s bočnicami z dreveného masívu, kolieskami pitch & mod - a 37 mini-klávesmi. Prevádzka možná aj na batérie 6 x AA.

 
379,00 €
NOVATION Bass Station II Doprava zadarmo

NOVATION Bass Station II

Bass Station II je analógový monofónny syntetizátor, ktorý vyniká najmä v basoch. Jeho zvukové jadro je však univerzálne, takže z tohto „drobca“ dostanete takisto ostré leady a arpeggiá, ktoré obohatia vašu tvorbu. Bass Station 2 nadväzuje na svojho ...

 
389,00 €
microKORG XL+ Doprava zadarmo

microKORG XL+

8-hlasový syntetizátor (4 pri použití vokodéra) s analógovým modelingom a 128 upraviteľnými presetmi. Vokodér s mikrofónom v husacom krku, koliesko pre ohýbanie zvuku, efekty: timbre - 2 pásmový EQ, hlavné efekty: 17 typov obsahujúcich aj delay a echo. Nová natural touch klávesnica poskytuje lepší pocit z hrania. Pripojenie k PC cez USB kábel umožňuje nastavovať rôzne parametre alebo používať sound editor. Hmotnosť len 2kg bez batérií, napájanie AC adaptérom alebo 6 x AA alkalickými batériami.

 
479,00 €
Akai Advance 49 Doprava zadarmo

Akai Advance 49

AKAI Advance: Nejlepší způsob jak přetavit jakýkoli virtuální nástroj na výkonný hardwarový syntezátor!Klávesové ovladače AKAI Advance společně s jedinečnou aplikací VIP 2.0 (Virtual Instruments Player) představují nejlepší způsob jak přetavit jakýkoli ...

 
499,00 €
Filter
-
Zoradiť podľa:  
Klávesy
Značky


Zákaznícke centrum
Newsletter
Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?:

HUDOBNINY - Peter Jantulík

Telefon: 041/433 52 89
E-mail: hudobniny-ca@hudobniny-ca.sk

Prodejna:
Matičné námestie 2492, Čadca

po - pá: 8:30 - 11:30, 12:30 - 17:00
so: 10:00 - 12:00

Kontakt

Informácie

Kontakt

Doprava a platba

Obchodné podmienky

Ochrana osobných údajov

Reklamácie

Výmena tovaru

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

 

 

 

 

Informácie na email

Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?

GoPay
X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací