Klávesové nástroje / Syntetizátory

NOVATION ReMOTE 25 SL MKII Akcia   - 5 %

NOVATION ReMOTE 25 SL MKII

Systémová tlačítka: Přepínání pracovních režimů Automap (Learn, View, Browser Groupsatd.) Tlačítka pro oktávovou transpozici s LED indikací Hlavní systémové tlačítko z SLje zjednodušené; nyní obsahuje: 1 tlačítko pro vypínání/zapínání Automap (nahrazuje ...

Skladom 10 ks
331,55 €
NOVATION miniNOVA Akcia   - 5 %

NOVATION miniNOVA

MiniNova je úžasne výkonný a pritom kompaktný syntetizátor, ktorý hrá rovnako dobre, ako vyzerá. Ponúka inovatívne ovládanie pre živé hranie, ako knob pre cutoff, vokodér alebo novinku VocalTuneTM. MiniNova skrýva vo svojom vnútri rovnaký zvukový engine ...

Skladom 10 ks
341,05 €
NOVATION Bass Station II Akcia   - 5 %

NOVATION Bass Station II

Bass Station II je analógový monofónny syntetizátor, ktorý vyniká najmä v basoch. Jeho zvukové jadro je však univerzálne, takže z tohto „drobca“ dostanete takisto ostré leady a arpeggiá, ktoré obohatia vašu tvorbu. Bass Station 2 nadväzuje na svojho ...

Skladom 10 ks
407,55 €
NOVATION UltraNova Akcia   - 5 %

NOVATION UltraNova

ULTRANOVA je analog-modeling syntetizátor a výkonná efektová jednotka. Ide o jedno-timbral synth s legendárnym Supernova II (1998) synth enginom, ako základom obohateným o najnovšie technológie. Ponúka mnoho nových funkcií vrátane wavetable syntézy, ...

Skladom 10 ks
474,05 €
Korg monotron Akcia   - 5 %

Korg monotron

Analogový Ribbon syntezátor. Plne vyvinutý, skutočne analógový syntezátor: VCO, VCF, LFO.

 
46,55 €
Korg monotron DELAY Akcia   - 5 %

Korg monotron DELAY

Analógový syntezátor optimalizovaný pre zvukové efekty. Okrem analógového oscilátora, filtra a LFO je vybavený efektom Space Delay, nepostrádateľným pre bleskové, kozmické zvuky. Reprodukuje výškové zmeny, ktoré sa prejavia pri zmene Delay Time, podobne, ako tomu bolo u analógového páskového echa. Vzorky Low Frequency Oscilátor (LFO), využívané k modulácii výšky, ponúkajú výber z dvoch tvarov vzorky - nový štvorcový plus tradičný trojuholníkový.

 
46,55 €
Korg monotron DUO Akcia   - 5 %

Korg monotron DUO

Analógový ribbon syntezátor. Dva analógové oscilátory (VCO) s nezávislým ladením. Obvod X-MOD z klasického Korg Mono / Poly, pre generovanie ešte oveľa extrémnejších zvukov. Klaviatúra s ribbon kontrolerom a voľbou stupnice. Originálne analógový (vcf) filter, prevzatý z klasických MS-10 & MS-20. Aux vstupný jack, miniatúrne reproduktor a slúchadlový jack. Napájanie 2x AAA batérie. Hmotnosť 95g. Rozmery 120 mm x 72 mm x 28 mm.

 
46,55 €
Korg kaossilator 2 Akcia   - 5 %

Korg kaossilator 2

Dynamický frázový syntezátor veěkosti dlane, na ktorom môžete hrať jednoducho - klepaním, alebo pohybom prstu po dotykovej ploche. 150 zabudovaných zvukov (sólové, akustické, basové, akordy, zvukové efekty, bicie a bicie paterny). Zabudovaný Gate Arpeggiator, Loop Recording. Funkčnosť priamo propojená s KORG iKaossilator pre iPhone. Zabudovaný mikrofón. Slot microSD / SDHC Card pre ukladaníe loopov. Mikrofónny vstup, slúchsdlový výstup

 
103,55 €
Korg kaossilator 2 PW Akcia   - 5 %

Korg kaossilator 2 PW

Korg KAOSSILATOR 2: Dynamický frázový syntezátor veěkosti dlane, na ktorom môžete hrať jednoducho - klepaním, alebo pohybom prstu po dotykovej ploche. 150 zabudovaných zvukov (sólové, akustické, basové, akordy, zvukové efekty, bicie a bicie paterny). Zabudovaný Gate Arpeggiator, Loop Recording. Funkčnosť priamo propojená s KORG iKaossilator pre iPhone. Zabudovaný mikrofón. Slot microSD / SDHC Card pre ukladaníe loopov. Mikrofónny vstup, slúchsdlový výstup.

 
103,55 €
Korg SQ-1 Akcia   - 5 %

Korg SQ-1

Spolu s nástrojom MS-20 sa na trhu v roku 1978 objavil aj jeho "dôveryhodný" priateľ, krokový sekvencer SQ-10. Teraz po tridsiatich rokoch sa spolu so znovuzrodeným MS-20 Mini vyvinul aj SQ-10 do svojej modernejšej podoby SQ-1.

SQ-1 je kompaktný krokový sekvencer s 2x8mi krokmi. Jeho bohatá výbava konektorov umožňuje pripojiť MS-20 a množstvo iných syntetizátorov. K tomuto zariadeniu pripojíte nielen staré analógové syntetizátory, ale aj súčasné nástroje. Môžete prepínať medzi rôznymi režimami syntetizátoru alebo pomocou krokových tlačidiel vytvárať sekvencie rovnako ľahko, ako na nástrojoch "voly" série.

Osloboďte sa od editácie nepreberného množstva parametrov na vašom DAW systému. Vychutnáte si tak skutočnú hudobnú inšpiráciu, pri ktorej si vytrénuje vaše uši a viac sa sústredíte na to, čo robia vaše prsty. Nenechajte si ujsť zážitok z hudby, ktorá je poháňaná vaším inštinktom!

 
113,05 €
Korg volca bass Akcia   - 5 %

Korg volca bass

analógový basový syntezátor, 16 stopový sequencer, 8 pamäťových miest, funkcia Active Step, Slide, jednoduchá štruktúra s VCF, VCA, LFO a EG ovládačmi, Sync In a Out pre synchronizáciu s ostatnými zariadeniami série Volca a Monotribe, zabudovaný reproduktor, možnosť napájania batériou alebo adaptérom KA-350 (nie je súčasťou).

 
141,55 €
Korg volca beats Akcia   - 5 %

Korg volca beats

analógový drum machine, 16 stopový sequencer, analógová syntéza, PCM zvuk kombinovateľný s analogom, Sync IN a OUT pre synchronizáciu s ostatnými zariadeniami série Volca, Midi IN pre synchronizáciu s externými zariadeniami (sequencer, workstation, synth), vstavaný reproduktor, možnosť napájania batériou alebo adaptérom KA-350 (nie je súčasťou).

 
141,55 €
Korg volca keys Akcia   - 5 %

Korg volca keys

analógový syntezátor, 16 stopový sequencer, polyfónny, 3hlasý, delay efekt, real time recording loopov tak, ako je zvykom pri sérii Electribe, Motion Sequence funkcia zaznamenáva, nahráva a replikuje pohyb knobov, funkcie Active Step a Flux, Sync In a Out pre synchronizáciu s ostatnými zariadeniami série Volca a Monotribe, zabudovaný reproduktor, možnosť napájania batériou alebo adaptérom KA-350 (nie je súčasťou).

 
141,55 €
Korg kaossilator 2S Akcia   - 5 %

Korg kaossilator 2S

Vreckový syntetizátor, ktorý možno dokonale integrovať s Ableton Live.

 
151,05 €
Korg mini kaoss pad 2S Akcia   - 5 %

Korg mini kaoss pad 2S

Kompaktný efektový procesor ovládaný intuitívne dotykovou plochou. 100 efektových presetov, ideálny pre DJ mixy, MP3 prehrávač s nastaviteľnou výškou ladenia. Ponúka programové kategórie 15 filtrov, 15 modulácií, 20 LFO, 10 delay, 5 reverb, 20 looper, 5 vocoder a 10 synthesizer. Disponuje samplovacou frekvenciou 48kHz a AD/DA konverziou 24-bit. Ďalej obsahuje Looper, Vinyl Break a Ducking Comp efekty prevzaté z KAOSS PAD QUAD, Detekcia BPM, interný mikrofón a audio vstupy, microSD karta pre ukladanie a výmenu dát. Mini obrazovka, posuvný ovládač VALUE, napájanie na batérie, zabudovaný reproduktor. Je vybavený Line In stereo mini jack konektorom a slúchadlovým vstupom. Adaptér nie je súčasťou balenia. Rozmery: 76mm x 128mm x 25mm, Hmotnosť: 100g

 
151,05 €
Filter
-
Zoradiť podľa:  
Klávesové nástroje
Značky


Zákaznícke centrum
Newsletter
Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?:

HUDOBNINY - Peter Jantulík

Telefon: 041/433 52 89
E-mail: hudobniny-ca@hudobniny-ca.sk

Prodejna:
Matičné námestie 2492, Čadca

po - pá: 8:30 - 11:30, 12:30 - 17:00
so: 10:00 - 12:00

Kontakt

Informácie

Kontakt

Doprava a platba

Obchodné podmienky

Reklamácie

Výmena tovaru

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

 

 

 

 

Informácie na email

Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?

GoPay
X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací