Klávesy / Syntetizátory a pracovné stanice / Pracovné stanice

Teenage Engineering CA-X

Teenage Engineering CA-X

Ochranný obal na syntetizátory od Teenage Engineering. Vyrobený z pevného silikónu. Ponúka protišmykový povrch, možnosť zavesenia na krk a ochranu batérie. Vyrobený v čiernom farebnom prevedení.

 
39,00 €
Teenage Engineering PO-16 Factory

Teenage Engineering PO-16 Factory

Vreckový lead syntetizátor disponujúci lead syntetizátorom s FM, Sub, Wave, sekvencérom a 16 efektami od delay až po rôzne filtre. Taktiež má 16 vstavaných arpeggio a akordových štýlov hrania. Vďaka jam sync funkcií je možné cez 3,5 mm kábel prepojiť viacero syntetizátorových zariadení v rade. Sú v ňom použité vysoko kvalitné komponenty s nízkym odberom energie. Pod LCD displejom sa nachádza Knowles reproduktor a tiež Silabs EFM 32 Gecko CPU a Cirrus Logic DAC. Napájanie je zabezpečené pomocou dvoch AAA batérií. Rozmery: 102 x 64 x 20 mm. Hmotnosť: 68 g

 
59,00 €
Teenage Engineering PO-20 Arcade

Teenage Engineering PO-20 Arcade

Vreckový arcade syntetizátor disponujúci syntetizátorom s arcade, chip-tune a drum zvukmi vrátane 16 efektov, ako napríklad solo chords, filters, arpeggios, glitches. Umožňuje reťaziť až 128 rôznych vzorov. Vďaka jam sync funkcií je možné cez 3,5 mm kábel prepojiť viacero syntetizátorových zariadení v rade. Sú v ňom použité vysoko kvalitné komponenty s nízkym odberom energie. Pod LCD displejom sa nachádza Knowles reproduktor a tiež Silabs EFM 32 Gecko CPU a Cirrus Logic DAC. Napájanie je zabezpečené pomocou dvoch AAA batérií. Rozmery: 102 x 64 x 20 mm. Hmotnosť: 68 g

 
69,00 €
Teenage Engineering PO-35 speak

Teenage Engineering PO-35 speak

Vokálny syntezátor a sekvencer zo série metal. Disponuje zabudovaným mikrofónom a ponúka 8 vzoriek pre sampling hlasu. Integrovaný mikrofón ponúka nahrávanie hlasu spolu so zmenou charakteru prostredníctvom efektového procesoru, spolu s možnosťou pridania sekvencií bicích nástrojov. Vlastnosti: zabudovaný mikrofón, možnosť nahrávania 120 sekúnd, uloženie nastavení, vrstvenie, 8 efektov, 8 charakterov pre vokál, transpozícia a zmena ladenia, zabudovaný reproduktor, 3,5mm jack vstup/výstup, nastavenie zvuku bicích nástrojov, LCD displej, stojan, hodiny a budík, napájanie prostredníctvom 2xAAA batérií so životnosťou 1 mesiac a 2 roky pohotovostného režimu.

 
89,00 €
Teenage Engineering PO-33 ko

Teenage Engineering PO-33 ko

Mikro samplér s pamäťou 40 sekúnd a zabudovaným mikrofónom ponúka možnosť využitia akéhokoľvek zvukového zdroju prostredníctvom mikrofónu alebo audio vstupu. V režime melodic ponúka chromatické hudobné podklady a v režime drum je k dispozícii automatický bubeník. Vytvorené hudobné podklady je možné obohatiť efektovým procesorom. Vlastnosti: zabudovaný mikrofón, 8 presetov melodic, sekvencer, 16 efektov, uloženie nastavení, pamäť 40 sekúnd, zabudovaný reproduktor, 3,5mm jack vstup/výstup, synchronizácia, LCD displej, stojan, napájanie prostredníctvom 2xAAA batérií so životnosťou 1 mesiac a 2 roky pohotovostného režimu.

 
95,00 €
Filter
-
Zoradiť podľa:  
Klávesy


Zákaznícke centrum
Newsletter
Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?:

HUDOBNINY - Peter Jantulík

Telefon: 0903 541 578
E-mail: hudobniny-ca@hudobniny-ca.sk

Prodejna:
Matičné námestie 2492, Čadca

pondelok až piatok : 9:00 - 14:00
 

Kontakt

Informácie

Kontakt

Doprava a platba

Obchodné podmienky

Ochrana osobných údajov

Reklamácie

Výmena tovaru

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

 

 

 

 

Informácie na email

Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?

GoPay
X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací