Gitary / Klasické gitary

Ashton Armour ARM 350C Povlak na klasicku Gitaru

Ashton Armour ARM 350C Povlak na klasicku Gitaru

Ashton Armour ARM 350C je povlak na klasickú (španielsku) gitaru vo veľkosti 4/4. Ponúka vodeodolný materiál 600D a atraktívny čierny design s oranžovými prvkami. Je vybavený 8 mm zipsy a vonkajším vreckom na príslušenstvo. Na prenášanie nástroje v povlaku môžete využiť ucho, ramenné popruhy, alebo ho môžete nosiť ako batoh na chrbte. Polstrovanie 5mm zabezpečí dostatočnú ochranu vášho nástroja pred poškodením pri bežnom použití.

Skladom 3 ks
22,90 €
Ashton CG3 BR

Ashton CG3 BR

Klasická gitara Ashton CG3 BR je nástroj 3/4 veľkosti, je teda určený pre začínajúcich hráčov od 8 do 12 rokov. Predná smreková doska je doplnená lipovými boky a zadnou doskou. Krk je mahagónový s výstuhou. Hmatník je vyrobený z kompozitného materiálu SmartWood. Z tohto kompozitu je aj kobylka. SmartWood je syntetický materiál zvukovo podobný palisandru a odolnejší voči zmenám teploty a vlhkosti. Farebné prevedenie nástroje BR - prírodný lesklý lak.

Skladom 3 ks
65,00 €
ORTEGA RST5 Doprava zadarmo

ORTEGA RST5

Nástroje Ortega zo série Študent sú tou najľahšou voľbou, ako začať s klasickou gitarou. Jedná sa o kvalitne spracované klasickej gitary v dospelých i detských veľkostiach, ktoré kúpite za veľmi atraktívnu cenu. Príďte je vyskúšať a uvidíte.

Telo tejto gitary je zhotovené z preglejkového smreku a Catalpa. K mahagonovému krku prišiel hmatník z orecha osadený devätnástimi pražcami. Strohý dizajn jemne prizdobuje čierna lemovka z materiálu ABS a logo na hlave gitary.

Skladom 2 ks
139,00 €
ORTEGA RST5M Doprava zadarmo

ORTEGA RST5M

Nástroje Ortega zo série Študent sú tou najľahšou voľbou, ako začať s klasickou gitarou. Jedná sa o kvalitne spracované klasickej gitary v dospelých i detských veľkostiach, ktoré kúpite za veľmi atraktívnu cenu. Príďte je vyskúšať a uvidíte.

Telo tejto gitary je zhotovené z preglejkového smreku a Catalpa. K mahagonovému krku prišiel hmatník z orecha osadený devätnástich pražcami. Strohý dizajn jemne prizdobuje čierna lemovka z materiálu ABS a logo na hlave gitary.

Skladom 2 ks
139,00 €
ORTEGA R122SN s púzdrom Doprava zadarmo

ORTEGA R122SN s púzdrom

ORTEGA CLASSICAL GUITARS – R122SN
Klasické gitary Ortega predstavujú spojenie tradície s moderným prístupom. Pri ich výrobe je základom vytvorenie kvalitného nástroja s perfektným zvukom, ktorý bude spĺňať podmienky hudobníka vo všetkom. Oproti iným nástrojom sa tu však pridáva aj inovatívny prístup s rešpektom k tradícii, vďaka ktorému ponúkajú tieto gitary ešte väčšie pohodlie a funkcionalitu. Voľbou takého nástroja rozhodne nič nepokazíte.

V tomto prípade ide o Slim Neck (SN) gitaru, čo znamená, že nástroj má užší krk, ako je štandard.

Predná doska tejto gitary je vyrobená z cédrového dreva, luby a zadná doska pochádzajú z mahagónu. Krk, ktorý je prilepený tradičným spôsobom, je tiež mahagónový, hmatník je vyrobený z dreva Sonokeling. Menzúra zodpovedá 650 milimetrom, šírka nultého pražca 48 milimetrom. Osadených je 19 pražcov.

Unikátom je použitie 2-cestnej výstuhy umožňujúcej presné nastavenie prehnutia krku. Kobylka je rovnako ako hmatník Sonokelingová, použité sú chrómované ladiace mechaniky. Spolu s nástrojom dostanete aj gigbag.

Gitary Ortega predstavujú ideálnu voľbu pre začiatočníkov aj pokročilých gitaristov, ktorí hľadajú kvalitný nástroj za dostupnú cenu. Vďaka kombinácii tradície a moderných technológií ide vo svojej kategórii o jedny z najlepších nástrojov.

Skladom 2 ks
214,00 €
ALHAMBRA 1 C 7/8 Doprava zadarmo

ALHAMBRA 1 C 7/8

Tento konkrétní nástroj ocení začínající hráči, studenti hudebních škol i kytaristé upřednostňující menší tvar těla a kratší menzuru. Nabízí perfektní zpracování a zvuk ručně vyráběných nástrojů za dostupnou cenu. Vrchní deska kytary byla vyrobena z ...

 
347,00 €
ALHAMBRA 3CA Doprava zadarmo

ALHAMBRA 3CA

Nástroje s označením 3C představují nejkvalitnější kytary z řady Student od španělského výrobce Alhambra. Nabízí perfektní zpracování a zvuk ručně vyráběných kytar za dostupnou cenu. Hru na tento nástroj tak ocení nejen studenti hudebních škol a začínající ...

 
443,00 €
ALHAMBRA 3 F-CT-E1 Doprava zadarmo

ALHAMBRA 3 F-CT-E1

Klasické kytary od španělské značky Alhambra s označením F jsou určeny pro specifický styl hry flamenka. Konkrétně model 3 ze série Student nabízí perfektní zpracování a zvuk ručně vyráběných nástrojů za dostupnou cenu. Je určen začínajícím hráčům a ...

 
745,00 €
ALHAMBRA 11:00 odp. Doprava zadarmo

ALHAMBRA 11:00 odp.

Klasické kytary Alhambra s označením 11 jsou špičkové hudební nástroje z řady Concert. Jedná se pochopitelně o celomasivní nástroje jejichž zpracování, zvuk a herní vlastnosti je na té nejvyšší úrovni. Přední deska kytary byla vyrobena z masivního červeného ...

 
2 143,00 €
ALHAMBRA Mengual & Margarit Flamenco Ciprés Doprava zadarmo

ALHAMBRA Mengual & Margarit Flamenco Ciprés

Klasické kytary z řady Signature představují kvalitativní vrchol produkce španělské značky Alhambra. Pod jednotlivými nástroji jsou podepsáni kytaráři s více než čtyřiceti lety zkušeností. Přední deska této flamenko kytary byla vyrobena z masivního ...

 
3 063,00 €
ALHAMBRA Mengual & Margarit Flamenco Palosanto Doprava zadarmo

ALHAMBRA Mengual & Margarit Flamenco Palosanto

Klasické kytary z řady Signature představují kvalitativní vrchol produkce španělské značky Alhambra. Pod jednotlivými nástroji jsou podepsáni kytaráři s více než čtyřiceti lety zkušeností. Přední deska této flamenko kytary byla vyrobena z masivního ...

 
3 063,00 €
Filter
-
Zoradiť podľa:  
Gitary
Značky


Zákaznícke centrum
Newsletter
Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?:

HUDOBNINY - Peter Jantulík

Telefon: 0903 541 578
E-mail: hudobniny-ca@hudobniny-ca.sk

Prodejna:
Matičné námestie 2492, Čadca

pondelok až piatok : 9:00 - 14:00
 

Kontakt

Informácie

Kontakt

Doprava a platba

Obchodné podmienky

Ochrana osobných údajov

Reklamácie

Výmena tovaru

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

 

 

 

 

Informácie na email

Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?

GoPay
X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací