Klávesy / Syntetizátory a pracovné stanice / Syntetizátory

Korg monotron DELAY

Korg monotron DELAY

Analógový syntezátor optimalizovaný pre zvukové efekty. Okrem analógového oscilátora, filtra a LFO je vybavený efektom Space Delay, nepostrádateľným pre bleskové, kozmické zvuky. Reprodukuje výškové zmeny, ktoré sa prejavia pri zmene Delay Time, podobne, ako tomu bolo u analógového páskového echa. Vzorky Low Frequency Oscilátor (LFO), využívané k modulácii výšky, ponúkajú výber z dvoch tvarov vzorky - nový štvorcový plus tradičný trojuholníkový.

 
59,00 €
Korg kaossilator 2S Doprava zadarmo

Korg kaossilator 2S

Vreckový syntetizátor, ktorý možno dokonale integrovať s Ableton Live.

 
159,00 €
Korg KROME-61 Doprava zadarmo

Korg KROME-61

Syntezátor - hudobná pracovná stanica. 61 kláves, dynamicky citlivá polovyvážená klaviatúra. EDS-X syntéza, kvalitné a dlhé zvuky pian a bicích, prevzaté z KRONOS. 3,8 GB PCM pamäťe, 1.077 multisamplov a 1.609 bicích samplov. 7" farebný TouchView™ displek. Výrazné efekty, vrátane 5 Insert, 2 Master a 1 Total, EQ pro každú stopu/timbre. USB pripojenie do počítača a slot SD karty. Polyfónny arpegiator, 16.stopý sequencer. KROME editor pre editáciu zvukov v počítači. 7,2 kg

 
1 099,00 €
Korg KROME-73 Doprava zadarmo

Korg KROME-73

Syntezátor - hudobná pracovná stanica. 73 kláves, dynamicky citlivá polovyvážená klaviatúra. EDS-X syntéza, kvalitné a dlhé zvuky pian a bicích, prevzaté z KRONOS. 3,8 GB PCM pamäťe, 1.077 multisamplov a 1.609 bicích samplov. 7" farebný TouchView™ displej. Výrazné efekty, vrátane 5 Insert, 2 Master a 1 Total, EQ pro každú stopu/timbre. USB pripojenie do počítača a slot SD karty. Polyfónny arpegiator, 16.stopý sequencer. KROME editor pre editáciu.

 
1 249,00 €
Korg KROME-88 Doprava zadarmo

Korg KROME-88

Syntezátor - hudobná pracovná stanica. 88 kláves, dynamicky citlivá vyvážená Hammer klaviatúra. EDS-X syntéza, kvalitné a dlhé zvuky pian a bicích, prevzaté z KRONOS. 3,8 GB PCM pamäťe, 1.077 multisamplov a 1.609 bicích samplov. 7" farebný TouchView™ displej. Výrazné efekty, vrátane 5 Insert, 2 Master a 1 Total, EQ pre každú stopu/timbre. USB pripojenie do počítača a slot SD karty. Polyfónny arpegiator, 16.stopý sequencer. KROME editor pre PC.

 
1 499,00 €
Filter
-
Zoradiť podľa:  
Klávesy


Zákaznícke centrum
Newsletter
Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?:

HUDOBNINY - Peter Jantulík

Telefon: 0903 541 578
E-mail: hudobniny-ca@hudobniny-ca.sk

Prodejna:
Matičné námestie 2492, Čadca

pondelok až piatok : 9:00 - 14:00
 

Kontakt

Informácie

Kontakt

Doprava a platba

Obchodné podmienky

Ochrana osobných údajov

Reklamácie

Výmena tovaru

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

 

 

 

 

Informácie na email

Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?

GoPay
X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací