Gitary / Gitarové Kombá / Tranzistorové kombá

Orange Crush 12

Orange Crush 12

Orange Crush 12 aj v čiernej verzii

1-kanálové tranzistorové gitarové kombo zo série Crush ponúkajúce typický Orange zvuk aj pri svojej kompaktnosti. Disponuje 3-pásmovým ekvalizérom a preampom s ovládaním overdrive. Kombo ponúka výkon 12 W a je osadené jedným 6" reproduktorom Voice of the World. Okrem toho je vybavené zabudovanou funkciou CabSim, ktorá verne simuluje mohutný tón Orange 4 x 12 kabinetu cez slúchadlový výstup. Ovláda sa pomocou potenciometrov Gain, Overdrive, Bass, Middle, Treble, a Volume, a ponúka jeden 1/4" nástrojový vstup a slúchadlový výstup. Rozmery: 305 x 290 x 175 mm, hmotnosť: 4,7 kg

Skladom 1 ks
99,00 €
Orange Crush 20 Doprava zadarmo

Orange Crush 20

Orange Crush 20 aj v čiernej verzii

2-kanálové tranzistorové gitarové kombo zo série Crush ponúkajúce typický Orange zvuk,aj v čiernom farebnom prevedení. Disponuje 3-pásmovým ekvalizérom, preampom s citlivým overdriveom a high gainom, detailnou saturáciou tónu, alebo skresleným kanálom, podobným ako pri ikonickom aparáte Rockerverb v tranzistorovej podobe.

Kombo ponúka výkon 20 W a je osadené jedným 8" reproduktorom Voice of the World. Okrem toho je vybavené zabudovanou funkciou CabSim, ktorá verne simuluje mohutný tón Orange 4 x 12 kabinetu cez slúchadlový výstup. Ovláda sa pomocou potenciometrov Dirty Gain, Treble, Middle, Bass, Clean/Dirty Volume, a prepínačom kanálov. Kombo má zabudovaný jeden 1/4" nástrojový vstup, slúchadlový výstup, AUX vstup, alebo konektor pre footswitch (nie je súčasťou balenia). Rozmery: 375 x 325 x 197 mm, hmotnosť: 7,15 kg.

Skladom 1 ks
129,00 €
Orange Crush 35RT Doprava zadarmo

Orange Crush 35RT

Orange Crush 35RT aj v čiernej verzii

2-kanálové tranzistorové gitarové kombo zo série Crush ponúkajúce typický Orange zvuk. Disponuje 3-pásmovým ekvalizérom, predzosilňovačom s high gainom a citlivým overdriveom, detailnou saturáciou tónu, alebo skresleným kanálom, podobným ako pri ikonickom aparáte Rockerverb v tranzistorovej podobe.

Kombo ponúka výkon 35 W a je osadené jedným 10" reproduktorom Voice of the World. Okrem toho je vybavené zabudovaným tlmeným efektovým loopom, efektom reverb, zabudovanou ladičkou, alebo funkciou CabSim, ktorá verne simuluje mohutný tón Orange 4 x 12 kabinetu cez slúchadlový výstup. Ovláda sa pomocou potenciometrov Dirty Gain, Treble, Middle, Bass, Clean/Dirty Volume a Reverb, ďalej prepínačom kanálov, alebo spínačom pre ladičku. Kombo má zabudovaný jeden 1/4" nástrojový vstup, slúchadlový výstup, AUX vstup, alebo konektor pre footswitch (nie je súčasťou balenia). Rozmery: 440 x 400 x 230 mm, hmotnosť: 11 kg.

Skladom 1 ks
249,00 €
MADISON-GA20-ORAN

MADISON-GA20-ORAN

Kompaktné gitarové kombo so zosilňovačom osadené 6,5" reproduktorom. Je ideálny pre všetkých gitaristov, ktorý hľadajú ľahké kombo na cvičenie. Kombo má moderný dizajn, ľahké ovládanie, silnú rukoväť pre jednoduchý transport a rohy proti poškodeniu. Obsahuje 2-pásmové korekcie a ovládanie hlasitosti. Má 1x vstup (Jack6,3), 1x AUX vstup (jack3,5) a výstup na slúchadlá.

 
49,00 €
KINSMAN BB10BS

KINSMAN BB10BS

KINSMAN BB10BS Kinsman BB10BS je tranzistorové basgitarové kombo, ktoré je ideálne na domáce hranie a cvičenie. Jeho základom je 10-wattový zosilňovač, ktorý živí 6,5-palcový reproduktor, čo pre takéto aplikácie viac než stačí. Ovládanie aparátu je ...

 
55,00 €
KINSMAN BB10

KINSMAN BB10

KINSMAN BB10 Kinsman BB10 je tranzistorové basgitarové kombo, ktoré je ideálne na domáce hranie a cvičenie. Jeho základom je 10-wattový zosilňovač, ktorý živí 6,5-palcový reproduktor, čo pre takéto aplikácie viac než stačí. Ovládanie aparátu je riešené ...

 
57,90 €
MADISON-GA40-RED

MADISON-GA40-RED

Kompaktné gitarové kombo so zosilňovačom osadené 8" reproduktorom. Je ideálny pre všetkých gitaristov, ktorý hľadajú ľahké kombo na cvičenie. Kombo má moderný dizajn, ľahké ovládanie, silnú rukoväť pre jednoduchý transport a kovové rohy proti poškodeniu. Obsahuje 3-pásmové korekcie a ovládanie hlasitosti. Má 2x gitarový vstup, 1x AUX vstup a výstup na slúchadlá.

 
79,00 €
MADISON-GA60-BL Doprava zadarmo

MADISON-GA60-BL

Kompaktné gitarové kombo so zosilňovačom osadené 8" reproduktorom. Je ideálny pre všetkých gitaristov, ktorý hľadajú ľahké kombo na cvičenie. Kombo má moderný dizajn, ľahké ovládanie, silnú rukoväť pre jednoduchý transport a kovové rohy proti poškodeniu. Obsahuje 3-pásmové korekcie, ovládanie hlasitosti a digitálny efekt oneskorenia. Má 1x mikrofónny vstup, 2x vstup pre gitaru (high a low), AUX vstup a výstup na slúchadlá.

 
115,00 €
Marshall MG 15 CFR Doprava zadarmo

Marshall MG 15 CFR

ranzistorové gitarové kombo zo série MG Carbon Fibre vhodné najmä na domáce cvičenie, výkon 15W, 1x 8“ reproduktor.

 
126,00 €
Filter
-
Zoradiť podľa:  
Gitary
Značky


Zákaznícke centrum
Newsletter
Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?:

HUDOBNINY - Peter Jantulík

Telefon: 0903 541 578
E-mail: hudobniny-ca@hudobniny-ca.sk

Prodejna:
Matičné námestie 2492, Čadca

pondelok až piatok : 9:00 - 14:00
 

Kontakt

Informácie

Kontakt

Doprava a platba

Obchodné podmienky

Ochrana osobných údajov

Reklamácie

Výmena tovaru

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

 

 

 

 

Informácie na email

Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?

GoPay
X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací