Dychy

Aulos 203A-E

Aulos 203A-E

Sopránová zobcová flauta značky Aulos zo série Alouette s dĺžkou 32,6cm a priemerom 32mm vyrobená z kvalitného plastu. Precízne liatie z dvoch dielov zaručuje presné ladenie. Flauta má hmotnosť 90g a dodáva sa s plastovým púzdrom a vytierákom.

Skladom 8 ks
9,90 €
Yamaha YRS 24 B

Yamaha YRS 24 B

C sopránová zobcová flauta, jeden z najpoužívanejších nástrojov pre začínajúcich hráčov na dychové nástroje. Má barokový prstoklad, je z kvalitného ABS plastu v bielo-krémovej úprave. Skladá sa z troch dielov, čo zaručuje rýchlu pohodlnú údržbu a jednoduché doladenie. Súčasťou balenia je púzdro a tabuľka hmatov.

Skladom 48 ks
10,90 €
HOHNER Blues Band Set

HOHNER Blues Band Set

Súprava siedmich kusov kvalitných harmoník v najpoužívanejších tóninách – univerzálne nástroje pre široké hudobné spektrum, napr. blues, pop, country, folk, ale aj rock.

Skladom 1 ks
66,30 €
Sada harmonik Suzuki M-20-3SET Manji 3 kusy Doprava zadarmo

Sada harmonik Suzuki M-20-3SET Manji 3 kusy

Suzuki M-20-MP je 3 dielny set diatonických harmoník M-20 Manji v ladení C, G, A v luxusnom pevnom tvarovanom puzdre. Suzuki Manji M-20 je harmonika s výnimočne silným a čistý zvukom a jednoduchým ohýbaním tónov. Vynikajúca kvalita a prevedenie. 10 kanálikov, diatonická. Harmonika je vyrobená s oceľovým krytom a unikátnym kompozitovým hrebeňom simulujúcim vlastnosti dreva. Jazýčky sú fosforbronzové. Rozmery nástroje sú 101 x 27 x 18 mm, a hmotnosť 65g (109g vrátane púzdra).

Skladom 1 ks
128,50 €
Kazoo Pecka KAP-001 plast červené

Kazoo Pecka KAP-001 plast červené

Kazoo je dechový hudební nástroj, který vydává prostřednictvím vibrací papírové membrány specifický "bzučivý" zvuk. Plastové tělo v červeném provedení.

 
1,00 €
Kazoo Pecka KAP-001 plast fialové

Kazoo Pecka KAP-001 plast fialové

Kazoo je dechový hudební nástroj, který vydává prostřednictvím vibrací papírové membrány specifický "bzučivý" zvuk. Plastové tělo ve fialovém provedení.

 
1,00 €
Kazoo Pecka KAP-001 plast modré

Kazoo Pecka KAP-001 plast modré

Kazoo je dechový hudební nástroj, který vydává prostřednictvím vibrací papírové membrány specifický "bzučivý" zvuk. Plastové tělo v modrém provedení.

 
1,00 €
Kazoo Pecka KAP-001 plast zelené

Kazoo Pecka KAP-001 plast zelené

Kazoo je dechový hudební nástroj, který vydává prostřednictvím vibrací papírové membrány specifický "bzučivý" zvuk. Plastové tělo v zeleném provedení.

 
1,00 €
Kazoo Pecka KAP-001 plast žluté

Kazoo Pecka KAP-001 plast žluté

Kazoo je dechový hudební nástroj, který vydává prostřednictvím vibrací papírové membrány specifický "bzučivý" zvuk. Plastové tělo ve žlutém provedení.

 
1,00 €
Kazoo Pecka KAP-002 kov červené

Kazoo Pecka KAP-002 kov červené

Kazoo je dechový hudební nástroj, který vydává prostřednictvím vibrací papírové membrány specifický "bzučivý" zvuk. Kovové tělo v červeném provedení.

 
3,00 €
Kazoo Pecka KAP-002 kov fialové

Kazoo Pecka KAP-002 kov fialové

Kazoo je dechový hudební nástroj, který vydává prostřednictvím vibrací papírové membrány specifický "bzučivý" zvuk. Kovové tělo ve fialovém provedení.

 
3,00 €
Kazoo Pecka KAP-002 kov modré

Kazoo Pecka KAP-002 kov modré

Kazoo je dechový hudební nástroj, který vydává prostřednictvím vibrací papírové membrány specifický "bzučivý" zvuk. Kovové tělo v modrém provedení.

 
3,00 €
Kazoo Pecka KAP-002 kov stříbrné

Kazoo Pecka KAP-002 kov stříbrné

Kazoo je dechový hudební nástroj, který vydává prostřednictvím vibrací papírové membrány specifický "bzučivý" zvuk. Kovové tělo ve stříbrném provedení.

 
3,00 €
Kazoo Pecka KAP-002 kov zlaté

Kazoo Pecka KAP-002 kov zlaté

Kazoo je dechový hudební nástroj, který vydává prostřednictvím vibrací papírové membrány specifický "bzučivý" zvuk. Kovové tělo ve zlatém provedení.

 
3,00 €
Harmonika diatonická Suzuki EZR-20 BS C Easy Rider stříbrná

Harmonika diatonická Suzuki EZR-20 BS C Easy Rider stříbrná

Easy Rider EZR-20 je diatonická (bluesová) foukací harmonika s deseti kanálky a dvaceti tóny. Je vyrobena s plastovým tělem a  niklovaným plechovým krytem. Je vybavena plechovými jazýčky a nabízí hutný a expressivní zvuk. Ladění C. Velikost nástroje je 102 x 27 x 19 mm, jeho hmotnost je 49g (66g včetně pouzdra). Součástí dodávky je barevné pouzdro z tvrdého kartonu.

 
5,00 €
Filter
-
Zoradiť podľa:  
Dychy
Značky
Najpredávanejšie


Zákaznícke centrum
Newsletter
Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?:

HUDOBNINY - Peter Jantulík

Telefon: 0903 541 578
E-mail: hudobniny-ca@hudobniny-ca.sk

Prodejna:
Matičné námestie 2492, Čadca

pondelok až piatok : 9:00 - 14:00
 

Kontakt

Informácie

Kontakt

Doprava a platba

Obchodné podmienky

Ochrana osobných údajov

Reklamácie

Výmena tovaru

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

 

 

 

 

Informácie na email

Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?

GoPay
X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací