Samson XPD-2 Lavalier

Pokračovanie revolučného digitálneho bezdrôtového systému XPD teraz s rozšírenú konektivitou vďaka vstavanému linkovému výstupu.
Detailný popis produktu
Digitálny bezdrôtový set s USB prijímačom

99,17 € bez DPH 20 %

Značka: Samson
Záruka: 24 mesiacov
Doprava: ZADARMO
Dostupnosť: Skladom 1 ks
Vaša cena:
119,00
Množstevné zľavy
1 ks
119,00 €
2-3 ks
113,00 €
Objednať:
ks  
 

Hodnotenie produktu zákazníkmi:

  •  
0%

Bezdrôtový set Samson XPD2 Lavalier prináša slobodu pohybu s bezdrôtovým mikrofónom do celej škály zvukových aplikácií. Srdcom systému je úplne unikátne miniatúrny prijímač v podobe USB flash disku. Systém XPD2 ponúka jednoduchú inštaláciu, kvalitný prenos v celom pásme audia a bezpečný bezdrôtový prenos na frekvencii 2.4GHz až na vzdialenosť 30m. Nové možnosti pripojenia Prijímač RXD2 možné pripojiť priamo do počítačov PC alebo Mac, alebo do boxov Samson vybavených USB portom z rady Expedition. Zásadnou novinkou, ktorú prináša rada XPD2 oproti rade XPD1, je integrovaný linkový výstup s konektorom Jack 3,5mm, ktorý umožňuje pripojenie a monitoring signálu cez slúchadlá, alebo pripojenie setu XPD2 k štandardnému zosilňovaču, mixu, či aktívnemu boxu, alebo aj mobilnému telefónu. Pre pripojenie k mobilným telefónom je potrebné použiť špeciálny adaptér. Pre zariadenia s operačným systémom iOS je to adaptér Apple Lightning to USB Camera a pre systémy s Androidom adaptér OTG. Rovnako dobrý ako kábel Systém XPD2 pracuje s digitálnym prenosom na bezpečné frekvencii 2.4GHz a odosiela vysoko kvalitné audio signál. Táto technológia umožňuje, aby vysielač odosielal do prijímača nekomprimovaný signál, takže odoslanej audio má veľmi dobrý odstup signál / šum. Výsledkom je zvuk, ktorý je na nerozoznanie od zvuku mikrofónu s káblom. * Pokračovanie úspešného radu revolučných digitálnych bezdrôtových systémov s miniatúrnym prijímačom zabudovaným do USB disku * Dokonalý prenos vďaka prenosovej frekvencii 2,4GH * Ideálne pre účely nahrávanie, prednášok, seminárov * Jednoduchá inštalácia Plage & Play so systémami Mac a Windows * Systém možno prepojiť so zariadením iPad cez USB Camera adapter a so systémom Android cez OTG adapter * Prijímač RXD2 má podobu USB flash disku * Prijímač má zabudovaný výstup 3,5mm Jack pre pripojenie slúchadiel, alebo odoslanie signálu do zosilňovača / nahrávacieho zariadenia * Vysielač PXD1 s uchytením za opasok * Klopový mikrofón LM8 * Systém ponúka 20hodin prevádzku na dve AA batérie * Dosah systému je 30m * Párovanie na jedno stlačenie tlačidla * Nastaviteľný ovládač hlasitosti na vysielači * Kompatibilný s radom prenosných PA Expedition XP106, XP800, XP1000 * Balenie obsahuje sponu na klopu a USB kábel?

PA


Zákaznícke centrum
Newsletter
Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?:

HUDOBNINY - Peter Jantulík

Telefon: 0903 541 578
E-mail: hudobniny-ca@hudobniny-ca.sk

Prodejna:
Matičné námestie 2492, Čadca

pondelok až piatok : 9:00 - 14:00
 

Kontakt

Informácie

Kontakt

Doprava a platba

Obchodné podmienky

Ochrana osobných údajov

Reklamácie

Výmena tovaru

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

 

 

 

 

Informácie na email

Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?

GoPay
X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací