Gitary / Akustické / Elektro-akustické gitary

E-akustická gitara vgs Elektro-akustický set Doprava zadarmo

E-akustická gitara vgs Elektro-akustický set

Gitara D-1 CE, Piezo-kobylka, 4-Band EQ a vstavaná ladička

Skladom 3 ks
129,00 €
VGS D-10 CE Doprava zadarmo

VGS D-10 CE

Dreadnought s Cutaway
Doska-Smrek
Spodná doska a luby -Catalpa
Výložky hornej, dolnej dosky a hmatníka - krémová farba
Hmatník a kobylka - drevo Pakka
Zatvorené, pochrómované mechaniky
Piezo snímač kobylky, 4-Band EQ s ladičkou
Vysoko lesklý lak
2 - cestná Bi-Flex, oceľová tyč

Skladom 3 ks
159,00 €
Klema K200DC-CE Doprava zadarmo

Klema K200DC-CE

- elektro-akustická gitara s kovovými strunami - tvar tela: dreadnought - výrez - vrchná doska: kanadský céder/masív - zadná dos

Skladom 1 ks
319,00 €
Gilmour ANTIQUE EQ-akustická gitara, masív smrek Doprava zadarmo

Gilmour ANTIQUE EQ-akustická gitara, masív smrek

Dreadnought; predná doska: AA výberový masívny smrek Sitka; elektronika: Fishman Presys Plus; krk: mahagón

Skladom 1 ks
322,00 €
Sigma Guitars DME+ Doprava zadarmo

Sigma Guitars DME+

Model DME+ je štandardný dreadnought vyrobený v ekonomickej variante, teda bez ozdôb, bez lemovania a iba s tenšiou vrstvou matného laku. Zvuk teda nie je nijako "brzdený" a gitara hrá veľmi otvorene, jasne a konkrétne. Osvedčená kombinácia materiálov - horná doska z masívneho smreku sitka, boky a chrbát z mahagónu, mahagónový krk a ozvučenie výbornou elektronikou Sigma Guitars zo vstavanou ladičkou, to všetko robí z tohto modelu už mnoho rokov jeden z najuniverzálnejších bestsellerov Sigma Guitars.
    Model DME+ je navyše už aj v tejto cenovej triede osadený kosteným nultým pražcom a kosteným kobylkovým sedlom, čo nie je obvyklé ani u podstatne drahších nástrojov konkurenčných značiek.
    Gitara znie zreteľne a bohato pri vybrnkávání a v akordoch dokáže hrať dôrazne, plne a pritom aj vyrovnane. Charakter zvuku je čistý a výrazný, taký aký poznáme z amerických nahrávok. Perfektné továrenské nastavenie a s ňou úzko súvisiace pohodlnosť hry na tento nástroj, je úplnou samozrejmosťou.

Skladom 1 ks
328,00 €
Akustická kytara Ashton D20SCEQ NTM Doprava zadarmo

Akustická kytara Ashton D20SCEQ NTM

Elektro akustická westernová kytara D20SCEQ NTM Ashton s kovovými strunami, masivní vrchní deskou a snímačem. Tvar těla Dreadnought. Masivní smrková vrchní deska a javorový krk s výztuhou. Palisandrový hmatník. Chromovaná mechanika. Matové provedení. Vynikající nástroj pro začátečníky a žáky hudebních škol.

 
153,00 €
Elektroakustická kytara Ashton SL29CEQ TBB Doprava zadarmo

Elektroakustická kytara Ashton SL29CEQ TBB

Elektro-akustická kytara firmy Ashton s úzkým tělem SL 29CEQ Ashton. S vestavěnou ladičkou a snímačem B-Band T35. Velmi dobré zpracování, skvělý zvuk. Díky menšímu tělu je vhodná pro menší hráče nebo na cestování. Barva: TBB (modrá).

 
153,00 €
Elektroakustická kytara Ashton SL29CEQ TSB Doprava zadarmo

Elektroakustická kytara Ashton SL29CEQ TSB

Elektro-akustická kytara firmy Ashton s úzkým tělem SL 29CEQ Ashton. S vestavěnou ladičkou a snímačem B-Band T35. Velmi dobré zpracování, skvělý zvuk. Díky menšímu tělu je vhodná pro menší hráče nebo na cestování. Barva: TSB (sunburst).

 
153,00 €
Elektroakustická kytara Ashton SL29CEQ WRS Doprava zadarmo

Elektroakustická kytara Ashton SL29CEQ WRS

Elektro-akustická kytara firmy Ashton s úzkým tělem SL 29CEQ Ashton. S vestavěnou ladičkou a snímačem B-Band T35. Velmi dobré zpracování, skvělý zvuk. Díky menšímu tělu je vhodná pro menší hráče nebo na cestování. Barva: WRS (vínová).

 
153,00 €
Yamaha FX 310 A Doprava zadarmo

Yamaha FX 310 A

gitara, elektroakustická: Predná strana: smrek, palisandrový hmatník, bez výrezu, pasívna elektronika, 1-cestný mono systém sn

 
210,60 €
WASHBURN WD7SCEBM-W-U Doprava zadarmo

WASHBURN WD7SCEBM-W-U

Tento nástroj spadá pod jednu ze základních řad akustických a elektroakustických nástrojů amerického výrobce Washburn, konkrétně pod řadu WD7. Tato série nabízí zejména kytary, které tvarem těla vycházejí z léty prověřeného konceptu Dreadnought, čemuž ...

 
308,00 €
GILMOUR Robust EQ Doprava zadarmo

GILMOUR Robust EQ

Predstavujeme Vám nástroj, ktorý zaručene zaujme ako precíznym spracovaním, ako aj neprehliadnuteľným dizajnom. Unikátnosť tohto nástroja však spočíva v naozaj výnimočnom zvuku, ktorý nástrojmi prepožičiava korpus vyrobený z výberového cédrového dreva a tropického dreva zebrano.

Nástroj je osadený systémom Fishman Presys Plus. Ten okrem podkobylkového piezo snímača ponúka preamp, na ktorom je možné okrem hlasitosti nastaviť aj farbu tónu pomocou 3pásmového ekvalizéra, vedľa ktorého je tu aj potenciometer Brilliance pre presnejšie doladenie zvuku. Samozrejmosťou je ovládač Notch, spínač Phase a zabudovanie chromatické ladičky.

Podľahnite naozaj výnimočnému hutnému zvuku gitary Gilmour Robust.

 
309,00 €
Gilmour Robust EQ BK Doprava zadarmo

Gilmour Robust EQ BK

Predstavujeme Vám nástroj, ktorý zaručene zaujme ako precíznym spracovaním, ako aj neprehliadnuteľným dizajnom. Matná čierna farba je zaujímavým spestrením a pôsobí veľmi elegantne. Unikátnosť tohto nástroja však spočíva v naozaj výnimočnom zvuku, ktorý nástrojmi prepožičiava korpus vyrobený z výberového cédrového dreva a tropického dreva zebrano.

Nástroj je osadený systémom Fishman Presys Plus. Ten okrem podkobylkového piezo snímača ponúka preamp, na ktorom je možné okrem hlasitosti nastaviť aj farbu tónu pomocou 3pásmového ekvalizéra, vedľa ktorého je tu aj potenciometer Brilliance pre presnejšie doladenie zvuku. Samozrejmosťou je ovládač Notch, spínač Phase a zabudovanie chromatické ladičky.

 
309,00 €
GILMOUR ROBUST EQ BK ST Doprava zadarmo

GILMOUR ROBUST EQ BK ST

Predstavujeme Vám nástroj, ktorý zaručene zaujme ako precíznym spracovaním, ako aj neprehliadnuteľným dizajnom. Matná čierna farba je zaujímavým spestrením a pôsobí veľmi elegantne. Unikátnosť tohto nástroja však spočíva v naozaj výnimočnom zvuku, ktorý nástrojmi prepožičiava korpus vyrobený z výberového cédrového dreva a tropického dreva zebrano.Nástroj je osadený systémom Fishman Presys Plus. Ten okrem podkobylkového piezo snímača ponúka preamp, na ktorom je možné okrem hlasitosti nastaviť aj farbu tónu pomocou 3pásmového ekvalizéra, vedľa ktorého je tu aj potenciometer Brilliance pre presnejšie doladenie zvuku. Samozrejmosťou je ovládač Notch, spínač Phase a zabudovanie chromatické ladičky.

 
309,00 €
Gilmour Velvet EQ Doprava zadarmo

Gilmour Velvet EQ

Akusctiká gitara Gilmour Velvet je navrhnutá tak, aby nástroj dokonale využil potenciál výberového dreva smrek Sitka, ktorý bol pre prednú dosku použitý. Nástroj má dokonale vyvážený zvuk vo všetkých frekvenciách, samozrejmosťou je precízne spracovanie a veľmi pohodlný krk.

 
309,00 €
Filter
-
Zoradiť podľa:  
Gitary
Značky
Najpredávanejšie


Zákaznícke centrum
Newsletter
Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?:

HUDOBNINY - Peter Jantulík

Telefon: 0903 541 578
E-mail: hudobniny-ca@hudobniny-ca.sk

Prodejna:
Matičné námestie 2492, Čadca

pondelok až piatok : 9:00 - 14:00
 

Kontakt

Informácie

Kontakt

Doprava a platba

Obchodné podmienky

Ochrana osobných údajov

Reklamácie

Výmena tovaru

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

 

 

 

 

Informácie na email

Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?

GoPay
X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací