MIPRO


Filtrovanie produktov

Cena od:
do: €  

MIPRO ACT-311 Doprava zadarmo

MIPRO ACT-311

MIPRO prišlo s novou radou ACT-3 bezdrôtových prijímačov s LCD displejom. Táto rada má vysoko kvalitnú technológiu, ktorá zabezpečuje špičkový prenos signálu a vysokú spoľahlivosť. Prijímač ponúka 81 laditeľných frekvencií a diverzitnú technológiu. ACT-311 je určený ako pre profesionálne, tak aj komerčné aplikácie.

 
157,00 €
MIPRO ACT-51B Doprava zadarmo

MIPRO ACT-51B

Jednokanálový plne diverzitný prijímač v pásme UHF s jasne čitateľným farebným displejom VFD, 48 nezávislých frekvencií, indikácia zvoleného kanálu, RF a AF úrovne, nastavenie šumové brány SQ, stav batérii, extrémne ľahké ladenie voľných kanálov pomocou funkcie SCAN (syntézou PLL) a funkcie ACT pre automatické zladenie vysielača s prijímačom, hig-pass filter a level Limiting, prepínač výstupnej úrovne, XLR symetrický a Jack nesymetrický výstup. Súčasť balenia montážna sada do racku. Všetko v plastovej kufri. | Bezdrôtové systémy Bezdrôtové systémy MIPRO s vice frekvecemi. | ACT-5 Series Profesionálne analógové bezdrôtové systémy určené pre stredne náročné live aplikácie.

 
205,00 €
MIPRO ACT-312 Doprava zadarmo

MIPRO ACT-312

MIPRO prišlo s novou radou ACT-3 bezdrôtových prijímačov s LCD displejom. Táto rada má vysoko kvalitnú technológiu, ktorá zabezpečuje špičkový prenos signálu a vysokú spoľahlivosť. Prijímač ponúka 81 laditeľných frekvencií a diverzitnú technológiu. ACT-312 je určený ako pre profesionálne, tak aj komerčné aplikácie.

 
289,00 €
MIPRO ACT-52B Doprava zadarmo

MIPRO ACT-52B

Dvojkanálový plne diverzitný prijímač v pásme UHF s jasne čitateľným farebným displejom VFD, 2x 48 nezávislých frekvencií, indikácia zvoleného kanálu, RF a AF úrovne, nastavenie šumové brány SQ, stav batérii, extrémne ľahké ladenie voľných kanálov pomocou funkcie SCAN (syntézou PLL) a funkcie ACT pre automatické zladenie vysielača s prijímačom, high-pass filter a level Limiting, prepínač výstupnej úrovne, XLR symetrický a Jack nesymetrický výstup.Nastavení útlmu rozsah -6dB, 0dB, + 10dB.V plastovom kufri. | Bezdrôtové systémy Bezdrôtové systémy MIPRO s vice frekvecemi. | ACT-5 Series Profesionálne analógové bezdrôtové systémy určené pre stredne náročné live aplikácie.

 
325,00 €

Počet nájdených produktov: 4Zákaznícke centrum
Newsletter
Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?:

HUDOBNINY - Peter Jantulík

Telefon: 041/433 52 89
E-mail: hudobniny-ca@hudobniny-ca.sk

Prodejna:
Matičné námestie 2492, Čadca

po - pá: 8:30 - 11:30, 12:30 - 17:00
so: 10:00 - 12:00

Kontakt

Informácie

Kontakt

Doprava a platba

Obchodné podmienky

Reklamácie

Výmena tovaru

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

 

 

 

 

Informácie na email

Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?

GoPay
X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací