ION


Filtrovanie produktov

Cena od:
do: €  

Compact LP Cream Akcia

Compact LP Cream

Štýlový a kompaktný gramofón. Disponuje jedinečným koženým prevedením, USB portom (USB kábel je súčasťou produktu), čo umožňuje prepojenie gramofónu s počítačom, a možnosťou prehrávania v rýchlostiach 33 1/3, 45 a 78 RPM. Gramofón neobsahuje vstavané reproduktory, no poskytuje jednoduchý RCA výstup, vďaka čomu je možné jednoducho pripojiť vlastné reproduktory ku gramofónu. Rozmery: 8,5 x 26,5 x 32,5 cm. Hmotnosť: 2,5 kg. Farebné prevedenie: Cream.

 
70,00 €
ION TRIO LP

ION TRIO LP

Gramofón s ''vintage'' dizajnom. Disponuje dvomi rýchlosťami prehrávania (33 1/3 a 45 RPM), zabudovanými stereo reproduktormi zaručujúcimi vynikajúci zvuk bez potreby pripájania externých reproduktorov, AM/FM rádiom, remeňovým pohonom a funkciou Auto-Stop. Súčasťou produktu je aj 45 RPM adaptér, USB kábel, AUX kábel a RCA kábel. Farebné prevedenie: Natural.

 
80,00 €
CLASSIC LP BLACK

CLASSIC LP BLACK

USB gramofón na konverziu hudby pre Mac a PC. Classic LP spĺňa funkciu klasického gramofónu a umožňuje pripojenie externých reproduktorov pomocou RCA výstupu. Je vybavený ramenom s integrovaným závažím, keramickým cartridgom, remeňovým pohonom a precíznou elektronikou. Okrem funkcie prehrávania platní je možné ho pripojiť k počítaču pomocou USB kábla a pomocou EZ Vinyl Convesion sofwaru prekonvertovať Vaše obľúbené nahrávky. Súčasťou produktu je aj sklápací kryt proti prachu a protišmyková podložka. Farebné prevedenie: Black.

 
89,00 €
ION Max LP Wood

ION Max LP Wood

All-in-one gramofón so vstavanými stereo reproduktormi. Pripája sa do počítača pomocou USB a dokáže konvertovať nahrávky do digitálneho formátu. Je kompatibilný s 33 1/3, 45 a 78 RPM platňami. Výstup pre slúchadlá umožňujú privátne počúvanie a konvertovanie. 3,5 mm aux vstup umožňuje konvertovať zvuk z kazetových prehrávačov a iných zariadení. Štandardné RCA výstupy pre pripojenie domáceho kina. Súčasťou produktu je aj sklápací kryt proti prachu, 45 adapter, USB kábel, protišmyková podložka a CD s EZ Vinyl/Tape Converter softvérom. Farebné prevedenie: Natural Wood.

 
92,00 €
Max LP Black

Max LP Black

Štýlový gramofón s dreveným dizajnom a zabudovanými stereo reproduktormi. Umožňuje konvertovanie platní do digitálneho formátu pomocou USB prepojenia s PC. Je kompatibilný s rýchlosťami 33 1/3, 45 a 78. Disponuje slúchadlovým výstupom určeným na diskrétne počúvanie, 3,5 mm AUX vstupom umožňujúcim konvertovanie z kazetových prehrávačov a iného, a štandardnými RCA výstupmi určenými na pripojenie prídavných reproduktorov. Súčasťou produktu je aj protiprašný kryt, adaptér na rýchlosť 45, nanášacia plsť, USB kábel, napájací adaptér, a 3,5 mm Stereo AUX kábel. Farebné prevedenie: Čierna.

 
99,00 €
IION Doprava zadarmo

IION

Bezdrôtový gramofón. Umožňuje pripojenie reproduktorov pomocou Bluetooth. Prehráva všetky platne s frekvenciou rotácie 33 1/3, 45 a 78 RPM. Je vybavený tichým remeňovým pohonom s funkciou Auto-Stop. Pomocou 3,5 mm aux vstupu je možné pripojiť aj ďalšie zariadenia, ktoré je následne možné spárovať s Bluetooth reproduktormi. Súčasťou produktu je aj software EZ Vinyl Converter, ktorý umožňuje konverziu nahrávok po pripojení do počítača, USB kábel a sklápací kryt proti prachu. Farebné prevedenie: Black.

 
122,00 €
ION AIR-LP-WOOD Doprava zadarmo

ION AIR-LP-WOOD

Streaming gramofón umožňujúci prehrávanie platní cez prídavné Bluetooth reproduktory. Je kompatibilný s rýchlosťami 33 1/3 a 45. Disponuje remeňovým prevodom, štandardnými RCA výstupmi určenými na pripojenie prídavných reproduktorov, a 3,5 mm AUX vstupom umožňujúcim pripojenie iných zariadení. Súčasťou produktu je aj protiprašný kryt, adaptér na rýchlosť 45, slipmat, USB kábel, RCA kábel, napájací adaptér, 3,5 mm Stereo AUX kábel, a CD so softvérom určeným na konvertovanie platní do digitálneho formátu pomocou prepojenia s PC. Farebné prevedenie: Wood.

 
122,00 €
ION MUSTANG-LP-BLACK Doprava zadarmo

ION MUSTANG-LP-BLACK

Gramofón s ''vintage'' dizajnom založeným na automobile 1965 Ford Mustang. Disponuje dvomi rýchlosťami prehrávania (33 1/3 a 45 RPM), zabudovanými stereo reproduktormi zaručujúcimi vynikajúci zvuk bez potreby pripájania externých reproduktorov, AM/FM rádiom, remeňovým pohonom, slúchadlovým výstupom určeným na diskrétne počúvanie a možnosťou konvertovania platní na USB kľúče. Súčasťou produktu je aj 45 RPM adaptér, USB kábel, AUX kábel. Farebné prevedenie: Black.

 
184,00 €
ION MUSTANG-LP-RED Doprava zadarmo

ION MUSTANG-LP-RED

Gramofón s ''vintage'' dizajnom založeným na automobile 1965 Ford Mustang. Disponuje dvomi rýchlosťami prehrávania (33 1/3 a 45 RPM), zabudovanými stereo reproduktormi zaručujúcimi vynikajúci zvuk bez potreby pripájania externých reproduktorov, AM/FM rádiom, remeňovým pohonom, slúchadlovým výstupom určeným na diskrétne počúvanie a možnosťou konvertovania platní na USB kľúče. Súčasťou produktu je aj 45 RPM adaptér, USB kábel, AUX kábel. Farebné prevedenie: Red.

 
184,00 €
ION SUPERIOR LP Doprava zadarmo

ION SUPERIOR LP

Štýlový Bluetooth 7-in-1 gramofón s ''vintage'' dizajnom. Disponuje možnosťou prehrávania platní, kaziet a CD, AM / FM rádiom, možnosťou prekonvertovania a nahratia platní a kaziet na USB flash bez potreby prepojenia s počítačom, možnosťou prehrávania pomocou Bluetooth kompatibilných zariadení, rýchlosťami 33 1/3 a 45, zabudovanými reproduktormi s výkonným zosilňovačom, výstupom pre slúchadlá, malým LCD displejom a RCA výstupmi. Súčasťou produktu je aj 45 RPM adaptér.

 
214,00 €

Počet nájdených produktov: 10Zákaznícke centrum
Newsletter
Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?:

HUDOBNINY - Peter Jantulík

Telefon: 041/433 52 89
E-mail: hudobniny-ca@hudobniny-ca.sk

Prodejna:
Matičné námestie 2492, Čadca

po - pá: 8:30 - 11:30, 12:30 - 17:00
so: 10:00 - 12:00

Kontakt

Informácie

Kontakt

Doprava a platba

Obchodné podmienky

Reklamácie

Výmena tovaru

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

 

 

 

 

Informácie na email

Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?

GoPay
X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací