Ibiza sound


Filtrovanie produktov

Cena od:
do: €  

FREESOUND300 Doprava zadarmo

FREESOUND300

Prenosný batériový systém s farebným LED efektom a osvetlením reproduktora. Ozvučnica je osadená  8" basovým a dvomi 3" stredo-výškovými reproduktormi. Obsahuje vstavaný 4,5Ah akumulátor s výdržou cca 3-5 hod. a dobou nabíjania 5,5 hod. Obsahuje 1x mikrofónny vstup (Jack6,3), 1x gitorový vstup (jack3,5), 1x stereo linkový vstup (2x RCA), 1x AUX stereo výstup (2x RCA). Má vstavaný FM tuner a MP3 prehrávač s USB konektorom, slotom pre SD kartu, LED displejom, BlueTooth pripojením a funkciou nahrávania. Systém zabezpečuje výkonný zvuk s bohatými basmi, ktoré je možné rozšíriť pomocou funkcie MEGA BASS. Umožňuje prehrávanie skladieb cez bluetooth napríklad z mobilného telefónu, tabletu atď... Systém má možnosť napájania zo vstavaného akumulátora alebo zo siete 230V/50Hz. Systém je vhodný na domáce a záhradné párty, pre škôlky a školy.

 
149,00 €
Ibiza UHF40 Doprava zadarmo

Ibiza UHF40

Set bezdrôtových UHF mikrofónov. Obsahuje štyri ručné mikrofóny a prijímač. Vysielače sú napájané 2x 1,5V AA batériou. Dosah 50m. Samostatná regulácia hlasitosti každého mikrofónu. Samostané symetrické XLR audio výstupy, spoločný nesymetrický Jack audio výstup. Mikrofóny sú ideálne pre spev aj hovorené slovo. Mikrofóny majú dobrú odolnosť proti rušeniu.

 
219,00 €
Ibiza sound SLK12A-USB-BT Doprava zadarmo

Ibiza sound SLK12A-USB-BT

12" 2-pásmová aktívna plastová reproduktorová sústava IBIZA so zosilňovačom triedy D. Obsahuje vstupy: 2xMIC/LINE (jack6,3), 1xLine (RCA). Výstupy: 1x Mix out (RCA), 1x speakon (min 4ohm). Po pripojení pasívnej reprosústavy, sa výkon rozdelí medzi aktívnu a pripojenú externú pasívnu sústavu. Sústava má vstavaný USB/SD/MP3 prehrávač s LCD displejom a Bluetooth. Cena za kus. Reprosústava má predprípravu na pevné inštalácie, na hornej strane sa nachádzajú matice do ktorých sa naskrutkujú závesné háky (oká).

 
225,00 €
Ibiza sound PORT12VHF-BT Doprava zadarmo

Ibiza sound PORT12VHF-BT

12" prenosný PA systém určený pre mobilné aplikácie v teréne s 12V vstavaným akumulátorom. Výkon 100W. Obsahuje 1x ručný a 1x náhlavný bezdrôtový VHF mikrofón a vstupy pre dva káblové mikrofóny 1x LINE vstup a LINE mix výstup. Má vstavaný MP3 prehrávač s USB konektorom, slotom pre SD kartu, LCD displejom, diaľkovým ovládaním a BlueTooth. Umožňuje prehrávanie skladieb cez bluetooth napríklad z mobilného telefónu. Tiež má 2-pásmové korekcie a echo efekt. Systém má možnosť napájania zo vstavaného akumulátora, z externej 12V batérie, alebo zo siete 230V/50Hz. Systém je vhodný napr. pre cvičiteľky aerobicu, konferencie, školenia a všade tam, kde je potreba reprodukovať hudbu a reč. Sústava má vstavanú výsuvnú rukoväť a kolieska pre jednoduchší transport.

 
330,00 €
SLK15-SET Doprava zadarmo

SLK15-SET

Set 15" 2-pásmových plastových reprosústav IBIZA. Set pozostáva z jednej aktívnej reprosústavy SLK15A, jednej pasívnej reprosústavy SLK15 a prepojovacieho 10m dlhého kábla CS10SS. Po pripojení pasívnej reprosústavy k aktívnej sa výkon rozdelí medzi aktívnu a pasívnu sústavu. Obsahuje vstupy: 2xMIC/LINE (jack6,3), 1xLine (RCA). Výstupy: 1x Mix out (RCA), 1x speakon. Aktívna sústava má vstavaný USB/SD/MP3 prehrávač s LCD displejom a Bluetooth

 
417,00 €

Počet nájdených produktov: 5Zákaznícke centrum
Newsletter
Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?:

HUDOBNINY - Peter Jantulík

Telefon: 041/433 52 89
E-mail: hudobniny-ca@hudobniny-ca.sk

Prodejna:
Matičné námestie 2492, Čadca

po - pá: 8:30 - 11:30, 12:30 - 17:00
so: 10:00 - 12:00

Kontakt

Informácie

Kontakt

Doprava a platba

Obchodné podmienky

Reklamácie

Výmena tovaru

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

 

 

 

 

Informácie na email

Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?

GoPay
X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací