HK Audio


Filtrovanie produktov

Cena od:
do: €  

HK Audio L.U.C.A.S. NANO 300 Add On Package 2

HK Audio L.U.C.A.S. NANO 300 Add On Package 2

Pripevňovacie príruby na satelity LUCAS NANO 300, možné použiť na stenu pre pevnú inštaláciu a alebo ako stojan na stôl ako PC Speaker. Príruby sú vybavené bajonetovým uzáverom a tým pádom možno satelity kedykoľvek odpojiť a pripojiť späť.

 
55,00 €
HK Audio L.U.C.A.S. NANO 300 Add On Package 1

HK Audio L.U.C.A.S. NANO 300 Add On Package 1

Sada príslušenstva pre ozvučovací systém Lucas Nano 300. Sada obsahuje: 2x tyč pre uchytenie reproduktoru, 1x stojan, 2x reproduktorový kábel, 2x sťahovacia páska pre kábel a 1x Prepravné púzdro.

 
90,00 €
HK Audio L.U.C.A.S. NANO 300 Roller Bag

HK Audio L.U.C.A.S. NANO 300 Roller Bag

L.U.C.A.S. NANO 300 Roller Bag, prepravný obal na LUCAS NANO 300. Opatrený kolieskami a teleskopickým madlom.

 
95,00 €
HK Audio L.U.C.A.S. NANO 600 Roller Bag Doprava zadarmo

HK Audio L.U.C.A.S. NANO 600 Roller Bag

Prepravný bag pre aktívny systém HK Audio Lucas NANO 600 - polstrované prevedenie - teleskopická rukoväť pre pohodlný transport - transportné kolieska | HK Aktívne systémy

 
100,00 €
HK Audio L.U.C.A.S. NANO 600 Stereo Stand Add On Doprava zadarmo

HK Audio L.U.C.A.S. NANO 600 Stereo Stand Add On

Sada statívov pre Lucas NANO 600 - 2x Alu statív pre satelity Lucas NANO 600 - 2x prepojovací kábel Speakon-Speakon dĺžka 7m - 1x prepravný obal
| HK Aktívne systémy Reproduktorové systémy so zabudovanými koncovými zosilňovačmi, jednoduchá obsluha, široký rozsah výkonov, možnosť rozšírenia | Aktívne systémy LUCAS Aktívne ozvučovacie systémy v kombinácii subwoofera a dvoch satelitov.

 
128,00 €
HK Audio PR:O 10XA Doprava zadarmo

HK Audio PR:O 10XA

Zaujímavé a všestranné prevedenie modelu PR:O 10 XA zabezpečuje, že kompaktný box môže poslúžiť ako satelit, fullrange kabinet, alebo ako nízko profilový monitor. Všetky tieto vlastnosti ako zahrnutý zosilňovač, obmedzovač špičiek a vysokofrekvenčná ochrana robia PR:O 10 XA veľmi flexibilným a posilneným nástrojom pre Vašu hudbu.

 
550,00 €
HK Audio Soundhouse One System Doprava zadarmo

HK Audio Soundhouse One System

Profesionálny ozvučovací systém série POWERWORKS s celkovým výkonom 600W (2x150 + 300) určený nielen pre muzikantov, DJ-ov, ale aj pre konferencie a rôzne druhy prezentačných aplikácií. Obsahuje dva kompaktné pasívne dvojpásmové reproboxy s priemerom 8", centrálne napájané aktívnym 15" subwooferom. Systém poskytuje bohatý, dôrazný a konkrétny zvuk a obsluhuje sa veľmi jednoducho. V cene nie sú uvedené reproduktorové stojany, ani prepájacie káble.

 
585,00 €
HK Audio PR:O 15 X A Doprava zadarmo

HK Audio PR:O 15 X A

HK Audio PR:O 15 XA aktívny reproduktor je časťou PREMIUM PR:O , modulárneho systému ozvučenia špeciálne pre hudobníkov.
HK Audio PR PREMIUM: O aktívne reproduktory predstavujú kompletné riešenie ozvučenia, skladajúce sa z reproduktorov, zosilňovačov a presne na to určenej integrovanej riadiacej elektroniky. Sú vzájomne kombinovateľné (horné, basy, monitorovacie) a možno ich bez problémov integrovať do iných zvukových systémov ako samostatné riešenie. Paralelným zapojením pasívnych reproduktorov (všetky modely okrem PR:O 18 Sub A a PR:O 210 Sub A) možno aktívny reproduktor rozšíriť bez dodatočných zosilňovačov - v ideálnom prípade s pasívnym variantom HK Audio PREMIUM PR:O série. Pre dosiahnutie optimálneho výkonu boli vyvinuté nové technológie špeciálne pre HK Audio PREMIUM PR:O aktívne reproduktory.
Špecifikácie HK Audio PR:O 15 XA aktívneho reproduktora ako 600 W class D zosilňovača, premyslené vybavenie portov a kvalitné, robustné prevedenie ich robia univerzálne a cielene použiteľnými a integrovateľnými do všetkých dostupných zvukových zostáv. Výškové a monitorovacie reproduktory rady PREMIUM PR:O majú špeciálny ochranný obvod vo vysokofrekvenčnej ceste signálu, ktorá ohraničí výkon pri hroziacom riziku preťaženia 2,5 cm (1") drivera.
S extrémne vysokou účinnosťou nad 90% sú digitálne zosilňovače oveľa menšie, ľahšie a kompaktnejšie než bežné zosilňovače. Nižšie tepelné zaťaženie komponentov zvyšuje spoľahlivosť. Podstatne rýchlejšia doba nábehu (slew rate) a vyšší tlmiaci faktor sú počuteľné v oveľa rýchlejšej dynamickej odozve systémov.
Kombinácia RMS a peak obmedzovačov v HK Audio PR:O 15 XA umožňuje vyváženú dynamickú projekciu pri veľkom zaťažení a zároveň poskytuje optimálnu ochranu súčiastok proti preťaženiu. Integrovaný subsonic filter eliminuje nežiaduce nízkofrekvenčné rušenia. Signály ako kročajový hluk, vietor a manipulačné šumy na mikrofóne sú drasticky znížené a energia slúži pre prenos relevantných basových impulzov. Výsledkom je dynamická a prirodzená reprodukcia hĺbok a stredov.
Zapojiť, zapnúť –zvuk. S HK Audio systémami prídete rýchlejšie do cieľa.

 
635,00 €
HK Audio PR:O 210 SUB A Doprava zadarmo

HK Audio PR:O 210 SUB A

HK Audio PR:O 210 SUB A je aktívny subwoofer z radu PREMIUM PR:O, do ktorého patrí ozvučovacia technika vyrobená predovšetkým pre hudobníkov.


Aktívne reproduktory z radu HK Audio PREMIUM PR:O predstavujú komplexné ozvučovacie riešenia. Pozostávajú z reproduktorov, koncových zosilňovačov a perfektne vyladenej elektroniky.

Zariadenia z tohto radu môžete navzájom kombinovať (top, bas, monitor) alebo bez problémov prepájať s inými systémami, ako sú stand alone riešenia.

Na dosiahnutie optimálneho výkonu vyvinula spoločnosť HK Audio pre rad PREMIUM PR:O nové technológie.


Subwoofer HK Audio PR:O 210 SUB A má koncový zosilňovač triedy D s výkonom 600 W, moderné porty a kvalitnú robustnú konštrukciu, vďaka čomu je reproduktor naozaj univerzálny a prepojiteľný s rôznymi druhmi techniky.

Digitálne koncové zosilňovače sú napriek svojej nízkej hmotnosti a kompaktným rozmerom extrémne efektívne (až 90 %). Minimálne termické zaťaženie jednotlivých častí zvyšuje spoľahlivosť. Pri zreteľne rýchlejšom dynamickom prejave systému sú počuteľné efekty podstatne rýchlejšieho nábehu (slew-rate) a väčšieho tlmiaceho faktoru.

Peak limitér zariadenia HK Audio PR:O 210 SUB A chráni komponenty pred preťažením. Integrovaný subsonic filter pri prehrávaní basových frekvencií eliminuje neželané vibrácie. Signály vznikajúce pri zvuku krokov, šume vetra a pod. sú drasticky znížené a systém vkladá energiu do relevantných basových impulzov. Výsledkom je dynamické a prirodzené prehrávanie stredových a basových polôh.

 
650,00 €
HK Audio L.U.C.A.S. NANO 300 system Doprava zadarmo

HK Audio L.U.C.A.S. NANO 300 system

Mobilný, aktívny ozvučovací systém, ideálny pre menšie hudobné produkcie, reprodukciu hovoreného slova, ozvučovanie menších hudobných zoskupení, večierkov, domácich kín, alebo PC. Systém je vybavený zosilňovačom triedy D, dvoma satelitmi s 3,5" reproduktormi, jedným subwooferom s 8" reproduktorom a integrovaným mixážnym pultom.

 
680,00 €
HK Audio PR:O 18 S A Doprava zadarmo

HK Audio PR:O 18 S A

HK Audio PR: O 18 Sub A je aktívny subwoofer s výkonom 600W s aktívnou výhybkou, subsonickým filtrom, peak limitérom a hniezdom pre tyč.
Rad produktov PREMIUM PR: O Active nadväzuje na predchádzajúcu sériu populárnych pasívnych ozvučovacích zariadení. Vďaka použitiu kvalitných komponentov a účinného zosilňovača je výsledný zvuk naozaj živý. V subwoofera HK Audio PR: O 18 Sub A nájdeme integrovanú aktívny stereo výhybku, ktorá zaručuje bezproblémovú integráciu s ozvučovacom sety. Zabudovaný 600W digitálny zosilňovač triedy D je ideálnym riešením hneď z troch dôvodov: kvôli svojmu vysokému výkonu, prekvapivo nízkej hmotnosti a vysokej účinnosti. Subwoofer navyše ponúka peak limiter a subsonický filter, ktorý zaručuje najvyšší možný dynamický rozsah a ochranu proti preťaženiu komponentov.
HK Audio PR: O 18 Sub A sa môže pochváliť inteligentným systémom chladenia bez ťažkých pasívnych chladičov - pri veľkej záťaži alebo pri extrémnych podmienkach chráni subwoofer systém integrovaných vetrákov, ktoré výrazne zvyšujú bezpečnosť a spoľahlivosť.

 
720,00 €
HK Audio PL 110 FA Doprava zadarmo

HK Audio PL 110 FA

Aktívny 2-pásmová reprosústava, 10 "+1", 1000W Class D, Bi-Amp

HK Audio Pulsar PL 110 FA je aktívny PA box osadený kombináciou 10 "+1" ktorý ponúka detailné reprodukciu až do najnižších frekvencií a to pri veľmi kompaktných rozmeroch.

S výkonom 1000W, integrovaným 3-kanálovým mixpultom a najnovšie DSP technológiou je zabezpečená špičková širokopásmová reprodukcie s vynikajúcou dynamikou. Inteligentné Limiter pomáha najmenšiemu boxe série PULSAR stabilný reprodukciu stredo-výškových frekvencií aj pri silným impulzu v basoch. Veľmi dobré akustické vlastnosti sú dosiahnuté vďaka nízkym rezonanciám drevenej konštrukcie ozvučnice, ktorá tak zabezpečuje rovnomerný zvukový obraz. K dispozícii je široká paleta príslušenstva pre zavesenie, umiestnenie na stojany vrátane ochranných obalov.

 
750,00 €
HK Audio PL 112 FA Doprava zadarmo

HK Audio PL 112 FA

Aktívny 2-pásmová reprosústava, 12 "+1", 1000W Class D, Bi-Amp

 
765,00 €
HK Audio L.U.C.A.S. NANO 300 system SET 1 Doprava zadarmo

HK Audio L.U.C.A.S. NANO 300 system SET 1

Mobilný, aktívny ozvučovací systém, ideálny pre menšie hudobné produkcie, reprodukciu hovoreného slova, ozvučovanie menších hudobných zoskupení, večierkov, domácich kín, alebo PC. Systém je vybavený zosilňovačom triedy D, dvoma satelitmi s 3,5" reproduktormi, jedným subwooferom s 8" reproduktorom a integrovaným mixážnym pultom.

 
770,00 €
HK Audio L.U.C.A.S. NANO 300 system SET 2 Doprava zadarmo

HK Audio L.U.C.A.S. NANO 300 system SET 2

Ideálny ozvučovací systém pre menšie hudobné produkcie, reprodukciu hovoreného slova, ozvučenie klávesového dua, firemných večierkov, záhradných párty, domáce kino, PC ozvučenie, apod.

 
770,00 €

Počet nájdených produktov: 26Zákaznícke centrum
Newsletter
Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?:

HUDOBNINY - Peter Jantulík

Telefon: 041/433 52 89
E-mail: hudobniny-ca@hudobniny-ca.sk

Prodejna:
Matičné námestie 2492, Čadca

po - pá: 8:30 - 11:30, 12:30 - 17:00
so: 10:00 - 12:00

Kontakt

Informácie

Kontakt

Doprava a platba

Obchodné podmienky

Reklamácie

Výmena tovaru

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

 

 

 

 

Informácie na email

Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?

GoPay
X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací