Suzuki M-20 Manji

K dispozícii je široká paleta rôznych ladení: C, G, A, D, E, F, Bb, B, F #, Eb, Ab, Db, Hi G

Vami vybrané ladenie uveďte do poznámky na konci Objednávky
Značka: SUZUKI
Záruka: 24 mesiacov
Dostupnosť: 3 - 5 dní
Vaša cena:
39,50

32,92 € bez DPH 20 %

Objednať:
ks  

Hodnotenie produktu zákazníkmi:

  •  
0%

Diatonická foukacia harmonika Suzuki Manji M-20 s mimoriadne silným a čistým zvukom a ľahkým ohýbaním tónov. Vyznačuje sa skutočným a dokázaným. Revolučne je jej kompozitový hrebeň, ktorý simuluje zvukové vlastnosti dreva ale netrpí vlhkosťou. Tento model je pomenovaný po zakladateľovi značky Suzuki. Pan Manji Suzuki, ktorý je už presahujúci 80 rokov, sa stále naplno venuje svojej firme , vede a vývoji harmonik. To znamená, že je možné, aby jeho výsledky boli označené, aby boly splnené jeho ciele a bol spokojný s výsledkom.


Tento model obsahuje špeciálny, kompoziný hrebeň, dynamickejší tón schopný si poradiť aj zo silnejšiou hrou na nástroj, ktorý slúži na potlačenie rezonančného, ​​otvoreného celkového zvuku. Vynikajúca odozva tejto harmoniky, ktorá môže byť použitá na nejjemnejšiu nuanciu v dychu hráča.

 
ladenie

K dispozícii je široká paleta rôznych ladení: C, G, A, D, E, F, Bb, B, F #, Eb, Ab, Db, Hi G . Ladenie nástrojov je  pomocou počítačom riadených laserov.


Kryt tela
Harmonika je vyrobena s ocelovým krytom v klasickom dizajne na mieru. Na želanie bluesových a rockových hráčov , je zadná strana nástrojov - ktorá umožňuje otvorenú a vhodnú projekciu zvuku. Veľké otvory na bokoch nástrojoja  majú umožniť hráčom dobre počuť svoj nástroj. Suzuki je prvý výrobca harmonik, ktorý presunul jedinú upevňovaciu skrutku na predok hrebeňa kde je možné zabezpečiť tlak a tým aj vzduchotesnosť nástroja.


hrebeň
Nástroj je vybavený revolučným kompozitovým hrebeňom simulujúcim vlastnosti dreva, ktorý nemá negatívny vplyv na vlhkosť. Zvuk veľmi podobným nástrojom je drevený hřebebem, ale bez toho, aby by ste mali problém z vlhkosťou. Výsledný zvuk je silnejší ako u nástrojov s plastovým hrebeňom.


Jazýčky a plátky
Spoločnosť Suzuki si získala významné uznanie za presnosť a odolnost svojich jazýčkou. Jazyčky a plátky tejto harmoniky jsou fosforbronzové. Vďaka zavedenému mechanizmu zabezpečovania jazýčkov na plátky je možné nájsť najjemnejšie rozostupy medzi jazýčkami a jeho slotom mezi svetovými výrobcami. Precizne dostupné profily a časti jazýčkov sa podieľajú na silnejších a plnejších signáloch s možnosťou ľahkého ohýbania tónov a dlhej životnosti. Náhradné plátky možete dokúpiť v našom e-shope
RP-M-20 Manji v mnohých rôznych ladeniach.Hráči na Manji Suzuki

Billy Branch (USA)
Jason Ricci (USA)
Brandon Oneal Bailey (USA)
Filip Jers (Švédsko)

Dychy


Zákaznícke centrum
Newsletter
Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?:

HUDOBNINY - Peter Jantulík

Telefon: 0903 541 578
E-mail: hudobniny-ca@hudobniny-ca.sk

Prodejna:
Matičné námestie 2492, Čadca

pondelok a piatok : 8:00 - 14:00
 

Kontakt

Informácie

Kontakt

Doprava a platba

Obchodné podmienky

Ochrana osobných údajov

Reklamácie

Výmena tovaru

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

 

 

 

 

Informácie na email

Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?

GoPay
X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací