Novinky

AUDAC DMP40 Novinka

AUDAC DMP40

Modul SourceCon™ DAB/DAB+ & FM rádiového prijímača

 
149,76 €
AUDAC IMP40 Novinka

AUDAC IMP40

SourceCon™ modul internetového rádia pre XMP44

 
234,60 €
ST2350BC/MP3+FM+IR Novinka

ST2350BC/MP3+FM+IR

Moderná rozhlasová ústredňa (všetko v jednom) pre všestranné ozvučenie so zabudovaným tunerom AM/FM s MP3 prehrávačom, prehrávaním cez BLUETOOTH a diaľkovým ovládačom. 6 regulovateľných zónových výstupov.
Vstupy: 3 x MIC (Jack 6,3 mm), (MIC 1 prioritný), 3 x AUX IN (6x cinch), konektory pre pripojenie USB kľúča alebo SD pamäťovej karty,
Výstupy: 6x 100 V, 70 V, 4-16 Ohm, 1x AUX OUT 2x cinch.
Hlavná hlasitosť MASTER VOLUME, LED indikácia výstupnej úrovne, 2-pásm. korekcie, funkcia MUTE pre nastavenie úrovne priority na MIC 1 vstupe.
Ústredňa je vhodná na ozvučenie obecného rozhlasu, školského rozhlasu a zvonenia, ozvučenie kultúrnych sál reštaurácií a domov smútku.

Skladom 1 ks
359,00 €
AUDAC MFA216 Novinka

AUDAC MFA216

MFA216 je revolučný dvojkanálový class-D zosilňovač. Dá sa použiť na napájanie nízko impedančných stereo systémov s maximálnym výkonom 2 x 80W, alebo v zapojení Bridge alebo 100V a 70V aplikáviách s výkonom 160W.

Integrovaný slot pre SourceCon moduly umožní zo zosilňovača vytvoriť "all-in-one" riešenie. (prehrávač, mixpult, zosilňovač).

Voliteľná inštalácia Dante rozhrania ANI44XT ponúka možnosti integrácie do siete s Dante kompatimilnými zariadeniami a vytvorenie ľubovoľného decentralizovaného ozvučovacieho systému.

Ovládanie zosilňovača sa dá realizovať rôznymi spôsobmi RS-232, RS495, nástenným ovládacím panelom MWX45 alebo cez TCP/IP pomocou aplikácie AudacTouch 2.

 
718,80 €
WA250 Novinka

WA250

Stereo zosilňovač triedy D * 2×50W/4Ω * WIFI internetové rádio, podcasty * USB/MP3/BT

 
199,00 €
PAA60WF Novinka

PAA60WF

Kompaktná rozhlasová ústredňa BSA pre 100V * 60W * USB/MP3/BT prehrávač s WIFI/LAN internetovým rádiom

 
240,00 €
TECHNISAT DIGIRADIO 143 Novinka

TECHNISAT DIGIRADIO 143

Internetové rádio, FM s RDS a DAB+ rádio * CD/USB/MP3/Bluetooth prehrávač Technisat

 
249,00 €
PRS SE Starla BK 2021 Novinka

PRS SE Starla BK 2021

Rad SA rozširujú elektrickej gitary PRS Starla, ktorý boli doteraz súčasťou vyšších sérií (S2). Jedná sa o nástroje s originálnym štylizovaným retro single-cut dizajnom, čo iste osloví hráčov klasického rocku, blues a príbuzných žánrov.

Konštrukcia gitary je zostavená z mahagónového tela, mahagónového krku s profilom Wide Fat a palisandrového hmatníka osadeného dvadsiatich dvoch podvalmi. Orientáciu po ploche hmatníka uľahčujú polohové značky v podobe perleťových vtáčích siluet. Dvojica firemných humbuckerov poskytuje gitare krásne plný a jasný zvuk. Jeho charakter možno upravovať potenciometre hlasitosti a tónovou clonou, ktorá je vybavená funkciou push / pull (coil-split), vďaka čomu vám gitara poskytne aj rýdze zvuk single-coil snímačov. Nechýba trojpolohový prepínač, ktorým vyberiete medzi jednotlivými snímačmi alebo zapojíte obaja.

Struny sú uchytené v kobylke a strunníku značky Grover a kvalitných PRS mechanikách. Gitara je dodávaná v obale.

Gitary PRS z dielne Paula Reeda Smitha platia za jedny z najuniverzálnejších a najspoľahlivejších nástrojov vôbec. Vďaka skvelému zvuku a hernému komfortu si ich obľúbili napríklad Santana alebo Mark Tremonti. V ponuke značky nájdete okrem osvedčených klasík aj Ľavoruký modely, sedmistrunky, barytonový a pololubové gitary alebo signature modely známych gitaristov. Nástroje s označením SE sú vyrábané v Indonézii. O ich kvalitu sa však nemusíte nijako obávať - ​​výrobné štandardy a starostlivá výstupná kontrola sú samozrejmosťou.

 
679,00 €
PRS SE Custom 24 DC 2021 Novinka

PRS SE Custom 24 DC 2021

Elektrické gitary PRS SE Custom 24 z cenovo dostupnejšie rady SE ponúka originálny PRS dizajn tela s dvomi výrezmi a kvalitu spracovania zodpovedajúcej ohlasu značky.

Mahagónové telo gitary zdobí javorový top a efektné vrchná dyha fládrovaného javora. K javorovému krku s profilom Wide Thin je prilepený palisandrový hmatník osadený dvadsaťštyri podvalmi. Orientáciu po ploche hmatníka uľahčujú polohové značky v podobe perleťových vtáčích siluet. Dvojica firemných humbuckerov poskytuje gitare čistý zvuk s prierazným stredy. Jeho charakter možno upravovať potenciometre hlasitosti a tónovou clonou, ktorá je vybavená funkciou push / pull (coil-split), vďaka čomu vám gitara poskytne aj rýdze zvuk single-coil snímačov. Nechýba trojpolohový prepínač, ktorým vyberiete medzi jednotlivými snímačmi alebo zapojíte obaja.

Struny sú usadené v továrenskom jednozvratné tremolo, stabilitu ladenia zaručujú kvalitný PRS mechaniky. Gitara je dodávaná v obale (gig bag).

Gitary PRS z dielne Paula Reeda Smitha platia za jedny z najuniverzálnejších a najspoľahlivejších nástrojov vôbec. Vďaka skvelému zvuku a hernému komfortu si ich obľúbili napríklad Santana alebo Mark Tremonti. V ponuke značky nájdete okrem osvedčených klasík aj Ľavoruký modely, sedmistrunky, barytonový a pololubové gitary alebo signature modely známych gitaristov. Nástroje s označením SE sú vyrábané v Indonézii. O ich kvalitu sa však nemusíte nijako obávať - ​​výrobné štandardy a starostlivá výstupná kontrola sú samozrejmosťou.

 
899,00 €
L-85 stojan ( Yamaha P-45 ) Novinka

L-85 stojan ( Yamaha P-45 )

Originálny drevený stojan v elegantnom prevedení pre stage piana modelovej rady P-85, P-95, P-35, P-45 P-105 a P-115. Čierne farebné prevedenie.

 
110,00 €
FA-115 DREADNOUGHT PACK Novinka

FA-115 DREADNOUGHT PACK

et akustickej gitary s príslušenstvom. Set obsahuje akustickú gitaru zo série Fender Alternative s tvarom tela dreadnought, puzdro, trsátka, popruh, náhradné balenie gitarových strún.

Skladom 5 ks
119,00 €
PA1680 zosilňovač BT/FM/DAB+ Internet radio 100V Novinka

PA1680 zosilňovač BT/FM/DAB+ Internet radio 100V

Univerzálny zosilňovač BSA * 2x450W/4ohm alebo 200W/100V * BT/FM/DAB+/Wifi/LAN/internet radio

 
399,00 €


Zákaznícke centrum
Newsletter
Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?:

HUDOBNINY - Peter Jantulík

Telefon: 0903 541 578
E-mail: hudobniny-ca@hudobniny-ca.sk

Prodejna:
Matičné námestie 2492, Čadca

pondelok až piatok : 9:00 - 14:00
 

Kontakt

Informácie

Kontakt

Doprava a platba

Obchodné podmienky

Ochrana osobných údajov

Reklamácie

Výmena tovaru

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

 

 

 

 

Informácie na email

Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?

GoPay
X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací