Novinky

PRS SE Custom 24-08 VS 2021 Novinka

PRS SE Custom 24-08 VS 2021

Elektrické gitary PRS SE Custom 24-08 z cenovo dostupnejšej série SE ponúkajú originálny dizajn tela PRS s dvoma výrezmi a kvalitu vyhotovenia, ktorá zodpovedá povesti značky. Elektronika sa líši od štandardných modelov Custom 24. Ovládač tónu Push/Pull je nahradený dvoma miniprepínačmi s väčším rozsahom nastavení zvuku (08 v názve odkazuje na 8 rôznych konfigurácií snímačov).

Mahagónové telo gitary zdobí javorová vrchná doska a efektná dyha z fládrovaného javora. K javorovému krku s profilom Wide Thin je prilepený palisandrový hmatník s dvadsiatimi štyrmi pražcami. Polohové značky v podobe perleťových siluet vtákov uľahčujú orientáciu na povrchu hmatníka. Dvojica firemných humbuckerov dodáva gitare čistý zvuk s výraznými stredmi. Jeho charakter možno nastaviť pomocou potenciometrov hlasitosti, tónovej clony, trojpolohového prepínača snímačov a spomínaných miniprepínačov cievok. Plný zvuk humbuckera tak môžete v priebehu niekoľkých sekúnd zmeniť na autentický tón snímača s jednou cievkou alebo skombinovať oba zvuky

Struny sú uložené v továrenskom single-coil tremole a stabilitu ladenia zaručujú kvalitné mechaniky PRS. Gitara je dodávaná v gig bagu.

Gitary PRS od Paula Reeda Smitha sú považované za jedny z najvšestrannejších a najspoľahlivejších nástrojov, aké boli kedy vyrobené. Vďaka skvelému zvuku a pohodlnej hre si ich obľúbili napríklad Santana a Mark Tremonti.

Skladom 1 ks
1 219,00 €


Zákaznícke centrum
Newsletter
Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?:

HUDOBNINY - Peter Jantulík

Telefon: 0903 541 578
E-mail: hudobniny-ca@hudobniny-ca.sk

Prodejna:
Matičné námestie 2492, Čadca

pondelok až piatok : 9:00 - 14:00
 

Kontakt

Informácie

Kontakt

Doprava a platba

Obchodné podmienky

Ochrana osobných údajov

Reklamácie

Výmena tovaru

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

 

 

 

 

Informácie na email

Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?

GoPay
X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací