Novinky

Akustická Stena Z Plexiskla Novinka

Akustická Stena Z Plexiskla

Táto stena z plexiskla slúži ako akustický prvok, ktorý zabraňuje prieniku zvuku od bicích ďalej do priestoru. V praxi to znamená, že Vaše bicie budú lepšie a kvalitnejšie počuť z reprobední pri koncertoch, pomáhajú tiež k tomu aby zvuk z bicích nesnímal mikrofón pre spev napr. v kluboch kde je vzdialenosť bicích od speváka veľmi malá, oddeľujú zvuk bicích od kapely.

 
449,00 €
Yamaha PSR SX700 Akcia

Yamaha PSR SX700

Nový rad profesionálnych aranžérov PSR-SX nadväzuje na svojho úspešného predchodcu, ktorý sa stal vyhľadávaným nástrojom skladateľov, producentov a hráčov na klávesové nástroje všetkých možných žánrov. Široká škála zvukov, sprievodov a rytmov vám poskytne maximálnu slobodu pri tvorbe aranžmánov, na živých koncertoch potom oceníte intuitívne ovládanie, možnosť ukladania presetov alebo 7 "farebný dotykový displej. Klávesy sa dočkali modernejšieho dizajnu, vylepšených DSP efektov a novo môžete kombinovať až tri rôzne zvuky naraz. Nový produktový rad PSR-SX ponúka klávesy s označením 700 a 900.

Yamaha PSR-SX700 je profesionálny aranžér, ktorý ponúka 986 zvukov, 131 super artikulujících zvukov, 24 zvukov Organ Flutes, 41 bicích setov + 480 XG zvukov, 400 sprievodných štýlov a rad pokročilých funkcií ako nástrojový / mikrofónny vstup, USB prehrávač, rozšíriteľnú pamäť ad . Ak sú večierky vaším denným chlebom, určite naň zamerajte pozornosť.

K dispozícii sú dva priraditeľné kontroléry, modulačné koliesko a dva vstupy pre footswitch. Všetky dôležité parametre tak môžete mať pri živom hraní úplne pod kontrolou. Novo pribudol aj štvortlačidlový panel pre ovládanie funkcie Song Playback, kedy môžete slobodne preskakovať medzi časťami piesni, tlačidlá RESET a TAP TEMPO vám potom umožní prispôsobiť podklad danej situácii.

Balíčky Voice & Style Expansion obohatí váš nástroj o zvuky, rytmy a nástroje z celého sveta. Stačí si len vybrať, čo práve potrebujete, pomocou Yamaha Expansion Managera. K dispozícii je celkom 400 MB pamäte.

Nechýba ani pokročilý USB prehrávač s funkciami time stretch, úpravou tóniny, vyrušením vokálu alebo zobrazením. Vaše publikum si tak užije aj poriadne karaoke.

Model PSR-SX700 vám umožní nahrávať vlastné skladby priamo do internej pamäte o veľkosti 1GB. Nahrávať môžete vo formáte WAV a MP3 s kvalitou až 44.1kHz / 16bit.

Skladom 1 ks
1 279,00 €
MARANTZ M4U Novinka

MARANTZ M4U

Marantz Professional M4U je sada skladajúca sa z elektretového kondenzátorového mikrofónu s vypínačom a XLR výstupom a USB A/D prevodníka pre používanie s počítačom. Prevodník disponuje výstupom pre slúchadlá, takže užívateľ môže sledovať snímanie mikrofónu v reálnom čase bez latencie. Perfektné riešenie pre podcasting, živé vysielanie, rozhovory alebo akékoľvek počítačové aplikácie vyžadujúce mikrofón. Súčasťou balenia je okrem mikrofónu a prevodníka aj XLR kábel, USB kábel a stojan na stôl.

 
40,00 €
MARANTZ PODPACK1 Novinka

MARANTZ PODPACK1

Marantz Professional Pod Pack 1 predstavuje profesionálne vylepšenie akéhokoľvek rádiového, či podcastového vysielania a nahrávania. Sada sa skladá z vysokokvalitného kondenzátorového mikrofónu s USB pripojením, držiakom na mikrofón s plne nastaviteľným ramenom, ktoré udržuje pracovný stôl prázdny a mikrofón je vždy v potrebnej polohe na prácu. Montáž je jednoduchá a kĺbové rameno sa bezpečne upne na takmer akýkoľvek stôl alebo povrch stola. Súčasťou balenia je aj USB kábel.

Skladom 2 ks
59,99 €
Denon PRO DN312X Novinka

Denon PRO DN312X

DN-312X je 12-kanálový mixážny pult v rackovom prevedení s výškou 1U,vybavený 6 kombinovanými vstupmi pre mikrofón / linku (HDHQ ™ Denon-Marantz), každý s prepínateľným fantómovým napájaním a 6 ďalšími linkovými vstupmi. Má symetrické XLR výstupy, ¼“ (6,3 mm) mono výstup, ktorý možno použiť na pripojenie DN-312X k vzdialenému mixu, dvojicu RCA stereo výstupov pre pripojenie k záznamovému zariadeniu a ¼“ (6,3 mm) mikrofónny monitorovací port, ktorý možno použiť na sledovanie signálov mikrofónov. DN-312X umožňuje samostatne nastavenie úrovní každého vstupu a tiež mono výstupu a master výstupov. Na výstupnej sekcii je 3-pásmový ekvalizér a riadená priorita pre mikrofón / linku 1. Môže byť napájaný zo štandardného zdroja striedavého napätia alebo zo zdroja jednosmerného napätia 24 V. Použitie je tak možné všade: od triedy až po zájazdový autobus.

 
190,00 €
DENON PROFESSIONAL DN-106S Novinka

DENON PROFESSIONAL DN-106S

Nový rad stropných a inštalačných reproduktorov od značky Denon Professional cieli na diskrétne, ale náročné používanie v komerčnom sektore, prevažne v konferenčných miestnostiach. Reproduktor vyhovuje náročným požiarnym a bezpečnostným smerniciam a vďaka tomu je vhodný na rôzne inštalácie a miesta.
Všetky tri modely sú usadené v kovovom „valci“, ktorý vytvára ochranu pred ohňom (ochrana je v súlade s medzinárodnými bezpečnostnými smernicami) a zároveň optimalizuje zvýšenú frekvenčnú odozvu v nízkom pásme. Reproduktory obsahujú 70/100 V transformátory na uľahčenie paralelných inštalácií väčšieho množstva týchto reproduktorov.

Skladom 8 ks
149,00 €
DM-105 Novinka

DM-105

Vysokokvalitné mikrofóny vyladené pre čisté hlavné a záložné vokály.

Originálny mikrofón Yamaha
Najlepšia smerová charakteristika pre vokál (kardioida)

 
59,00 €


Zákaznícke centrum
Newsletter
Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?:

HUDOBNINY - Peter Jantulík

Telefon: 0903 541 578
E-mail: hudobniny-ca@hudobniny-ca.sk

Prodejna:
Matičné námestie 2492, Čadca

pondelok až piatok : 9:00 - 14:00
 

Kontakt

Informácie

Kontakt

Doprava a platba

Obchodné podmienky

Ochrana osobných údajov

Reklamácie

Výmena tovaru

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

 

 

 

 

Informácie na email

Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?

GoPay
X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací