DJ / PIONEER DJ / Mixpulty

Ibiza 3/2-kanálový mixpult DJ-21

Ibiza 3/2-kanálový mixpult DJ-21

Napriek extrémne kompaktným rozmerom má pult veľké množstvo portov na pripojenie všetkých klasických DJ zariadení (CD prehrávač, gramofón, zosilňovač) ako aj dôležité funkcie (fading, talkover, nastaviteľná hlasitosť slúchadiel, VU meter).
Okrem toho je na hornej strane k dispozícii USB vstup na priamy streaming hudby z USB kľúčov a iných USB zariadení..
Prehľadný ovládací panel, kvalitné ovládacie prvky a ľahko prístupný crossfader skrátka zaručujú jedinečný zážitok z DJ-ingu.

Dva mikrofónové vstupy, funkcia tlmenia presluchu a samostatne nastaviteľná mikrofónová sekcia umožňujú použitie pri podujatiach, pri ktorých je v centre diania rečový prejav – ako semináre, menšie stretnutia a promo akcie.

 
49,90 €
Ibiza DJ21MKII-BT

Ibiza DJ21MKII-BT

Ibiza DJM21MKII je užívateľsky príjemný 4-kanálový mixér s rozsiahlymi možnosťami pripojenia.
Mixér poskytuje všetky potrebné pripojenia, aby priniesol na jeden stôl viaceré gramofóny, CD prehrávače, počítače a ďalšie zariadenia. Reč a spev môžu byť do setu včlenené cez mikrofónový vstup.
Jedna z vynikajúcich schopností zariadenia Ibiza DJM21MKII je zapojiť do setu mobilné audio komponenty. USB port na vrchnej strane prijíma MP3 archívy pamäťových USB zariadení, ako sú USB kľúče a USB MP3 prehrávače. Ostatné vybavenie možno pripojiť cez linkový vstup. Medzi hlavné výhody patrí vstavaná technológia bluetooth, ktorá umožňuje bezdrôtové streamovanie hudby z bluetooth zariadení.
Svojim produktovým dizajnom sa 4-kanálový mixážny pult hodí najmä pre menšie účely.

 
64,90 €
Ibiza DJM150USB-BT

Ibiza DJM150USB-BT

Mixér poskytuje všetky potrebné pripojenia pre silnú DJ zostavu, ako napr. CD prehrávač, gramofón a zosilňovač, a tiež poskytuje všetky dôležité funkcie, okrem iného cue, fading, talkover a 2-pásmový ekvalizér pre prispôsobenie zvuku.
Medzi hlavné výhody patrí vstavaná technológia bluetooth, ktorá umožňuje bezdrôtové streamovanie hudby z bluetooth zariadení. USB a SD sloty na vrchnej strane umožňujú prehrávanie MP3 súborov z vhodných pamäťových zariadení a MP3 prehrávačov.
Prehľadný panel, kvalitné regulátory a ľahko pohyblivý crossfader garantujú dokonalý DJ zážitok.

 
99,90 €
Ibiza DJM90USB-BT Doprava zadarmo

Ibiza DJM90USB-BT

Ibiza mixážnym pultom DJM90USB-BT predstavuje cenovo výhodný a pritom funkčne bohatý mixážny pult vhodný pre začiatočníkov.

Kompaktný mixážny pult ponúka všetky základné porty na pripojenie DJ potrebných zariadení, ako napr. CD-prehrávač, gramofón, zosilňovač alebo dôležité funkcie ako Cue, Fading, Talkover a 2-pásmový ekvalizér na optimalizáciu zvuku.

Veľkú prednosť predstavuje bluetooth rozhranie, ktoré umožňuje bezdrôtové prehrávanie hudby z bluetooth zariadení. Horne uložené USB a SD sloty umožňujú prehrávanie MP3 súborov z USB a SD pamäťových nosičov.

Prehľadné usporiadanie prvkov, hodnotné regulátory a plynulý crossfader garantujú nezabudnuteľný DJ-zážitok.

Mixážny pult je určený na 48cm montáž do racku.

 
109,90 €
IBIZA DJM-102 Doprava zadarmo

IBIZA DJM-102

IBIZA DJM-102 dodá ambicióznym a profesionálnym DJ-om nástroje, potrebné na rozvoj a predvádzanie ich osobitého štýlu.

Vďaka širokému spektru portov môžete zariadenie prepojiť so všetkými komponentmi Vášho vybavenia. Efektový port umožní dokonca prepojenie pultu s externými efektovými zariadeniami.


Tento mixpult od IBIZY Vám svojimi efektmi, mikrofónovou a echo časťou ako aj 10-pásmovým ekvalizérom a 3-úrovňovej kill funkcii otvorí nové možnosti diferencovania a akcentovania zvukového obrazu a dramaturgie jednotlivých setov.

Napriek týmto rozmanitým funkciám je set prispôsobený tak, aby ho po krátkom uvedení do obsluhy zvládli ovládať aj laici.

 
139,90 €
Ibiza DJM950USB-REC Doprava zadarmo

Ibiza DJM950USB-REC

Ibiza DJM950USB-REC je 4-kanálový mixážny pult s výborným konceptom obsluhy a portami na pripojenie rôznych druhov techniky od gramofónov a CD prehrávačov cez počítače až po mikrofóny, ktoré umožňujú jeho použitie pri spevácky a prednáškovo zameraných podujatiach.
Zariadenie je vybavené jednoduchým 3-pásmovým ekvalizérom na prispôsobenie zvuku mikrofónovej sekcie priestorovým podmienkam.
Veľkým plusom tohto mixážneho pultu je USB rozhranie nachádzajúce sa na hornej stane, ktoré umožňuje priame používanie hudby z USB kľúčov a MP3 prehrávačov.
Okrem toho si vzniknuté sety môžete nahrať na USB kľúč, čo je ideálne ak chcete svoju torbu prezentovať inde, ako na live vystúpení alebo v skúšobni.
Dizajn produktu je prispôsobený na používanie pri menších podujatiach. Ovládací panel je dobre zorganizovaný a funkcie sú ľahko dostupné.
Zariadenie je vhodné na umiestnenie v 48 cm (19") racku.

 
149,90 €
Ibiza DJ300MK2 Doprava zadarmo

Ibiza DJ300MK2

Ibiza DJ300MK2 disko zvuková sada obsahuje všetky zariadenia, potrebné pre vytvorenie príjemnej atmosféry na párty. Potrebujete iba zdroj zvuku. Podľa motta: plug & play ... a párty!
Ibiza Mix-800 je cenovo výhodný, začiatočnícky mixážny pult, ktorého funkčný základ zahŕňa všetky podstatné DJ techniky. Kompaktný DJ mixážny pult komunikuje bez bariér so všetkými možnými druhmi zvukových zdrojov - napríklad gramofóny, CD prehrávače a počítače. Navyše možno do sústavy ozvučenia začleniť dva mikrofóny. S funkciami crossfading, kanálový fading a talkover sú k dispozícii všetky nástroje malého DJ setu. Funkcia predpočúvania Vás účinne podporí pri príprave mikro a makro dramaturgie Vášho setu.
S montážnymi držiakmi možno mixážny pult Ibiza DJ integrovať do rackov, ako sa odporúča pre bary, telocvične a druhovo podobné kontexty.
AMP-300 od Ibizy je výkonný všestranný zosilňovač pre malé a stredne veľké akcie všetkého druhu.
Zvukové vlastnosti série Ibiza sú dobre vyvážené, presvedčia nízkymi časmi nábehu a stabilitou aj vo výškach. Rozhodujúcou výhodou oproti priamym konkurentom je rozmanitosť pripojenia, ktorá umožňuje integráciu zariadenia Ibiza AMP-300 do takmer každej zostavy ozvučenia.
Vďaka robustnej oceľovej konštrukcii je zosilňovač neobmedzene prenosný.
Ibiza SLK 10 je PA pasívny reproduktor, ktorého prednosťou je najmä jeho široký rozsah využitia:
Pomocou 35 mm príruby možno reproduktor umiestniť na statív. Tvar zariadenia Ibiza SLK 10 umožňuje tiež použitie ako monitor reproduktor a v rámci série aj umiestnenie vo vežových zostavách. ABS šasi účinne chráni PA reproduktor pred fyzickým pôsobením a umožňuje aj jeho vonkajšie použitie. Výkonnostný horizont reproduktora dosahuje s 500 W dostatočnú výšku pre ozvučenie stredne veľkých a veľkých udalostí.
PA porty pripoja pasívne reproduktory ku všetkým štandardným PA zostavám.
Zosilňovač a mixér sú rovnako vhodné pre montáž do 48 cm (19") racku.

 
229,90 €
Ibiza Standup212 Doprava zadarmo

Ibiza Standup212

Ibiza Standup212 je mobilná DJ stanica, ktorej výkonnostné údaje s RMS výkonom 120 W umožňujú ozvučenie malých a stredne veľkých akcií a priestorov.
Centrum tvoria dva USB a SD porty, cez ktoré možno získavať hudobné tituly z MP3 kompatibilných USB kľúčov a MP3 prehrávačov. Vďaka prepracovanému mixéru, vrátane crossfadera, je možné úplne autonómne mixovanie bez pripojenia ďalších zvukových zdrojov do systému reproduktorov. Napriek tomu má zariadenie Ibiza Standup212 voľné dva linkové vstupy a CD vstup.
Súčasťou dodávky sú tiež dva mikrofóny pre ozvučenie reči, takže ste okamžite pripravení pre prácu. Samozrejme má zariadenie talkover efekt, ktorý stlmí hudbu pri oznámeniach a tanečných apeloch, zatiaľ čo reč vystupuje do popredia.
Prenosnosť preukazuje DJ stanica Ibiza Standup212 dvomi kolieskami, prenosným držadlom a ochrannými hranami z kovu, ktoré v spojení s kovovou mriežkou reproduktorov kompletizujú bezpečnostné komponenty systému a účinne chránia reproduktory počas prepravy.
Ideálne pre cestujúce diskotéky, mobilných DJ-ov, veľtrhy, trhovníkov a oveľa viac. Horizont využitia tohto aktívneho audio systému nemá hranice.

 
379,90 €
Ibiza DJ500-MKII Doprava zadarmo

Ibiza DJ500-MKII

S týmto setom získate za málo peňazí jednoduchý koncept obsluhy a silný výkon.
Balenie obsahuje dvojitý CD prehrávač, profesionálny zosilňovač so 480-wattovým výkonom, 3-kanálový mixpult, dvojicu reproduktorov s maximálnym výkonom 250 wattov, skladacie slúchadlá a mikrofón. Po jeho zakúpení tak DJ-ovi nič nebude chýbať. Svoje pracovisko bude môcť rozložiť v priebehu niekoľkých minút a bude jedno, kde a kedy. Stačí, aby sa v jeho blízkosti nachádzala elektrická zásuvka.

Jednoduchá obsluha je charakteristické predovšetkým pre dvojitý CD prehrávač BST CDD500, ktorý je napriek tomu nabitý veľkým množstvom funkcií. DJ-ovi ponúkne všetko, čo na svoju prácu môže potrebovať. Má funkcie ako cue a pitchbend, veľké kolieska jog, pitching po 0,1 krokoch na perfektnú synchronizáciu tempa a klasické tlačidlá ako Program či Repeat. Jeho výhodou sú dva vpredu umiestnené USB porty, ktoré DJ-om umožnia jednoduché prehrávanie hudby z externých médií a samozrejmá podpora prehrávanie MP3 súborov, ktorá dnes už patrí k neodmysliteľným vlastnostiam zariadení tohto typu.

Súčasťou setu je aj praktický 3-kanálový mixážny pult s dvoma mikrofónovými vstupmi, ľahko dostupnými regulátormi a komfortným ovládaním.

Aby zvuk vytvorený pomocou prehrávača a mixpultu dostal k poslucháčom a hosťom s potrebnou silou a perfektnou kvalitou, je set vybavený výborným zosilňovačom Ibiza AMP-300 s coolovým dizajnom, elektronickými poistkami proti preťaženiu a skratu a výkonom 480 W, ktorý je viac než postačujúci na adekvátne ozvučovanie veľkých priestorov

K setu patria aj dva 10-palcové reproduktory Ibiza Star10 s kompaktnými, ale veľmi pevnými konštrukciami a výkonom 250 wattov. Vďaka hniezdam sú tieto reproduktory vhodné n umiestnenie na stojanoch.

Zostavovatelia setu mysleli aj na slúchadlá a pribalili jedny od LTC. Tieto slúchadlá sa bez problémov dajú prispôsobiť každému používateľovi. Majú mäkké polstrovanie a sú veľmi ľahké.

Okrem toho set obsahuje dynamický mikrofón vybavený ON/OFF vypínačom, ktorý DJ-om umožní osloviť ich publikum.

Ibiza DJ500-MKII je jednoducho DJ set s vynikajúcou kvalitou a optimálnymi používateľskými vlastnosťami za nízku cenu.

 
469,90 €
Ibiza DJ1000MKII Doprava zadarmo

Ibiza DJ1000MKII

Ibiza DJ-1000 je kompletná zostava na profesionálny DJ-ing.

Prehrávanie hudby zabezpečuje dvojitý CD player Ibiza CDX-7 s klasickými DJ funkciami, ako sú pitch, seamless loop a cue. Pre moderných DJ-ov, ktorý dávajú prednosť prehrávaniu z USB kľúčov a SD kariet sú k dispozícii USB a SD vstupy. Prístup k trackom a využívanie scratchingu zas umožňujú veľké kolieska jog.

 
689,00 €
Pioneer DJ DJM-450 Doprava zadarmo

Pioneer DJ DJM-450

Nový dvojkanálový mixpult DJM-450 prináša všetky dôležité vlastnosti vlajkovej lode DJM-900NXS2. Mixpult je ideálny na použitie s XDJ-700 alebo PLX-1000 pre plné využitie všetkých funkcií. Spolu s mixpultom bude dodávaná aj licencia k softwaare Rekordbox DJ a Rekordbox DVS, čo znamená, že budete môcť používať aj vaš PC/Mac pri hraní. Ovládanie mixpultu je veľmi jednoduché a všetky potenctiometre a tiež Sound Colour FX / Beat FX sú zdedené po DJM-900MXS2. Zabudovaná zvuková karta poskytuje silný a zároveň mäkký zvuk aj vďaka profesionálnemu digitálnemu procesoru, ktorým je tento mixpult vybavený. V skratke ide o mladšieho súrodenca najvyššej rady značky Pioneer DJ s obmedzeným počtom kanálov, avšak kvalitou prevedenia sa nijak nelíši.

 
699,00 €
Pioneer DJ DJM-750-K Doprava zadarmo

Pioneer DJ DJM-750-K

Nový štvorkanálový digitálny mixážny pult DJM-750 spoločnosti Pioneer posúva manipuláciu s FX efektmi a spoluprácu so softvérom na novú úroveň, a to vďaka novému efektu Boost Colour FX a zabudovanej 24-bitovej/96 kHz USB zvukovej karte.

 
999,00 €
Pioneer DJM-850 K Doprava zadarmo

Pioneer DJM-850 K

Profesionálny 4-kanálový DJ mixážny pult 4-kanálový DJ mixpult 3-pásmový ekvalizér na každý kanál Vstavaná 24bit/96Khz USB zvuková karta Certifikovaný pre Traktor Scratch 2 13 efektov Podpora MIDI Fader start a ...

 
1 485,00 €
Pioneer DJM-S9 Doprava zadarmo

Pioneer DJM-S9

Predstavujeme DJM-S9, prvé Pioneer DJ mixer certifikovaný pre Serato DJ. Plne nastaviteľný Magvel crossfader, performance Pády a efektová tlačidla. Pripravte sa zdecimovať parkiet vlastnými efekty a scratch perfomacemi. DJM-S9 zdedil po modeli DJM-2000 NXS vysoko kvalitný audio obvody. Vďaka tomu sa znížil odpor a stabilizoval zvuk.

 
1 899,00 €
Pioneer DJ DJM-900NXS2 Doprava zadarmo

Pioneer DJ DJM-900NXS2

Popredný výrobca DJskej techniky predstavuje novú vlajkovú loď v podobe produktov CDJ-2000NXS2 a DJM-900NXS2. Oba nové modely sú výsledkom niekoľkoročného vylepšovania za pomoci svetovo uznávaných DJov rôznych žánrov, vďaka ktorým vznikol produkt s najvyššou možnou kvalitou zvuku a bezprecedentnou schopnosťou ovládania.

 
2 149,00 €
Filter
-
Zoradiť podľa:  
DJ
Značky


Zákaznícke centrum
Newsletter
Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?:

HUDOBNINY - Peter Jantulík

Telefon: 041/433 52 89
E-mail: hudobniny-ca@hudobniny-ca.sk

Prodejna:
Matičné námestie 2492, Čadca

po - pá: 8:30 - 11:30, 12:30 - 17:00
so: 10:00 - 12:00

Kontakt

Informácie

Kontakt

Doprava a platba

Obchodné podmienky

Reklamácie

Výmena tovaru

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

 

 

 

 

Informácie na email

Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?

GoPay
X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací