LEWITT MTP 250 DM

Značka: Lewitt
Obj. kód: HN157658
EAN: 9120044042451
Záruka: 24 mesiacov
Dostupnosť: 3 - 5 dní
Vaša cena:
72,00

60,00 € bez DPH 20 %

Objednať:
ks  

Hodnotenie produktu zákazníkmi:

  •  
0%

LEWITT MTP 250 DM
Spevák by mal mať svoj vlastný spevový mikrofón na živé vystúpenia. Nikdy totiž nevie, kto a ako ten zvukárov používal predtým. Lewitt MTP 250 je perfektný štartovací mikrofón pre všetkých vokalistov, ktorí budú spievať na akomkoľvek typu pódií. Svojou konštrukciou a výbavou sa totiž zameriava na hlavné kvality, ktoré by mal profesionálny mikrofón mať – skvelú odolnosť voči spätnej väzbe, detailný, bohatý a autentický zvuk a pevnú konštrukciu.

Nová séria MTP 250 má oproti verzii 240 vylepšené gumové osadenie, v ktorom je uchytená kapsula. Vďaka tomu disponuje úplne minimálnym manipulačným ruchom. Súčasťou mikrofónu je tiež zabudovaný protiveterný filter a pop-filter. Inováciou prešiel tiež dizajn, ktorý vyniká svojou eleganciou.


Ideálny je pre vokály pri živom vystupovaní, prípadne v domácich štúdiách. Napriek tomu že ide o cenovo dostupný model, splní aj profesionálne požiadavky.

Mikrofóny Lewitt zo série MTP Live sú primárne určené pre použitie v „živých“ situáciách, kedy je treba izolovať hlavný zdroj zvuku, a to so všetkými detailami. Tieto modely používajú tí najnáročnejší profesionálovi, ktorí vedia, aké podstatné sú aj tie najmenšie detaily, pretože pri vývoji a výrobe mikrofónov Lewitt dbá naozaj na každú maličkosť.

PA


Zákaznícke centrum
Newsletter
Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?:

HUDOBNINY - Peter Jantulík

Telefon: 0903 541 578
E-mail: hudobniny-ca@hudobniny-ca.sk

Prodejna:
Matičné námestie 2492, Čadca

pondelok a piatok : 8:00 - 14:00
 

Kontakt

Informácie

Kontakt

Doprava a platba

Obchodné podmienky

Ochrana osobných údajov

Reklamácie

Výmena tovaru

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

 

 

 

 

Informácie na email

Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?

GoPay
X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací