Korg Sledgehammer Pro

Štipcová ladička zo série Sledgehammer PRO s unikátnym 3D zobrazovaním. Vhodná pre gitaru aj basgitaru.
Značka: Korg
Obj. kód: KRSHPRO
Záruka: 24 mesiacov
Dostupnosť: 3 - 5 dní
Vaša cena:
39,00

32,50 € bez DPH 20 %

Objednať:
ks  

Hodnotenie produktu zákazníkmi:

  •  
0%

Séria Sledgehammer je novou radou gitarových/basgitarových ladiček na klipe značky KORG. Tieto ladičky možno pre pohodlné ladenie pripevniť priamo k nástroju. Sledgehammer Pro sa vyznačuje ultra vysokou presnosťou ladenia ± 0.1 centu, takže v kategórii ladiček s klipom ide o jednu z absolútne najpresnejších! Krásny trojrozmerný displej ponúka bezkonkurenčnú prehľadnosť a naladíte s ním bez ťažkostí v akejkoľvek situácii. Táto tubulárna ladička je vybavená praktickými postrannými prepínačmi, vďaka čomu môžete ladiť dokonca aj počas hrania, pretože na ovládanie ladičky stačí jedna ruka. Vzhľadom k extrémne vysokej presnosti a unikátnemu displeji je Sledgehammer Pro ideálnou ladičkou na klipe pre všetkých profesionálnych gitaristov a basgitaristov.

Jednoduché ovládanie jednou rukou

Tubulárny dizajn nie je u Sledgehammer Pro jedinú novinkou. Výrazný rozdiel oproti doterajším ladičkám na klipe je totiž tiež v spôsobe jej ovládania. Pretože na každej strane nájdete postranný prepínač, môžete s ladičkou pracovať úplne ľahko a iba jednou rukou, zatiaľ čo druhou rukou budete hrať - teda podobne ako keď používate ladiace kolíčky. Miernym posunom tohto postranného prepínača nahor alebo nadol potom môžete zapnúť / vypnúť ladičku, prepínať režimy alebo upravovať kalibráciu - to všetko pritom úplne jednoducho a iba jednou rukou.

Ultra vysoká presnosť ± 0.1 centu.

Ako ladička určená predovšetkým pre profesionálne použitie ponúka Sledgehammer Pro extrémne vysokú presnosť ladenia ± 0.1 centu, čo v kategórii ladiček na klipe rozhodne nie je bežné. Vďaka tomu si tak so Sledgehammer Pro môžu hráči všetkých štýlov vychutnať rovnako vysokú presnosť ladenia, ako u vlajkovej lodi medzi ladičky zn. Korg, ktorú je model Pitchblack Pro.

Revolučné 3D zobrazovanie

Unikátny displej Sledgehammer Pro s 3D zobrazením, bol pôvodne vyvinutý pre Pitchblack Pro. Vďaka jeho bezkonkurenčne vysokému jasu a teda bezchybnej čitateľnosti je ladenie na Sledgehammer Pro presné a prehľadné.

Tri režimy zobrazovania displeja

Displej ponúka tri režimy zobrazovania: Regular, Strobe a Half Strobe. Výber jednotlivých režimov, podľa aktuálnej potreby užívateľa, je pritom veľmi jednoduché. Vysoká presnosť ladenia pritom vynikne najmä vo stroboskopickom režime Strobe alebo Half Strobe, ktoré významne uľahčujú dosiahnutie maximálne presného naladenia.

Flexibilné a pritom bezpečné pripevnenie k nástroju pomocou klipového mechanizmu

Mechanizmus klipu je navrhnutý tak, aby pripevnenie ladičky k nástroju bolo maximálne efektívne. Vďaka tomu je možné Sledgehammer Pro úplne bezpečne pripevniť ku hlave gitár a basgitár rôznych typov, kedy ani pri naozaj energetickej hernej show sa potom nemusíte báť, že by ladička kvôli vibráciám alebo svojej váhe spadla.
Po upevnení na nástroj možno navyše ladičku natáčať podľa potreby tak, aby na ňu bolo vždy dobre vidieť.

Kalibrácie, automatické vypnutie a funkcia zálohovanie pamäte

Pohodlné ladenie dopĺňajú aj ďalšie užitočné funkcie: kalibrácia pre rôzne koncertné ladenia, automatické vypnutie, ktoré šetrí batérie, ak zabudnete ladičku vypnúť, alebo tiež zálohovanie pamäte, ktoré uchováva vami vykonané nastavenia aj po vypnutí ladičky.  

 
Gitary


Zákaznícke centrum
Newsletter
Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?:

HUDOBNINY - Peter Jantulík

Telefon: 0903 541 578
E-mail: hudobniny-ca@hudobniny-ca.sk

Prodejna:
Matičné námestie 2492, Čadca

pondelok a piatok : 8:00 - 12:00
 

Kontakt

Informácie

Kontakt

Doprava a platba

Obchodné podmienky

Ochrana osobných údajov

Reklamácie

Výmena tovaru

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

 

 

 

 

Informácie na email

Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?

GoPay
X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací