Presonus AIR15

Univerzálnosť a mobilita
Kompaktný a ľahký PA systém AIR15 poskytuje bohatý zvuk so širokým frekvenčným rozsahom od najnižších basov až po priezračné výšky a to všetko v reprobedňa, ktorá sa pohodlne zmestí aj na zadné sedadlo malého auta. Vďaka dynamickému výkonu 1200W triedy D / AB a zaujímavým digitálnym funkciám je AIR15 výkonným a spoľahlivým pomocníkom, či už ide o pevné inštalácie alebo mobilné využitie.

To najlepšie z dvoch svetov
Každý typ výkonového zosilňovača má svoje výhody a nevýhody. Vďaka tomu, že AIR15 využíva oba typy, dosahuje veľmi presné odozvy signálu v celom frekvenčnom rozsahu. Zosilňovač triedy D poskytuje trvalý výkon 500W pre 15 "basový reproduktor a to s minimálnymi stratami a vysokou efektivitou, ktorá je pre tento typ zosilňovača charakteristická. Druhý typ zosilňovače - AB - zasa v spojení s výškovým reproduktorom dodáva veľmi prirodzený a priezračný zvuk s výkonom trvalých 200W. Celý systém tako poskytuje lahodný čistý zvuk s akustickým tlakom 132 dB v rozsahu 40 Hz až 20 kHz.

Rýchle a jednoduché prispôsobenie
AIR15 je vybavený digitálnym signálovým procesorom, vďaka ktorému je možné veľmi jednoducho prispôsobiť reproduktory podľa aktuálnych potrieb. Navyše obsahuje presety pre rýchle nastavenie v bežných situáciách ako hlavný FOH debny, príposluchy, pre DJ produkciu, hovorené slovo alebo pre basovější a teplejšie zvukový prejav. Ovládanie basov a výšok v rozsahu 10dB umožňuje dostatočnú kompenzáciu anomálií posluchovej miestnosti. Umiestnenie ovládacích prvkov umožňuje jednoduché nastavenie, či už ide o montáž na stojan, nástennú konzolu alebo závesný systém.

Široké možnosti montáže a umiestnenia
Lisovaná plastová konštrukcia AIR15 poskytuje široké možnosti montáže. Protišmykové gumové nožičky na spodnej strane využijete pri zvislom FOH využití a ak chcete AIR15 použiť ako monitory na pódiu, tak bedňu zase môžete položiť na skosenú hranu, ktorá je opäť vybavená gumovými nožičkami. Pre pevnú montáž na stenu alebo nosnú konštrukciu sa zase hodí vhodne umiestnené závity M10. Ľahké je tiež umiestnenie na tripod statív alebo na subwoofer AIR série pomocou špeciálneho nástavca. Integrovaný dvojpolohový systém umožňuje buď klasické vodorovné smerovanie, alebo možno reproduktor skloniť o 7,5 °. Samozrejmosťou je potom rukoväť pre jednoduché prenášanie a manipuláciu.

budete uzemnení
Vždy keď umiestnite reprobedne blízkosti tvrdého povrchu, ako napríklad podlahy alebo steny, dochádza k odrazom nízkych kmitočtov a nárastu basov až o 6dB. Väčšina PA systémov tento problém rieši prostým orezom frekvenciou pomocou highpass filtra. Naproti tomu debny AIR séria využívajú DSP pre presné preladenie systému tak, aby bol zachovaný rozsah vyšších basov a zároveň potláča problematické frekvencie na zníženie nežiaducich väzieb.

flexibilné vstupy
AIR séria ponúka rôzne druhy vstupov, takže ich môžete pripojiť k rôznorodým zdrojom signálu. K dispozícii sú dva kombo vstupy (XLR mic / TRS line) s predzosilňovačom triedy A s nezávislou reguláciou zisku. Stereo 3,5mm jack je ideálny pre pripojenie smartfónov, tabletov a iných podobných audio zařízení.Signály z jednotlivých vstupov môžu byť kombinované pomocou interného mixu a symetrické XLR výstupy umožňujú poslať signál do ďalšej debny AIR série.

Skvelé riešenie sa sladkým zvukom
Vďaka netradičné konfigurácii oboch typov zosilňovačov, starostlivo naprogramovaným DSP presetom, širokým možnostiam montáže, flexibilným vstupom s interným mixom a ďalším profesionálnym funkciám je AIR systém excelentný voľbou pre mobilné aj pevné ozvučenie. Zamilujete si ich mobilitu a cenovú dostupnosť. Ale najlepšie vecí na AIR-sérii je ich čistý, prirodzený, "A
Značka: Presonus
Obj. kód: OPRE104
Záruka: 24 mesiacov
Doprava: ZADARMO
Dostupnosť: 3 - 5 dní
Vaša cena:
699,00

582,50 € bez DPH 20 %

Objednať:
ks  
 

Hodnotenie produktu zákazníkmi:

  •  
0%

akustické parametre

     Frekvenčný rozsah (-3 dB): 45 Hz 20 kHz
     Frekvenčný rozsah (-10 dB): 40 Hz 20 kHz
     Maximálny tlak: 132 dB SPL
     Nominálna vyžarovania (HxV): 90 ° x 60 °

 
reproduktory

     LF Rerpoduktory: 15 "(2.5" cievka)
     HF reproduktor: 1,35 "tlakový

 
zosilňovač

     Typ: Trieda D (LF), trieda AB (HF)
     Celkový výkon: 1,200W dynamický
     LF výkon: 500W trvale
     HF výkon: 200W trvale

 
Konektivita a ovládacie prvky

     Vstupy: 2 x XLR / TRS (mic / line) combo; 1 x 3,5 mm TRS stereo
     Výstupy: 1 x XLR Mix Out
     LCD displej s EQ a rôznymi presetmi

 
konštrukcia

     Box: H-PP lisovaný
     Mriežka: 1.2 mm oceľ
     Držadlo: 1 hore
     Montážne body: 2 hore, 1 dole
     Dve pozície montáže na stojan (0 °, 7.5 °)
     Rozmery: 718 mm x 430 mm x 401 mm
     Hmotnosť: 21 kg
     Napájanie: 115V / 230V ~ 50/60 (prepínateľné)
     Maximálny prúd: 3.5A (230V-50 Hz), 7A (120V)

PA


Zákaznícke centrum
Newsletter
Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?:

HUDOBNINY - Peter Jantulík

Telefon: 0903 541 578
E-mail: hudobniny-ca@hudobniny-ca.sk

Prodejna:
Matičné námestie 2492, Čadca

pondelok a piatok : 8:00 - 12:00
 

Kontakt

Informácie

Kontakt

Doprava a platba

Obchodné podmienky

Ochrana osobných údajov

Reklamácie

Výmena tovaru

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

 

 

 

 

Informácie na email

Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?

GoPay
X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací