Oscar Schmidt


Filtrovanie produktov

Cena od:
do: €  

HN123184

HN123184

OSCAR SCHMIDT OC1
Tento nástroj spadá pod jeden z radov ručne vyrábaných akustických a elektroakustických nástrojov amerického výrobcu Oscar Schmidt. Táto séria ponúka gitary, ktoré tvarom tela vychádzajú z rokmi prevereného klasického konceptu Dreadnought, čomu, samozrejme, zodpovedá aj ich zvuk, ktorý sa naozaj nikde nestratí.

Telo a krk
Predná doska tejto gitary je zhotovená z výberového smreka, luby a zadná doska sú vyrobené z dreva agathis. Krk je vyrobený z mahagónu, na hlavici je palisandrová dyha. Hmatník nástroja je z dreva palisander. Nástroj je v prírodnom vyhotovení. Telo má lemovku, okolo ozvučného otvoru je drevená rozeta. Polohy na hmatníku sú vyznačené pomocou bodiek na hornej strane krku.

Hardvér
Kobylka je, rovnako ako hmatník, palisandrová. Ladiace mechaniky sú typu v klasickom otvorenom vyhotovení, pri tomto modeli chrómované.

Oscar Schmidt OG je nadštandardne vybavený nástroj, ktorý skvele padne do rúk a iste vás ohromí svojím úžasným zvukom. Za investované peniaze dostanete vskutku maximum.

 
99,00 €

Počet nájdených produktov: 1Zákaznícke centrum
Newsletter
Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?:

HUDOBNINY - Peter Jantulík

Telefon: 041/433 52 89
E-mail: hudobniny-ca@hudobniny-ca.sk

Prodejna:
Matičné námestie 2492, Čadca

po - pá: 8:30 - 11:30, 12:30 - 17:00
so: 10:00 - 12:00

Kontakt

Informácie

Kontakt

Doprava a platba

Obchodné podmienky

Reklamácie

Výmena tovaru

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

 

 

 

 

Informácie na email

Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?

GoPay
X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací