NOVATION Bass Station II

Značka: Novation
Obj. kód: HN137874
Záruka: 24 mesiacov
Doprava: ZADARMO
Dostupnosť: 3 - 5 dní
Vaša cena:
338,00

281,67 € bez DPH 20 %

Objednať:
ks  
 

Hodnotenie produktu zákazníkmi:

  •  
0%

Bass Station II je analógový monofónny syntetizátor, ktorý vyniká najmä v basoch. Jeho zvukové jadro je však univerzálne, takže z tohto „drobca“ dostanete takisto ostré leady a arpeggiá, ktoré obohatia vašu tvorbu. Bass Station 2 nadväzuje na svojho predchodcu Bass Station, ale, samozrejme, prináša nový dizajn, efekty, filtre a mnoho iného.

Signálová cesta je čistý analóg – vrátane efektovej sekcie. Pomocou potenciometrov, šablí, tlačidiel a prepínačov na hardvéri môžete ovládať všetky dôležité parametre. Novovytvorené zvuky si, samozrejme, môžete uložiť a znovu vyvolať. Bass Station II obsahuje 64 továrenských presetov a ďalších 64 používateľských zvukov. Ďalšie zvuky si prípadne môžete uložiť do počítača.


Klaviatúra obsahuje 25 ľahkých klávesov štandardnej veľkosti s velocity a nastaviteľným aftertouchom. Bass Station II sa dá taktiež využiť aj ako MIDI keyboard pri pripojení k inému MIDI zariadeniu alebo počítaču pomocou USB.


Zvukové jadro

Oscilátory:
Zvuk Bass Station II je založený na troch oscilátoroch a zvukovom generátore. 2 úplne nezávislé oscilátory dopĺňa tretí suboscilátor, ktorý má hlavný vplyv na bohatý analógový basový zvuk. Na oscilátoroch 1 a 2 môžete prepínať medzi klasickými tvarmi (sínus, píla, square a variabilná šírka pulzu), zatiaľ čo tretí oscilátor (Sub oscilátor) je možné nastaviť na 1 – 2 oktávy pod oscilátor 1 a takisto je možné nastaviť ho ako square, sínusový alebo úzky pulz.

Filtre: Môžete zvoliť medzi dvoma diskrétnymi filtrami: ‘Acid’ alebo ‘Classic’. Každý z nich má v sebe overdrive s nastaviteľným pomerom čistého a afektovaného zvuku. Vďaka tomu môžete vytvárať mäkké aj pekne rezavé zvuky. „Classic“ Bass Station filter môžete prepnúť na Low pass, High pass alebo Band pass, a to od 12 do 24 dB. ‘Acid’ filter je postavený na „diódovom rebríku“.

Efekty: Bass Station II má 2 efekty (okrem overdrive na filtroch). Analógové skreslenie pridá zvuku nové frekvencie, a tým mu dodá teplosť alebo, naopak, zrnitosť. Druhým efektom je ‘Osc Filter Mod’, ktorý využíva rôzne typy FM pomocou oscilátora 2. Tento efekt pridá vaším Basom a Leadom hutnosť.

* Modulácia: Nástroj má 2 Envelope generátory a 2 nízkofrekvenčné oscilátory (LFO). Prvým Envelope je klasický ADSR, druhým modulujete šírku frekvencie filtrov, Pitch oscilátorov a pulzu oscilátorov. Aj keď sa na prvý pohľad zdá, že sú k dispozícii len 4 wave formy, pomocou funkcie ‘LFO Slew’ môžete slobodne vytvárať aj ďalšie tvary.

Arpeggiator a step sekvencer: tieto dve vecičky sú skvelým producentským nástrojom na Bass Station II. Arpeggio môže bežať cez 32 rôznych rytmických patternov, s nastaviteľným priebehom a oktávovým rozsahom. Využiť môžete aj Step Sequencer, nahrať až 4 sekvencie a prehrať ich spolu s ktorýmkoľvek z 32 patternov. Takisto dobrý nástroj na rýchle zaznamenanie nápadov.


• Analógový syntetizátor – nová verzia klasického Bass Station
• 2 analógové filtre: okrem klasického filtra navyše úplne nový filter „Acid“
• 64 továrenských presetov a ďalších 64 používateľských presetov
• Step Sequencer a Arpeggiator
• Ovládače na všetky dôležité parametre na hlavnom paneli
• 2 oscilátory a prídavný Sub Oscillator
• Analógová efektová sekcia: distortion, filter-modulácia a separátny filter overdrive
• 2 Envelopes a 2 LFO
• MIDI I/O a USB
• 25 klávesov s aftertouch

Klávesy


Zákaznícke centrum
Newsletter
Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?:

HUDOBNINY - Peter Jantulík

Telefon: 0903 541 578
E-mail: hudobniny-ca@hudobniny-ca.sk

Prodejna:
Matičné námestie 2492, Čadca

pondelok a piatok : 8:00 - 14:00
 

Kontakt

Informácie

Kontakt

Doprava a platba

Obchodné podmienky

Ochrana osobných údajov

Reklamácie

Výmena tovaru

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

 

 

 

 

Informácie na email

Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?

GoPay
X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací