Svetlá / LED FLAT PAR

5PX HEX Pearl Doprava zadarmo

5PX HEX Pearl

5PX Hex od spoločnosti ADJ je všestranné LED teleso typu Par s piatimi 12W HEX LED diódami 6 v 1. Teleso má uhol vyžarovania 30 stupňov a užívatelia môžu vytvárať široké wash efekty s jemným miešaním farieb vďaka 63 vstavaným farebným makrám využívajúcim červenej, zelenej, modrej, žlté, biele a UV LED diódy. Tento LED Par reflektor je nielen skvelým doplnkom pre nasvetľovanie javísk, ale vďaka inteligentnému dizajnu napájacích a DMX konektorov, ktorá čakajú na vybavenie patentu, sa skvele hodí aj ako nepriame bodové svietidlo.
PX Hex má navyše tieto profesionálne vlastnosti a funkcie: 4 DMX režimy (6, 7, 8 a 12kanálové), 5 prevádzkových režimov, 5 stmievacích kriviek, prevádzku bez blikania a 4tlačítkovou digitálny displej s DMX ponukou. Reťazenie až 11 jednotiek dohromady pomocou vstavaných Powercon vstupných / výstupných konektorov.

Teleso 5PX Hex je kompatibilný s bezdrôtovým RF ovládačom Dotz Par RF (predávaný samostatne). Teleso možno ovládať aj DMX ovládačom alebo pomocou vstavaných programov.

 
139,00 €
ADJ Flat Par QA5X Doprava zadarmo

ADJ Flat Par QA5X

ultra jasné štíhle zariadenie s 5 x 5-Watt QUAD LEDkami (4-v1 RGBW - červená, zelená, modrá a jantárová) - Jedinečná konštrukcia "sediaca naplocho" - Napájanie a DMX vstupy/výstupy sú umiestnené bokom, takže jednotka môže byť položená na plocho na zemi, ...

 
139,00 €
BeamZ LED FlatPAR 4x18W HCL, IR, DMX, černý Doprava zadarmo

BeamZ LED FlatPAR 4x18W HCL, IR, DMX, černý

4x18W RGBAW+UV LED FlatPAR s IR dálkovým ovládáním

 
150,37 €
BeamZ LED FlatPAR 7x15W RGBAW IR, DMX Doprava zadarmo

BeamZ LED FlatPAR 7x15W RGBAW IR, DMX

7x 15W RGBAW LED FlatPAR s IR dálkovým ovládáním

 
154,77 €
BeamZ LED FlatPAR 4x18W HCL, IR, DMX, bílý Doprava zadarmo

BeamZ LED FlatPAR 4x18W HCL, IR, DMX, bílý

4x18W RGBAW+UV LED FlatPAR s IR dálkovým ovládáním

 
158,07 €
American DJ Flat Par CWWW 18 Doprava zadarmo

American DJ Flat Par CWWW 18

- ultra tenký jasný reflektor s 18 x 3 wattovými bielymi LEDkami (9 x "CW" studená biela & 9 x "WW" teplá biela) - skvelý pre osvetlenie javísk, kde tradičné reflektory emitujú veľa tepla na účinkujúcich - nízkoprofilová konštrukcia puzdra -  Napájanie ...

 
169,00 €
BeamZ LED FlatPAR 12x8W QCL, IR, DMX, černý Doprava zadarmo

BeamZ LED FlatPAR 12x8W QCL, IR, DMX, černý

12x12W QCL LED FlatPAR s IR dálkovým ovládáním, DM

 
170,50 €
Mega QA GO Doprava zadarmo

Mega QA GO

Mega QA Go spoločnosti ADJ je kompaktný, nízkoprofilový LED reflektor napájaný z batérie, ktorý je určený na prisvetľovanie, osvetľovanie pódií a vie tiež vniesť jasné farby a vzrušenie na akúkoľvek party. Teleso využíva jedinečný "sit-flat" dizajn, takže môže stáť priamo na zemi alebo byť vo vnútri nosnej konštrukcie bez nožnicového držiaku, pretože napájací a DMX vstupy a výstupy sa nachádzajú na bočnej strane, nie vzadu.Mega QA Go využíva 5 ks 4W RGBA LED diód 4 v 1, ktoré umožňujú plynulé miešanie farieb, má uhol vyžarovania 40 stupňov, 5 prevádzkových režimov (vrátane režimu DMX, režimu Sound Active, režime RGBA stmievače, automatického režimu a režimu statické farby) a 8 režimov DMX umožňujúcich širokú paletu možností programovania. Na ovládanie môžu užívatelia použiť aj diaľkový ovládač ADJ UC IR, ktorý možno zakúpiť samostatne, alebo aplikáciu Airstream IR.

 
179,00 €
Mega QPlus GO Doprava zadarmo

Mega QPlus GO

Mega QPlus Go spoločnosti ADJ je kompaktný, nízkoprofilový PAR reflektor určený na prisvetľovanie, osvetľovanie pódií a vie tiež vniesť jasné farby a vzrušenie na akúkoľvek party. Teleso využíva jedinečný "sit-flat" dizajn, takže môže stáť priamo na zemi alebo byť vo vnútri nosnej konštrukcie bez nožnicového držiaku, pretože napájací a DMX vstupy a výstupy sa nachádzajú na bočnej strane, nie vzadu.

  Mega QPlus Go využíva 5 ks 4W RGB + UV LED diód 4 v 1, ktoré umožňujú plynulé miešanie farieb, má uhol vyžarovania 40 stupňov, 5 prevádzkových režimov (vrátane režimu DMX, režimu Sound Active, režimu RGB + UV stmievače, automatického režimu a režimu statické farby) a 8 režimov DMX umožňujúcich širokú paletu možností programovania. Na ovládanie Mega QPlus Go môžu užívatelia použiť aj diaľkový ovládač ADJ LED RC, ktorý možno zakúpiť samostatne.

 
179,00 €
ADJ Mega TRI64 Profile Doprava zadarmo

ADJ Mega TRI64 Profile

Ultra jasný plochý reflektor 64 s 12x 3W TRI (RGB 3-V-1) LEDkami - Plynulé mixovanie RGB farieb (prevádzka rýchlej, alebo pomalej zmeny farieb) bez RGB tieňov - Napájanie a DMX vstupy/výstupy sú inteligentne navrhnuté tak, aby boli na boku, takže jednotka ...

 
180,00 €
BeamZ LED FlatPAR 7x 18W RGBAWUV IR, DMX Doprava zadarmo

BeamZ LED FlatPAR 7x 18W RGBAWUV IR, DMX

7x 15W RGBWUV LED FlatPAR s IR dálkovým ovládáním

 
183,15 €
ADJ Jelly Go PAR64 Doprava zadarmo

ADJ Jelly Go PAR64

Parametre - 2-FX-IN-1: Priehľadný žiariaci reflektor napájaný batériou  Par 64  zariadenie s 176, 10 mm LEDkami (58 červených, 60 zelených a 58 modrých LEDiek) - skvelý pre osvetlenie javísk, kde tradičné reflektory emitujú veľa tepla na účinkujúcich ...

 
185,00 €
ADJ FLAT PAR TRI18X Doprava zadarmo

ADJ FLAT PAR TRI18X

Parametre: - ultra jasný štíhly reflektor s 18x 3-Watt TRI LEDkami (3-v-1 RGB) - Nová vlastnosť - Napájanie a DMX vstupy/výstupy sú umiestnené bokom, takže jednotka môže byť položená na plocho na zemi, alebo vnútri trámu. - skvelý pre osvetlenie javísk, ...

 
189,00 €
ADJ FLAT PAR TW12 Doprava zadarmo

ADJ FLAT PAR TW12

vlastnosti: - Dynamic 60W White LED Flat Par - 12x 5-Watt TRI LED 3-v-1 CW / WW / A (Cool White / Warm White / Amber - 50000 hodín) - 7 DMX režim 1, 2, 3, 4, 5, 6 a 7 kanálov - TRI LED svetlá, biele LED diódy s dynamickými prekážkami za stáleho miešania ...

 
199,00 €
ADJ VBAR PAK Doprava zadarmo

ADJ VBAR PAK

ADJ VBar Pak je kompaktná nízkoprofilová LED Par lineárna súprava s dvoma VBAR LED Par, mäkkým kufríkom a bezdrôtovým IR ovládaním. LED Bars predstavuje 4 wattovú 4-v-1 LED (červená, zelená, modrá a jantárová), gumené nohy pre zvýšenie a displej DMX so 4 tlačidlami. VBar je navrhnutý pre lineárne osvietenie pódií a oživia akúkoľvek party.

VBars ponúka hladké miešanie farieb RGBA, má 40 stupňový uhol lúča, 15 vstavaných farebných makier, 5 prevádzkových režimov (vrátane DMX, zvukovo aktívneho a Master / Slave), a má 8 DMX režimov pre rad možností programov. Užívatelia tiež môžu použiť pribalený diaľkový ovládač ADJ LED RC2 IR, ktorý mení farby a funkcie LED Bars.

Balenie obsahuje:
2x VBAR LED lineárna zariadenia
1x mäkký kufrík
1x ADJ LED RC2 IR bezdrôtové ovládanie

 
199,00 €
Filter
-
Zoradiť podľa:  
Svetlá
Značky


Zákaznícke centrum
Newsletter
Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?:

HUDOBNINY - Peter Jantulík

Telefon: 0903 541 578
E-mail: hudobniny-ca@hudobniny-ca.sk

Prodejna:
Matičné námestie 2492, Čadca

pondelok až piatok : 9:00 - 14:00
 

Kontakt

Informácie

Kontakt

Doprava a platba

Obchodné podmienky

Ochrana osobných údajov

Reklamácie

Výmena tovaru

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

 

 

 

 

Informácie na email

Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?

GoPay
X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací