VOX TB35C1

Záruka: 24 mesiacov
Doprava: ZADARMO
Dostupnosť: 3 - 5 dní
Vaša cena:
699,00

582,48 € bez DPH 20 %

Objednať:
ks  
 

Hodnotenie produktu zákazníkmi:

  •  
0%

TONY BRUNO TB35C1 & TB35C2
Gitarový aparát

V spolupráci s legendárnym americkým konštruktérom zákazkových aparátov Tony Brunom, sa VOX vydal na púť do nových zvukových teritórií s gitarovými aparáty TB35C1 a TB35C2, ktoré obsahujú celolampový konštrukciu Tony Bruno.


Prednosti aparátu:

    * Zapojenie navrhnuté legendárnym konštruktérom Tony Brunom

    * Americký vintage lampový zvuk

    * Celolampový konštrukcia

    * Lampový reverb

    * Kvalitný pružinový reverb tank

    * Macho mód s ovládaním z footswitch

    * Bass Boost

    * Master Volume bypass spínač

    * Konštrukcia kabinetu z brezovej dyhy

    * Celestion G12-65 reproduktor (y)

    * Špičkové zákazkové transformátory

    * Lampy 12AX7/ECC83 (x 3) v predzosilňovačmi

    * Lampy 12AT7 (x 1) + 12AX7 (x 1) v reverbu

    * 6V6 (x 4) koncové lampy

    * Výkon 35W RMS

    * Footswitch

    * Kvalitný protiprachový obal

O Tony Brunovi:

Tony Bruno je rešpektovaný a vyhľadávaný americký konštruktér zosilňovačov. Počas svojej pozoruhodnej kariéry postavil Tony cez tisíc zosilňovačov a aparátov, z ktorých sú niektoré považované za aparáty s najlepším zvukom na svete. Tony Bruno navyše nie je pre VOX nikým neznámym. Dlhé roky sa priatelí s pracovníkmi nášho vývojového strediska. Tonyho znalosti konštrukcia malých aparátov už v minulosti mnohokrát pomohli vo vývoji aparátov VOX. Podieľal sa na rôznych projektoch od 90-tych rokov, vrátane aparátov Hand Wired AC30, VOX Night Train a aparátov Custom Series.
Príbeh aparátu VOX / Tony Bruno

Po zavedení úzku spoluprácu medzi s Tony Brunom sa vo firme VOX rozhodli že je načase začať spolupracovať na plný úväzok a navrhnúť obvod, ktorý by mohol ísť do výroby - skĺbením kvalít vývojového oddelenia VOX R & D a Tony Bruna. Takže vďaka kombinácii Tonyho znalostí a skúseností s vintage a zákazkovým aparáty a možnosťou vývojového tímu VOX R & D sme sa vydali do neprebádaných vôd nových zvukových možností ...

Najskôr Tony osobne postavil a skonštruoval prototyp, ktorý by spĺňal jeho náročné požiadavky. Tento aparát sa potom stal meradlom, podľa ktorého sme hodnotili všetko pri vyvíjajúcom sa projektu. Po počiatočnom premeranie a vyhodnotení, sme vo vývojovom oddelení VOX R & Dvyrobili repliku pomocou PCB konštrukcia, miesto Tonyho ručného spájkovania. Potom sme Tonymu dali tento nový vzor a umožnili mu dodať aparátu ďalšie možnosti podľa ľubovôle. Po mnohých naozaj detailných zvukových skúškach s Tonym sme sa dopracovali výsledku a zhodli sme sa, že nielenže sme dosiahli rovnakej zvukovej kvality, akú má originál, ale že máme v aparáte vlastnosti a možnosti, ktoré by neboli možné bez dlhodobého a drahého vývoja. Tieto aparáty (TB35C1 a TB35C2) sú výsledkom spolupráce VOX R & D a Tony Bruna.
VOX aparát pre hráčov, ktorí preferujú Americký zvuk

Napriek svojmu britskému odkazu VOX, majú aparáty TB35C1 a TB35C2 americký "feel" - vďaka vplyvu a konštrukcii Tony Bruna. Celolampový šasi obsahuje štvoricu koncových lámp 6V6, známych pre svoje hladké a čisté výšky, krémové stredy, mocné basy a pre bohatý zvukový "prielom", keď je na ne použitý overdrive. Predzosilňovač obsahuje tri lampy 12AX7 a ďalšie lampa 12AX7, spárovaná s lampou 12AT7, poháňa reverb. Dohromady vytvárajú výrazný zvuk, známy fanúšikom amerického blues a country. Jednokanálový preamp ponúka High aj Low vstupy, k úprave zvuku sú tu potenciometre Volume, Bass, Middle a Treble. U oboch modelov sú k dispozícii jacky pre externý reprobox alebo prídavný kabinet. Oba aparáty sú vybavené reproduktormi Celestion G12-65 a všetko je uložené v pevných kabinetoch z brezovej dyhy.
Užívateľsky prívetivé vlastnosti

Tonyho konštrukcia TB35C1 a TB35C2 zahŕňajú aj mnoho unikátnych konštrukčných prvkov, ktoré znásobujú uspokojenie hráčov v akejkoľvek situácii.

Macho spínač:
Macho spínač poskytuje zosilnenie stredov a celkovú vstupnú hlasitosť. Tento úplne nový, Tony Brunom špeciálne navrhnutý mód, je pre tých hráčov, ktorí chcú, aby ich aparát znel čisto a organicky. Ktorý im ale umožní sólové s naozaj dunivým rachotom, bez toho aby museli pridávať ďalšie pedál! Je spínateľný počas hrania. Navyše ho môžu mať hráči zapnutý neustále a tým dosiahnuť na radikálne odlišný zvuk.

Bass Boost:
Bass Boost robí presne to, čo napovedá názov - zosilňuje basy! Zapnutím Bass Boost zvýšite vrelosť a okrúhlosť spodkov vychádzajúcich z nástroja. Toto nastavenie je ideálne pre bohatý, plný zvuk.

Master Volume bypass:
Pridaním ovládanie Master Volume sa umožní aparátom TB35C1 a TB35C2 dosiahnuť plného zvuku na rôznych úrovniach hlasitosti. Pre naozajstných puristy je tu ale jedna lahôdka - Master Volume bypass spínač odstráni Master Volume úplne z obvodu a tým poskytuje priamy a čistý high-gain tón a umožňuje využiť naplno možnosti aparátu.
Lampový reverb

Hráči, ktorí uprednostňujú nezameniteľný zvuk pružinového reverbu z 60. rokov nebudú sklamaní. Každý z aparátov je vybavený lampovým reverbom s pružinovým tankom. Tahle celolampový konštrukcia funguje vďaka zákazkovému transformátora a vysoko kvalitnému tanku pružinového reverbu, ktorého zvuk sa pohybuje od jemného lesku po dlhej doznievanie Surf štýlu - a všetkého medzi týmito dvoma bodmi. A samozrejme všade cítite lampový zvuk.

Gitary


Zákaznícke centrum
Newsletter
Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?:

HUDOBNINY - Peter Jantulík

Telefon: 041/433 52 89
E-mail: hudobniny-ca@hudobniny-ca.sk

Prodejna:
Matičné námestie 2492, Čadca

po - pá: 8:30 - 11:30, 12:30 - 17:00
so: 10:00 - 12:00

Kontakt

Informácie

Kontakt

Doprava a platba

Obchodné podmienky

Reklamácie

Výmena tovaru

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

 

 

 

 

Informácie na email

Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?

GoPay
X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací