VOX AC15HW1

Záruka: 24 mesiacov
Doprava: ZADARMO
Dostupnosť: 3 - 5 dní
Vaša cena:
1 149,00

957,46 € bez DPH 20 %

Objednať:
ks  
 

Hodnotenie produktu zákazníkmi:

  •  
0%

VOX Hand-Wired Series - solídne konštrukcie a ručné spájkovanie sú hlavné prednosti tohto aparátu, ktorý disponuje bohatým a variabilným tónom s klasickým silným zvukom.
Najväčšie prednosti a význačné rysy

    * Ručne letované konštrukcia

    * Kabinety z brezovej dyhy s pevnou, solídny výstuhou a difúzorom pre prirodzené vyššie frekvencie

    * Celolampový design:
          o ECC83/12AX7 preamp lampy (3x)
          o EL84 dve lampy
          o EZ81 usmerňovač

    * Osadené lampami Ruby Tubes ktoré poskytujú rozšírenú paletu dynamiky

    * Tradičný VOX dvojkanálový design; Top Boost a Normal. High a Low vstupy pre každý kanál

    * Čisto znejúci kanál Normal poskytuje prídavný BRIGHT switch pre zvýšenie čistoty tónu

    * Kanál Top Boost poskytuje HOT / COOL switch pre vyššiu vybudenie vstupného signálu

    * MV / BYPASS switch kompletne obchádza Master Volume sekcii

    * OP mode switch znižuje výstupný výkon na polovicu

    * Modelový rad ponúka 30 Watt a 15 Watt kombá, 30 Watt hlavu ak nej kabinet

    * Vintage svetlo hnedý vinyl, ktorý dáva spomenúť na klasický AC30 z roku 1960

    * Na výber je Celestion Alnico Blue alebo Celestion G12M Greenback reproduktor

    * V cene je VFS1 footswitch, ovládajúci HOT / COOL switch u kanálu Top Boost

    * Kvalitné a padnúce obal je v cene u každého aparátu


Nikdy v celej histórii VOX nenájdete aparát s tak ušľachtilým a čistým zvukom. Séria VOX Hand-Wired sa spolieha na starostlivú techniku ??ručného letovanie aparátu - metóda vyžadujúce vysokú úroveň zručnosti a remeselnej zručnosti. Výsledkom je nielen letovanie, ktoré budí takmer umelecký dojem, ale hlavne zaručujúce priamu a zaručenou cestu signálu s minimálnymi stratami a nulovými obmedzeniami v amplitúde. V sérii VOX Hand-Wired sa v jeden ideálny celok spájajú lampy, transfromátory, reproduktory, šasi a zákazkové časti. Toto všetko poskytuje ten najbohatší a najsilnejší možný zvuk - aparát, ktorý nemá sebemenší chybu. Séria VOX Hand-Wired sa nezväzuje tradíciami a preto disponuje aj množstvom nových vlastností, ktoré idú s dobou a potrebami súčasných umelcov. Ponúka veľa zvukových odtieňov a širokú paletu modelov aparátov, široký potenciál VOX Hand-Wired série sa prejaví v akomkoľvek hudobnom štýle.
Skonštruované pre ideálne zvuk a silu

Ručne letované aparáty sú ideálom každého výrobcu a snom každého gitaristu. Reprezentujú to najlepšie vo výrobe aparátov. Hand-wired aparáty sú kompletované výhradne ručne, vyžadujú vysokú úroveň technických znalostí a dôkladnosť. A ako také sú často v dnešných produkciách v exkluzívnych limitovaných sériách alebo high-end modeloch. VOX Hand-Wired séria pridáva k týmto požadovaným metódam ešte veľmi starostlivo vyberané zákazkové súčiastky. Tieto prvotriedne komponenty sú letovanie s až umeleckým perfekcionizmom. Výsledkom je, že sebemenší dotyk kytaristovy ruky, významnému zvuk gitary a prirodzený charakter lámp, idú verne a čisto do reproduktora.
Naozajstná celolampa - predzosilňovač, koncový zosilňovač a usmerňovač.

VOX Hand-Wired séria je naozaj celolampový, lampy sú v predzosilňovačmi, koncovom zosilňovači aj usmerňovaču prúdu. V predzosilňovačmi sú použité tri klasické lampy ECC83/12AX7. V závislosti od počtu Wattov je koncový zosilňovač vybavený buď štyrmi (u AC30 modeloch) alebo dvoma (u AC15 modelov) lampami EL84. Séria VOX Hand-Wired používa lampový usmerňovač prúdu. Model AC30 používa GZ34 usmerňovacie lampu a model AC15 používa lampu EZ81. Tieto tri elementy, keď sa skombinujú, poskytujú vibrujúca, organický a nezameniteľný tón, ktorý je srdcom klasického zvuku VOX.
Dva kanály: Top Boost a Normal

Séria VOX Hand-Wired uchováva klasické dva kanály - Top Boost a Normal. Čisto pre formu, kanál Top Boost poskytuje legendárny zvuk AC30 s plne interaktívne zvukovou stenou. VOX tiež pridal úplne nový a unikátny switch HOT / COOL. COOL nastavenie produkuje klasický Top Boost zvuk, zatiaľ čo HOT nastavenie úplne vypne tónový obvod a vytvorí tým čistý zvuk a vyšší vstupný hlasitosťou. VOX Hand-Wired sa dodáva Aj s footswitch VFS1, ktorý je určený pre ovládanie práve HOT / COOL switche. Normal kanál obsahuje len ovládač hlasitosti, kedy kanál dodáva čistejší a prirodzenejší lampový zvuk. Ďalej tento kanál ponúka prepínač BRIGHT, ktorý pridáva dôraz na vyššie harmonické tóny.
Čo s výzvou k širšej palete zvukov

Tradičné a nezameniteľný zvuk AC30 stále fascinuje aj dnešné gitaristu. Mnohým moderným gitaristom to ale nestačí a chceli by mať viac súčasných možností. Takže zatiaľ čo VOX Hand-Wired uchováva klasický zvukový charakter AC30, ponúka aj flexibilitu v podobe pestrej palety zvukových možností a štýlov. Ovládanie Master Volume a swith Output Power (OP) umožňujú meniť hlasitosť výstupného signálu - to prináša väčšiu kontrolu pomere gain / volume, čo znamená väčšiu kontrolu nad vaším zvukom. Napriek retro dizajnu, vyvedenom vo svetlo hnedom odtieni vinylu éry 60. ">rokov, tento aparát nie je žiadny nostalgický výrobok - je jednoznačne prispôsobený moderným požiadavkám. {C}{C}{C}
"Old School" Master Volume bypass

Starý AC30 nemal Master Volume rovnako ako väčšina ručne spájkovaných aparátov. S týmito aparáty to jednoducho znamenalo, že musíte hrať veľa nahlas. Vysokú hlasitosť nemôžete obísť, ak vám ide v prvom rade o zvuk, ale môže byť značne nepohodlná v mnohých situáciách. VOX Hand-Wired má ovládanie Master Volume, ale má aj jej vypínanie MV / BYPASS, ktoré toto ovládanie kompletne zaobíde. To znamená, že legendárny zvuk, ktorý fascinuje gitaristu už celých päťdesiat rokov, môže byť pravdivo reprodukovať a poskytne vám rýdze high gain zvuk.
Robustný série, ktorá uspokojí všetky

VOX Hand-Wired séria je jednoducho kompletné série aparátov, ponúkajúca celolampový, ručne letované zvuk v mnohých modeloch. Začína kombami, buď 30 Watt AC30 s dvoma 12 "reproduktormi, alebo pokojnejšie 15 Watt model s jedným 12" reproduktorom. AC30HW2X a AC15HW1X sú vybavené legendárnymi reproduktory Celestion Alnico Blue. Tieto reproduktory sú často spájané s firmou VOX a sú známe svojím skvelým tlmeným attack, vrelými basy, mäkkými vyššími stredy a zvonivým výškami. Keď sa reproduktory Alnico Blue pustí naplno, tak evokujú bohatý zvuk a prináša krásnu hudobné kompresiu. Modely AC30HW2 a AC15HW1 sú vybavené reproduktormi Celestion G12M Greenback. Tie sú známe vďaka attack v širokom pásme stredných frekvencií a potláčanie vysokých. Disponuje hrubým tónom pri hraní akordov a spaľujúcim sólovým zvukom. Ak vám najviac vyhovuje stack, nie je problém. Táto rada VOX ponúka 30 Watt hlavu AC30HWH ak nej aj kabinet V212HWX - ten je vybavený dvoma 12 "reproduktormi Celestion Alnico Blue. Hlava je vybavená špičkovým káblom VOX, zaručujúcim skvelý prenos signálu s minimálnymi stratami do reprobedne V212HWX. V každom prípade si ale z tejto rady dokážete vybrať aparát, ktorý vám

Gitary


Zákaznícke centrum
Newsletter
Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?:

HUDOBNINY - Peter Jantulík

Telefon: 041/433 52 89
E-mail: hudobniny-ca@hudobniny-ca.sk

Prodejna:
Matičné námestie 2492, Čadca

po - pá: 8:30 - 11:30, 12:30 - 17:00
so: 10:00 - 12:00

Kontakt

Informácie

Kontakt

Doprava a platba

Obchodné podmienky

Reklamácie

Výmena tovaru

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

 

 

 

 

Informácie na email

Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?

GoPay
X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací