VOX AC15C2

Značka: VOX
Záruka: 24 mesiacov
Doprava: ZADARMO
Dostupnosť: 3 - 5 dní
Vaša cena:
899,00

749,14 € bez DPH 20 %

Objednať:
ks  
 

Hodnotenie produktu zákazníkmi:

  •  
0%

VOX AC15C2 "TWIN"
Pridaním druhého reproduktora sme rozšírili klasický zvuk VOX.
Predstavujeme nové kombo VOX AC15C2 "TWIN".


Nový aparát série Custom AC15 je teraz k dostaniu s dvoma 12 "reproduktormi Celestion G12M Greenback. Tento nový AC15C2 "TWIN" (dvojča, čo odkazuje na šesťdesiate roky) rozširuje plný, zvonivý zvuk klasického aparátu AC15C1 a tiež obsahuje vylepšenú Reverbovou sekciu, ktorá už bola použitá v AC30C2.


AC15C2 "TWIN", ktorý vychádza z klasického AC15, je súčasťou série VOX Custom. Tieto aparáty disponujú dvoma zvukovými kanálmi, trempko obvodom a možnosťami pripojenia footswitch. Verný svojej minulosti, spolieha AC15C2 "TWIN" na tri elektrónky 12AX7 v predzosilňovačmi a na dve elektrónky EL84 v koncovej sekcii.


Na AC15C2 sú k dispozícii dva kanály: Normal a Top Boost. Každý kanál je vybavený vlastným ovládaním hlasitosti, Top Boost navyše ponúka vysoko interaktívne ovládanie výšok a basov. Vďaka týmto dvom kanálom poskytuje aparát nespočet možností, ako vytvárať vlastné zvuk. Oba kanály možno ďalej upravovať ovládačmi Tone Cut a Volume v Master sekcii. Tone Cut funguje skôr v koncovej sekcii než v predzosilňovačmi a je to vlastne taká nadstavba pri tvorbe zvuku. Hlasitosť v Master sekcii pracuje v zhode s individuálnymi hlasitosti oboch kanálov. Ich vzájomnými pomery možno dosiahnuť od klasického čistého zvonivého Vox zvuku až po mocný a dunivý, skreslený zvuk.


AC15C2 "TWIN" poskytuje klasický efekt VOX tremolo s možnosťou nastavenia rýchlosti i dĺžky. Vstavaný je i Reverz, ktorý dodáva výslednému zvuku ďalší rozmer. Vďaka väčšiemu kabinetu AC15C2 "TWIN" možno do neho vtesnať väčší reverb, ktorý pochádza z vyššieho modelu AC30.


Footswitch VFS2, ktorý si možno priobjednať, poskytuje možnosť vypínať a zapínať reverb a tremolo kým hráte.

Gitary


Zákaznícke centrum
Newsletter
Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?:

HUDOBNINY - Peter Jantulík

Telefon: 041/433 52 89
E-mail: hudobniny-ca@hudobniny-ca.sk

Prodejna:
Matičné námestie 2492, Čadca

po - pá: 8:30 - 11:30, 12:30 - 17:00
so: 10:00 - 12:00

Kontakt

Informácie

Kontakt

Doprava a platba

Obchodné podmienky

Reklamácie

Výmena tovaru

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

 

 

 

 

Informácie na email

Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?

GoPay
X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací