Korg EK-50

Keyboard ktorý vám pomáha hrať

Ak chcete hrať svoje obľúbené skladby alebo skladať vlastnú hudbu, potom vám KORG pomôže rozvíjať váš umelecký potenciál. Z tejto filozofie vychádza taky model KORG EK-50. Je to "entertainer" keyboard, ktorý rastie s vami, a ktorý bude neoceniteľným pomocníkom hráčov všetkých úrovní.
Značka: Korg
Obj. kód: EK-50
Záruka: 24 mesiacov
Doprava: ZADARMO
Dostupnosť: 3 - 5 dní
Vaša cena:
449,00

374,17 € bez DPH 20 %

Objednať:
ks  
 

Hodnotenie produktu zákazníkmi:

  •  
0%

Automatické "Štýly" predstavujú kompletnú kapelu, ktorá vás pri hraní bude sprevádzať. Od chvíle kedy prvýkrát stlačíte klávesy sa táto kapela naplno rozohrá a bude vás svojimi živými hudobnými frázami inšpirovať. Čím skúsenejší potom budete, tým viac funkcií môžete postupne využívať.
Sprievodné hudobné Štýly

EK-50 ponúka automatický hudobný doprovod vo forme radu rôznych "Štýlov", vďaka ktorým je možné stlačením jedinej klávesy (alebo akordu) vygenerovať bohatý a komplexné hudobné podklad. Pretože sa tieto štýly menia priebežne podľa toho, ako hráte, môžete s nimi jednoducho improvizovať a k tomu hrať pravou rukou melódiu. Je to ako by ste jedným prstom riadili skúsenou a dobre zohranú kapelu.

EK-50 ponúka rôzne Štýly, ktoré pokrývajú viac ako 280 hudobných žánrov z celého sveta, každý z nich má pritom štyri rôzne variácie (od jednoduchej až po komplexné) a taky originálne začiatok (intro) a ukončenie (ending). Medzi týmito variantmi a jednotlivými prvkami Štýlov sa môžete jednoducho stlačením tlačidla prepínať aj počas hrania.

Praktická je taky funkcie "STS" (Single Touch Select), ktorá pri prepínaní medzi Štýly automaticky zvolí odporúčané nastavenia. Je to perfektný spôsob spárovanie zvukov a Štýlov, kedy máte vždy ihneď po ruke optimálne nastavenie a môžete sa tak sústrediť priamo na vlastné hranie, cvičenie a vystupovanie.
Široký výber rôznych zvukov

EK-50 obsahuje viac ako 702 realistických zvukov vrátane pián, dychov a bicích. Vždy si môžete vybrať presne taký zvuk, aký práve potrebujete. Pomocou funkcie Split navyše môžete rozdeliť klaviatúru a hrať súčasne s rôznymi zvukmi - takže treba pravou rukou hráte piano a k tomu ľavú dohráváte basu. Táto kombinácia rôznych zvukov je nielen veľmi zábavná, ale taky kreatívne.
Intuitívne a prehľadné ovládanie

Uprostred ovládacieho panela je osadený dobre čitateľný displej, na ktorom sa veľkými písmenami zobrazuje aktuálne nastavený zvuk a Štýl. Prepínače jednotlivých funkcií sú potom pre lepšiu prehľadnosť osvetlené vlastnými LED diódami. Na ovládacom paneli nájdete tiež tlačidlo "Grand Piano", s ktorým sa môžete kedykoľvek vrátiť k základnému zvuku klavírneho krídla.
Vstavané reproduktory, pre okamžité zážitky

Nástroj má vstavané stereo reproduktory s výkonom 2 x 10W. Tie môžu zvučit nielen vlastnú hru na nástroj, ale dá sa cez ne prehrávať aj zvuk externého zariadenia pripojeného na vstupný jack. V dodávanom príslušenstva je navyše notový stojan a napájací adaptér, takže môžete začať hrať hneď po vybalení nástroje z krabice. EK-50 sa dá napájať AA batériami (predávané zvlášť), takže na neho môžete hrať prakticky úplne všade!
Funkcia Music Styles

EK-50 obsahuje 64 verzií tzv. "Music Styles" ktoré obsahujú prednastavený Štýl, zvuky a taky tempo známych skladieb. Stačí vybrať si jednu z nich a môžete rovno začať hrať svoje obľúbené skladby alebo naopak improvizovať.
Prehrávanie obľúbených skladieb počas vašej hry

Máte nový hudobný nápad? Tak si ho môžete na EK-50 hneď nahrať a potom uložiť. V režime Song potom môžete prehrávať nielen tieto vaše vlastné skladby, ale taky interné demo nahrávky, MP3 alebo WAV audio dáta či SMF (Standard MIDI File) dáta uložené na bežnom USB Flash disku. Počas prehrávania týchto skladieb pritom môžete na nástroj taky hrať.
Možnosť pridať ďalšie Štýl zo širokej knižnice štýlov Korg

EK-50 má otvorenú koncepciu, vďaka ktorej možno cez USB Flash disk pridať ďalších až 98 štýlov. Na webových stránkach KORG by mali postupne pribúdať ďalšie užitočné dáta.

Klávesy


Zákaznícke centrum
Newsletter
Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?:

HUDOBNINY - Peter Jantulík

Telefon: 0903 541 578
E-mail: hudobniny-ca@hudobniny-ca.sk

Prodejna:
Matičné námestie 2492, Čadca

pondelok až piatok : 9:00 - 14:00
 

Kontakt

Informácie

Kontakt

Doprava a platba

Obchodné podmienky

Ochrana osobných údajov

Reklamácie

Výmena tovaru

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

 

 

 

 

Informácie na email

Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?

GoPay
X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací