BOSS RC 300 Loop Station

Značka: BOSS
Obj. kód: HN120881
EAN: 4957054500450
Záruka: 24 mesiacov
Doprava: ZADARMO
Dostupnosť: 3 - 5 dní
Vaša cena:
448,00

373,33 € bez DPH 20 %

Objednať:
ks  
 

Hodnotenie produktu zákazníkmi:

  •  
0%

BOSS RC-300
RC-300 je vlajkovou loďou medzi loopermi značky Boss a určite patrí aj medzi tie najvyspelejšie, ktoré je možné v súčasnosti nájsť. Ponúka možnosť súčasného zaslučkovaná troch stereo stôp s nezávislým ovládaním, celkovo sa do pamäte RC vojdú až 3 hodiny slučiek, a to do 99 pamäťových slotov. Priamo v RC-300 nájdete aj zabudovaný digitálny efektový procesor so 16 efektmi, pedál master expression na plynulé ovládanie niektorých parametrov a obsiahly kontrolný panel, vďaka ktorému je možné s RC pracovať naozaj precízne.

Tento looper je možné bez problémov použiť s gitarou, basgitarou, klávesmi, akýmkoľvek ďalším elektrifikovaným nástrojom a vďaka XLR vstupu s fantómovým napájaním dokonca aj s mikrofónom. Aux-In konektor umožňuje pripojiť napríklad CD alebo mp3 prehrávače a získať audio z nich. Vďaka USB portu je možné navyše slučky vkladať aj dopredu z počítača a naopak do počítača slučky ukladať, oboje vo formáte wav.

Samozrejmosťou je zabudovanie nástrojov, ktoré prácu so slučkami maximálne zjednodušujú – ide napríklad o automatické započatie nahrávania po začiatku hrania, funkcie Undo a Redo umožňujúce opravu chýb, možnosť odpočítania taktu pred začiatkom nahrávania, Loop Quantize na rytmické zladenie slučiek a ďalšie.

Pokiaľ ide o zabudované efekty, tak tu nájdete napríklad Flanger, Phaser, Modulator, vokálne efekty, Pitch-Shifter, Tremolo, Chorus, Bend, Delay, Lo-Fi, Distortion a ďalšie. Okrem toho, že mnoho parametrov je možné v reálnom čase ovládať pomocou expression pedála, efekty sa dajú okamžite zapnúť či vypnúť pomocou určeného nožného spínača. Efekty sa dajú vložiť osobitne na každú stopu alebo dohromady na celý mix.

Pre väčšie možnosti vyhrania sa s looper má RC-300 v pamäti výrobcom vložené veľké množstvo sprievodných slučiek s bicími vhodnými azda pre každý hudobný štýl. Rovnako ako má každá z troch slučiek vlastné nastavenie hlasitosti, je možné zvlášť určiť aj hlasitosť sprievodu. Tempo je možné nastaviť manuálne alebo pomocou natapovania nohou. Určiť sa dá aj presný počet dôb v takte. Ako bonus sú v RC uložené aj sprievodné stopy s basgitarou, pianom a ďalšími nástrojmi.

S počítačom prepojíte looper pomocou štandardného USB konektora. Toto prepojenie umožňuje zálohovanie nahraných slučiek a naopak, vkladanie slučiek do RC-300. Pracovať sa takto dá s wav súbormi vo formáte 16 bit/44,1 kHz, pričom RC dokáže pojať až 1,7 GB veľké súbory.

Ak vás zaujíma hardvérová výbava RC-300, tak na hornej strane okrem expression pedála nájdete osem ďalších nožných spínačov, tri fadery, šesť potenciometrov, niekoľko tlačidiel a prehľadný digitálny displej.

Na zadnej strane nájdete XLR vstup so spínačom fantómového napájania, stereo vstup a Aux-In, stereo výstup a slúchadlový výstup, konektory na pripojenie externých footswitchov, MIDI-In, -Out a -Thru konektory a nakoniec USB rozhranie. Napájanie loopera prebieha pomocou priloženého 9-voltového adaptéra.Technické údaje
• gitarový podlahový efekt
• typ: Looper
• ovládanie: 8 nožných spínačov, expression pedál, 3 fadery, 6 potenciometrov
• pamäť: až 3 hodiny, 99 slotov
• možnosť súčasného použitia 3 nezávislých stereo slučiek
• Digitálna efektová jednotka so 16 efektmi
• funkcie Loop Quantize, Undo, Redo, Count-In, Auto Rec, Tap Tempo
• 83 zabudovaných sprievodných stôp bicích, basgitary, piana a ďalšie
• digitálny displej
• vstupy: 2× 6,3 mm Jack, XLR s fantómovým napájaním, Aux-In
• výstupy: 2× 6,3 mm Jack Main Out, 2× 6,3 mm Jack Sub-Out, slúchadlový
• MIDI-In, -Out a –Thru
• možnosť pripojenia externých footswitchov
• napájanie: 9 V adaptér (súčasťou)
• rozmery: 536 × 231 × 76 mm
• hmotnosť: 3,9 kg

Gitary


Zákaznícke centrum
Newsletter
Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?:

HUDOBNINY - Peter Jantulík

Telefon: 0903 541 578
E-mail: hudobniny-ca@hudobniny-ca.sk

Prodejna:
Matičné námestie 2492, Čadca

pondelok a piatok : 8:00 - 14:00
 

Kontakt

Informácie

Kontakt

Doprava a platba

Obchodné podmienky

Ochrana osobných údajov

Reklamácie

Výmena tovaru

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

 

 

 

 

Informácie na email

Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?

GoPay
X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací