Samson


Filtrovanie produktov

Cena od:
do: €  

SW88HCL6 Novinka

SW88HCL6

Výkonný, profesionálny bezdrôtový systém UHF s ručným mikrofónom. Obsahuje vysielač CH88, mikrofón CL6 a prijímač CR88. CL6 je profesionálny dynamický mikrofón s 8 hodinovou prevádzkou na dve AA batérie a dosahom 91m. CR88 ponúka skutočnú diverzitu minimalizujúcu výpadky signálu, možnú súbežnú prevádzku až 16 systémov, ďalej funkciu Tone key, Auto mute pre elimináciu šumu behom výpadku signálu, synchronizáciu prijímača s vysielačom pomocou infračerveného lúču, alebo 7-segmentový displej zobrazujúci číslo kanálu. Je vybavený tlačidlom Power, dvomi anténami, indikátormi Audio a Ready, symetrickým XLR a nesymetrickým Jack vstupom a adaptérom.

 
169,00 €
SW77SHQ7 Novinka

SW77SHQ7

bezdrôtový systém UHF pre mikrofón * vysielač HT7 s mikrofónom Q7: 3-segmentový LED displej s indikáciou stavu batérie, oddelené vypínanie audia a napájanie, nastaviteľná intenzita audio signálu, 12-hodino

 
170,00 €
SW88BHS5 Novinka

SW88BHS5

Bezdrôtový set s headsetom. Set obsahuje bezdrôtový prijímač CR88, opaskový vysielač CB88 a headset mikrofón HS5. Vďaka napájaniu z AA batérii je opaskový vysielač CB88 veľmi ľahký a bezproblémovo dopĺňa pohodlný dynamický headset mikrofón. Maximálna výdrž batérie je viac ako 8 hodín. Prijímač CR88 je vybavený výstupmi XLR ( nesymetrický) alebo 6,3 mm Jack (symterický) pre bezproblémové pripojenie prijímača ku mixom alebo PA. Samozrejmosťou je potenciometer pre Volume a LED ukazovatele preťaženia signálu. Farebné prevedenie: Black.

 
172,00 €
SWPSGF Novinka

SWPSGF

ezdrôtový systém pre gitaru, rovný jack, AF1 vysielač, UR1 prijímač, diverzitný

 
187,00 €
CR288 Dual Handheld Novinka

CR288 Dual Handheld

Bezdrôtový mikrofónový set obsahujúci dva príručné dynamické mikrofóny so vstavaným vysielačom a prijímač. Dvojica dynamických mikrofónov Q6 má vysielač vstavaný priamo v konštrukcii vďaka čomu nie je potrebné používať žiadny bodypack. Mikrofóny sú napájané pomocou batérie s výdržou až 8 hodín. Prijímač je vybavený niekoľkými frekvenčnými pásmami pre bezproblémové fungovanie, separátny Volume pre každý bezdrôtový signál, duálny XLR symetrický výstup pre pripojenie do PA alebo do mixu a 6.3 mm Jack nesymetrický konektor ako alternatívny output. Set je obzvlášť vhodný pre konferencie, prejavy, diskusie alebo interviews.

 
232,00 €
Micro Ear Set Novinka

Micro Ear Set

Revolučný, miniatúrny bezdrôtový systém UHF s hlavovým mikrofónom a uchytením za uchom. Vďaka dokonalej reprodukcií a miniatúrnym rozmerom poskytuje široké možnosti využitia ako napríklad fitness, kombinácia tanca a spevu, alebo najrôznejšie prezentácie. Obsahuje vysielač AH2 a prijímač AR2. AH2 je UHF vysielač s všesmerovým hlavovým mikrofónom odolným voči vlhkosti, bez body packu a je vybavený lithium-iontovou dobíjacou batériou a USB vstupom pre dobíjanie adaptérom. AR2 disponuje tiež lithium-iontovou batériou, USB vstupom pre dobíjanie cez adaptér a symetrickým mic/line výstupom s 3,5mm konektorom. Súčasťou balenia je aj adaptér, USB dobíjacie káble a symetrický mikrofónový káble.

 
240,00 €
CR288 Presentation Novinka

CR288 Presentation

Dvojkanálový bezdrôtový UHF systém s možnou súbežnou prevádzkou až 24 systémov (48 hráčov), určený pre veľké pódiá. Má dosah 75 m, automatickú synchronizáciu medzi príjmačom a vysielačom, pomocou infračerveného lúča, predný panel s prehľadom aktuálneho nastavenia, tlačidlá Select pre výber kanála, diódy Peak pre zobrazenie prebudenia signálu, dva symetrické výstupy s XLR konektormi a nesymetrický výstup s Jack konektorom. Súčasťou systému sú aj dva náhlavné mikrofóny LM5 a HS5 s uzamykateľnými konektormi, napájaním pomocou dvoch AA batérií s 8 hodinovou prevádzkou.

 
246,00 €
CR288 ALL-IN-ONE Novinka

CR288 ALL-IN-ONE

vojkanálový All-In-One bezdrôtový UHF systém. Obsahuje: príjmač CR288 s možnou súbežnou prevádzkou až 24 systémov (48 hráčov), funkciou Tone key a Auto mute pre elimináciu šumu pri výpadku signálu, synchronizáciou príjmača a vysielača pomocou infračerveného lúča, 7 segmentovým displejom zobrazujúcim číslo kanála, tlačidlom power, dvoma anténami, indikátormi Audio a Ready, dvoma XLR výstupmi pre samostatné kanále mixu, jedným výstupom s Jack konektorom pre mix oboch kanálov a samostatnými korekciami pre každý kanál. Systém ďalej obsahuje: vysielač CH288 s profesionálnym dynamickým mikrofónom Q6, s možnosťou 8 hodinovej prevádzky na dve AA batérie a dosahom 91 m. Vysielač CB288 s držiakom na opasok, 8 hodinovou prevádzkou na dve AA batérie a dosahom 91 m. Súčasťou systému sú aj mikrofóny LM5 a HS5 s uzamykateľným konektorom pre vysielač CB288. Súčasťou balenia je adaptér, sada pre montáž do racku a audio kábel s Jack konektorom.

 
282,00 €
SW277VSHQ7 Novinka

SW277VSHQ7

dvojkanálový bezdrôtový systém UHF pre 2 mikrofóny * 2x vysielač HT7 s mikrofónom Q7: 3-segmentový LED displej s indikáciou stavu batérie, oddelené vypínanie audia a napájanie, nastaviteľná intenzita audio

 
283,00 €
Concert 99 Earset Novinka

Concert 99 Earset

Bezdrôtový systém s headset mikrofónom. Bezdrôtový systém ponúka riešenie pre všetkých moderátorov, vokalistov alebo hostí televíznych prenosov, ktorí sa chcú zbaviť nepríjemných káblov. Systém operuje na 80 kanáloch a frekvencii 24MHz s možnosťou využitia až 8 simultánnych systémov pre jedno frekvenčné pásmo. Samotný prijímač ponúka dvojicu antén a veľmi odolnú a pevnú konštrukciu s multifunkčným podsvieteným LCD displejom. Zadný panel je vybavený XLR, alebo 6,3mm Jack konektormi pre čo najväčšiu variabilitu zapojenia. Opaskový vysielač je napájaný pomocou dvojice AA batérii. Ponúka životnosť až 8 hodín a ovládanie pre Gain a funkciu Mute. Headset je vybavený mikrofónom SE10 s miniatúrnou kondenzátorovou kapsulou a odolnosťou voči vlhkosti. Dosah setu je 91m. Farebné prevedenie: Tan.

 
289,00 €
Concert 99 Guitar Novinka

Concert 99 Guitar

Bezdrôtový systém určený pre použitie s elektrickou gitarou. Bezdrôtový systém ponúka riešenie pre všetkých gitaristov, ktorí sa chcú zbaviť nepríjemných káblov. Systém operuje na 80 kanáloch a frekvencii 24MHz s možnosťou využitia až 8 simultánnych systémov pre jedno frekvenčné pásmo. Samotný prijímač ponúka dvojicu antén a veľmi odolnú a pevnú konštrukciu s multifunkčným podsvieteným LCD displejom. Zadný panel je vybavený XLR, alebo 6,3mm Jack konektormi pre čo najväčšiu variabilitu zapojenia. Opaskový vysielač je napájaný pomocou dvojice AA batérii. Ponúka životnosť až 8 hodín a ovládanie pre Gain a funkciu Mute. Dosah setu je 91m. Farebné prevedenie: Black.

 
289,00 €
Concert 99 Handheld Novinka

Concert 99 Handheld

Bezdrôtový systém s ručným mikrofónom. Bezdrôtový systém ponúka riešenie pre všetkých moderátorov, vokalistov, spevákov alebo hostí televíznych prenosov, ktorí sa chcú zbaviť nepríjemných káblov. Systém operuje na 80 kanáloch a frekvencii 24MHz s možnosťou využitia až 8 simultánnych systémov pre jedno frekvenčné pásmo. Samotný prijímač ponúka dvojicu antén a veľmi odolnú a pevnú konštrukciu s multifunkčným podsvieteným LCD displejom. Zadný panel je vybavený XLR, alebo 6,3mm Jack konektormi pre čo najväčšiu variabilitu zapojenia. Set obsahuje aj profesionálny dynamický mikrofón Samson Q8 so vstavaným vysielačom a napájaním pomocou dvojice AA batérii so životnosťou až 8 hodín. Dosah setu je 91m. Farebné prevedenie: Black.

 
289,00 €
Concert 99 Presentation Novinka

Concert 99 Presentation

Bezdrôtový systém s klopovým mikrofónom. Bezdrôtový systém ponúka riešenie pre všetkých moderátorov alebo hostí televíznych prenosov, ktorí sa chcú zbaviť nepríjemných káblov. Systém operuje na 80 kanáloch a frekvencii 24MHz s možnosťou využitia až 8 simultánnych systémov pre jedno frekvenčné pásmo. Samotný prijímač ponúka dvojicu antén a veľmi odolnú a pevnú konštrukciu s multifunkčným podsvieteným LCD displejom. Zadný panel je vybavený XLR, alebo 6,3mm Jack konektormi pre čo najväčšiu variabilitu zapojenia. Opaskový vysielač je napájaný pomocou dvojice AA batérii. Ponúka životnosť až 8 hodín a ovládanie pre Gain a funkciu Mute. Klopový mikrofón LM10 je vybavený kapsulou s všesmernou charakteristikou. Dosah setu je 91m. Farebné prevedenie: Black.

 
289,00 €
Samson AirLine 77 Novinka

Samson AirLine 77

Bezdrôtový mikrofónový obsahujúci vysielač s koncovkou XLR pre použitie s akýmkoľvek dynamickým mikrofónom, dynamický mikrofón Samson Q7 a prijímač. Vysielač AX1, ktorý je pribalený v sete je možné použiť s akýmkoľvek dynamickým mikrofónom s koncovkou typu XLR. Vysielač tak premení každý dynamický mikrofón na bezdrôtový mikrofón so vstavaným vysielačom, vďaka čomu nie je potrebné používať žiadny bodypack. Vysielač sa napája pomocou AAA batérii s výdržou až 14 hodín. Prijímač je vybavený duálnym XLR symetrickým výstupom pre pripojenie do PA alebo do mixu a 6.3 mm Jack nesymetrickým konektorom ako alternatívnym výstupom. Set je obzvlášť vhodný pre konferencie, prejavy, diskusie alebo interviews.

 
289,00 €
Micro Camera systém Novinka

Micro Camera systém

Miniatúrny, kamerový bezdrôtový systém s klopovým mikrofónom. Ponúka micro AL2 vysielač, AR2 prijímač a dvojitý dock. Balenie obsahuje puzdro, upevňovací systém na kameru, 3,5mm a XLR kamerové konektory, AC adaptér a nabíjacie káble. Vysielač disponuje Lithium-ion nabíjateľnou batériou (7 – 8 hodín prevádzky), USB DC vstupom pre nabíjanie, tlačidlom určeným na ovládanie Power, Mute a Volume a multifarebným LED displejom. Súčasťou vysielača je aj klopový mikrofón s všesmerovou smerovou charakteristikou. Bezdrôtový prijímač s malým profilom obsahuje rovnako Lithium-ion nabíjateľnú batériu, USB DC vstup pre napájanie a nabíjanie, 3,5mm nesymetrický mic/line výstup a multifarebný LED displej. Ďalšou súčasťou systému je dvojitý dock, poskytujúci bezpečnú základňu pre vysielač počas nabíjania a pre prijímač počas prevádzky, respektíve nabíjania. Obsahuje USB DC vstup pre napájanie a dobíjanie a 3,5mm nesymetrický audio výstup.

 
299,00 €

Počet nájdených produktov: 27Zákaznícke centrum
Newsletter
Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?:

HUDOBNINY - Peter Jantulík

Telefon: 041/433 52 89
E-mail: hudobniny-ca@hudobniny-ca.sk

Prodejna:
Matičné námestie 2492, Čadca

po - pá: 8:30 - 11:30, 12:30 - 17:00
so: 10:00 - 12:00

Kontakt

Informácie

Kontakt

Doprava a platba

Obchodné podmienky

Reklamácie

Výmena tovaru

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

 

 

 

 

Informácie na email

Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?

GoPay
X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací