Yamaha PSR S950

Značka: YAMAHA
Záruka: 24 mesiacov
Doprava: ZADARMO
Dostupnosť: 3 - 5 dní
Vaša cena:
1 890,00

1 574,94 € bez DPH 20 %

Objednať:
ks  
 

Hodnotenie produktu zákazníkmi:

  •  
100%
Digitálna aranžovacia pracovná stanica PSR-S950 efektívne stiera rozdiely medzi digitálnymi a akustickými zvukmi a navždy mení vaše hudobné vnímanie. Nahrávali sme profesionálnych hudobníkov, aby sme dokázali zachytiť všetky autentické nuansy nástrojov a rôzne herné techniky. Teraz si s týmito profesionálmi môžete zahrať aj vy. K ďalším úžasným funkciám...
Yamaha PSR-S950 prichádza s úžasnými zvukmi, štýlmi a širokou škálou funkcií a možností, ktoré vám pomôžu vytvoriť, aranžovať, zahrať aj nahrať hudbu ľubovoľného žánru. Špičkové zvukové možnosti Yamahy sa posúvajú ešte o krok ďalej vďaka "Audio štýlom". Audio štýly dodajú vašej hre oveľa väčší expresívny potenciál vďaka skutočným audio nahrávkam bicích a perkusných partov, ktoré ďalej obohacujú verne znejúce sprievodné gitarové party s technológiou Guitar Enhanced (SFF GE). Navyše vstavaná pamäť FlashROM umožňuje načítať nové rozširujúce zvuky a štýly (VSE = Voice and Style Expansion) z celého sveta.

Technológia Super Articulation (SA)
Zvuky kategórie Super Articulation reprodukujú herné charakteristiky akustických nástrojov tak autenticky, že máte pocit, že na tieto nástroje skutočne hráte. A to najlepšie je, že SA zvuky inteligentne dodávajú vašej hre tie pravé expresívne nuansy, typické pre jednotlivé nástroje, bez toho, aby ste sa museli učiť rôzne triky, ako na to - proste len hráte! 

Štýly s technlologií Mega zvukov
Mega zvuky ponúkajú rôzne herné techniky a typické ruchy ako sklzy prstov po strunách u gitár a basgitár, špeciálne efekty u Zest alebo rôzne vokálne efekty atď. Pri využití Mega zvukov v štýloch sú výsledkom jedny z najrealistickejšie znejúcich dynamických sprievodov. 

Výkonný doprovod profesionálnej kvality dostupný jednoduchým stlačením tlačidla
Hrať so štýlmi je ako byť dirigentom kapely, ktorá hrá akordy a aranže, ktoré jej nadiktuje. Nová Yamaha PSR-S750 prichádza s bohatou ponukou 325 vstavaných dynamických štýlov. Štýly Yamaha sú vytvárané najlepšími svetovými programátormi a mixované profesionálnymi štúdiovými inžiniermi pre dosiahnutie bezkonkurenčnej kvality ..

Štýly s technológiou Guitar-Enhanced (SFF GE) s využitím Mega zvukov
Štýly s technológiou Guitar-Enhanced (SFF GE) nereprodukuje iba zvuk gitary, ale reprodukujú prirodzene znejúci zvuk hry na gitaru v závislosti na práve hranom akorde. Vďaka tomu sú tieto štýly tak úžasne realistické.

Preslávené audio a DSP technológie Yamahy poskytujú skvelý zvuk ako pri živom hraní, tak aj pri nahrávaní
V hudobnej produkcii je kľúčovým prvkom pri tvorbe skvelého zvuku spôsob, akým je skladba zmixovaná. Mixážna konzola vám umožňuje mixovať hudbu ako štúdioví inžinieri, vrátane vyváženia stereo pozície, panorámy a profesionálnych štúdiových DSP efektov prevzatých z uznávaných produktov Yamaha pre profesionálne nahrávanie a živú hudobnú produkciu.

Priradenie audia k Multi padom (Audio Link Multi Pad)
Funkcia Audio Link Multi Pad umožňuje priradiť vaše vlastné audio súbory (so zvukovými efektmi, vokálnymi frázami a pod) k jednotlivým pádom v sekcii Multi Pad a využiť ich priamo pri hraní.

vstup Aux
Vďaka prídavnému linkového vstupu môžete hrať s aplikáciou Yamaha "Notestar" pomocou digitálnej notácie vrátane skutočných sprievodných stôp vo formáte audio. Alebo si jednoducho zahrajte s vašou obľúbenou piesňou z vašej hudobnej knižnice.

iPhone / iPod touch / iPad konektivita
S MIDI rozhraním Yamaha i-MX1 pre iPhone, iPod touch a iPad môžete objaviť novú dimenziu MIDI ovládanie s aplikáciami od Yamahy ako Scale Tuner, Piano Diary alebo Faders & XY Pad.

špecifikácia:

klávesy: 61
typ: organ
dotyková odozva: Hard 2, Hard 1, Medium, Soft 1, Soft 2
ohýbanie zvuku: áno
modulácia: áno
polyfónia: 128
AWM technológia: áno
počet zvukov: 786 + 33 sád bicích+480 XG zvukov + GM2 + GS
efekty: reverb 44+3 užívateľské, chorus 106+3 užívateľské
DSP: DSP 1: 295 pozícií + 3 užívateľské, DSP 2-4: 128 pozícií + 10 užívateľskych
doprovodné štýly 408
interná pamäť: cca 6,7MB, externá: USB flash pamäť
pripojiteľnosť: slúchadlá, nožný prepínač, mikrofón, video out, MIDI in/out, AUX IN, výstupy R, L/L+R, USB to device, USB to host
reproduktory: 15W x 2
napájanie: PA-300C (v dodávke)
Klávesové nástroje


Zákaznícke centrum
Newsletter
Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?:

HUDOBNINY - Peter Jantulík

Telefon: 041/433 52 89
E-mail: hudobniny-ca@hudobniny-ca.sk

Prodejna:
Matičné námestie 2492, Čadca

po - pá: 8:30 - 11:30, 12:30 - 17:00
so: 10:00 - 12:00

Kontakt

Informácie

Kontakt

Doprava a platba

Obchodné podmienky

Reklamácie

Výmena tovaru

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

 

 

 

 

Informácie na email

Chcete dostávať informácie o zľavách, akciách a novinkách z nášho obchodu na email?

GoPay
X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací